Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru

138,09 Kč

1 255,36 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální
Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální
1 255,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Muntdrop Lékořice 210g – Sladké a slané lékořicové bonbony s příchutí máty
Klene Muntdrop Lékořice 210g – Sladké a slané lékořicové bonbony s příchutí máty
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké lékořicové bonbony
Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké lékořicové bonbony
717,10 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110g – ovocné gumy bez cukru a bez přidaného cukru
Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110g – ovocné gumy bez cukru a bez přidaného cukru
1 255,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Slaná lékořice - Twists 100g
Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Venco Dropmix Gemengd lékořicová směs 440 g – sladká a slaná lékořice
Venco Dropmix Gemengd lékořicová směs 440 g – sladká a slaná lékořice
422,86 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Ademin Suikervrij Lékořice 110g – lékořicové sladkosti bez cukru, intenzivní chuť
Klene Ademin Suikervrij Lékořice 110g – lékořicové sladkosti bez cukru, intenzivní chuť
1 090,18 Kč/1kg
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Katja Zoete Veters Aardbei 125g – Svačina s ovocně-sladkou jahodou-lékořice
Katja Zoete Veters Aardbei 125g – Svačina s ovocně-sladkou jahodou-lékořice
593,04 Kč/1kg
74,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
552,36 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Muntendrop lékořicové bonbony 235g - Sladká a slaná lékořice s příchutí máty
Venco Muntendrop lékořicové bonbony 235g - Sladká a slaná lékořice s příchutí máty
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij, 110 g - Slané kostky lékořice bez cukru s extra slanou chutí, vyrobené z pravé arabské gumy. Ideální jako slaná svačina na cestách nebo mezi jídly. Lze znovu uzavřít díky praktické samolepce. Bez přidaného cukru, ideální pro každého, kdo miluje intenzivní požitek z lékořice. Složení: Sladidla (maltitolový sirup, steviol-glykosidy), zahušťovadla (arabská guma), čpavková sůl, modifikovaný škrob, extrakt z kořene lékořice, přírodní aromata, kokosový olej, včelí vosk, rostlinné barvivo (uhlík). Nutriční hodnoty na 100 g: 187 kcal, tuky 0,2 g, sacharidy 51 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 1 g, sůl 0,21 g.
Seznam přísad
Sladidla (maltitolový sirup, steviol-glykosidy), zahušťovadlo (arabská guma), čpavková sůl, modifikovaný škrob, extrakt z kořene lékořice, přírodní aromata, kokosový olej, lesk (včelí vosk), barvivo (rostlinné uhlí).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 775 kJ (187 kcal) Tuk: 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 51 g z toho cukr: 0 g z toho polyoly: 44 g Bílkoviny: 1 g Sůl: 0,21 g
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Prodejní název
Klene Dvojitá sůl na kostky bez cukru
Výrobce
Klene
Počet kusů
1
Kód EAN
8723400794981

Seznam přísad
Sladidla (maltitolový sirup, steviol-glykosidy), zahušťovadlo (arabská guma), čpavková sůl, modifikovaný škrob, extrakt z kořene lékořice, přírodní aromata, kokosový olej, lesk (včelí vosk), barvivo (rostlinné uhlí).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 775 kJ (187 kcal) Tuk: 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 51 g z toho cukr: 0 g z toho polyoly: 44 g Bílkoviny: 1 g Sůl: 0,21 g
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Prodejní název
Klene Dvojitá sůl na kostky bez cukru
Výrobce
Klene
Počet kusů
1
Kód EAN
8723400794981
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální
Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální
1 255,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Dropliefde Suikervrij Lékořice 90g - lékořicové sladkosti bez cukru v Kauflandu
Klene Dropliefde Suikervrij Lékořice 90g - lékořicové sladkosti bez cukru v Kauflandu
1 534,33 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Torr Bezlepková mléčná čokoláda bez přidaného cukru (100g), 39946
513 989,98 Kč/1kg
513,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
3 198,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
7 934,27 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 16
761,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,28 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Klene Zoethouten srdce suikervrij 105g – lékořicová srdíčka bez cukru
Klene Zoethouten srdce suikervrij 105g – lékořicová srdíčka bez cukru
1 264,38 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Torras Bezlepková bílá čokoláda s jahodou bez přidaného cukru (75g), 37897
Torras Bezlepková bílá čokoláda s jahodou bez přidaného cukru (75g), 37897
926,53 Kč/1kg
72,74 Kč
-4%
69,49 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tabulková čokoláda - Choco Cookie vegan 80g
Tabulková čokoláda - Choco Cookie vegan 80g
944,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda 88%40 g - KAKA
Hořká čokoláda 88%40 g - KAKA
10 018,50 Kč/1kg
400,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Čokoláda – Hořká čokoláda, 100g | BIRKENGOLD
Čokoláda – Hořká čokoláda, 100g | BIRKENGOLD
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - Orange 250g
FunCakes Deco Melts - Orange 250g
344,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
637,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
255,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
308,51 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Arašídy M&M's v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 800g
Arašídy M&M's v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 800g
497,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg