Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální

138,09 Kč

1 255,36 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru
Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru
1 255,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco školní křída
Venco školní křída
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 175g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Double Salty Rounds 1kg
Venco Double Salty Rounds 1kg
393,93 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 6
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
357,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
482,48 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110g – ovocné gumy bez cukru a bez přidaného cukru
Klene Zoete Zonnetjes Suikervrij 110g – ovocné gumy bez cukru a bez přidaného cukru
1 255,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Autodrop Vegan Mini Cadillacs 200 g Veganské lékořicové bonbóny, ovocné a lahodné
Autodrop Vegan Mini Cadillacs 200 g Veganské lékořicové bonbóny, ovocné a lahodné
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lékořicové bonbony Venco Droptoppers 225 g – Sladké a silné, ideální na svačinu
Lékořicové bonbony Venco Droptoppers 225 g – Sladké a silné, ideální na svačinu
613,73 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Klene Muntdrop Lékořice 210g – Sladké a slané lékořicové bonbony s příchutí máty
Klene Muntdrop Lékořice 210g – Sladké a slané lékořicové bonbony s příchutí máty
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Autodrop Hemelszachte Vegan Cadillacs lékořice 280g – jemné veganské lékořicové bonbóny
Autodrop Hemelszachte Vegan Cadillacs lékořice 280g – jemné veganské lékořicové bonbóny
569,32 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Tikkels lékořice & ovocné bonbóny, 245 g - ovocně-sladká směs
Venco Tikkels lékořice & ovocné bonbóny, 245 g - ovocně-sladká směs
563,63 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Klene Dropgums Suikervrij 110 g - Lékořicové gumy bez cukru se třemi ovocnými příchutěmi: jahoda, limetka a banán. Ideální pro milovníky sladkého a diabetiky, protože neobsahuje přidaný cukr. Gumičky jsou lahodné, bez cukru a prakticky znovu uzavíratelné. Perfektní pro vychutnání doma nebo na cestách. Složení: sladidla, zahušťovadla, želatina, extrakt z lékořice, přírodní aromata a barviva. Nutriční hodnoty na 100 g: 224 kcal, 0 g cukru, 69 g sacharidů, 3,3 g bílkovin.
Seznam přísad
Složení: Sladidla (maltitolový sirup, glykosidy steviolu), zahušťovadla (arabská guma), modifikovaný škrob, želatina, extrakt z kořene lékořice, okyselující látky (kyselina mléčná, kyselina citrónová), přírodní aromata, kokosový olej, čpavková sůl, koncentráty (saflorová látka, mrkev, citron, glazura baba). vosk), barvivo (rostlinné uhlí).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 937 kJ (224 kcal) Tuk: 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 69 g z toho cukr: 0 g z toho polyoly: 57 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl: 0,08 g
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Prodejní název
Klene Lékořicové gumy bez cukru
Výrobce
Klene
Počet kusů
1
Kód EAN
8723400795001

Seznam přísad
Složení: Sladidla (maltitolový sirup, glykosidy steviolu), zahušťovadla (arabská guma), modifikovaný škrob, želatina, extrakt z kořene lékořice, okyselující látky (kyselina mléčná, kyselina citrónová), přírodní aromata, kokosový olej, čpavková sůl, koncentráty (saflorová látka, mrkev, citron, glazura baba). vosk), barvivo (rostlinné uhlí).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 937 kJ (224 kcal) Tuk: 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 69 g z toho cukr: 0 g z toho polyoly: 57 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl: 0,08 g
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
Prodejní název
Klene Lékořicové gumy bez cukru
Výrobce
Klene
Počet kusů
1
Kód EAN
8723400795001
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru
Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru
1 255,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco školní křída
Venco školní křída
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 175g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Double Salty Rounds 1kg
Venco Double Salty Rounds 1kg
393,93 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 6
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
7 934,27 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 16
761,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
965,46 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Venco - Farmářská lékořice - 1kg
Venco - Farmářská lékořice - 1kg
393,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
181,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend - Anýz - 24er
Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 18
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Medový lékořicový bonbón
Venco Medový lékořicový bonbón
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 300g
Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 1000g
Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 1000g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
442,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg