Zuegg Orange, JAM, Pomeranč, 320 g, 229 kcal, 972 kJ, 51 g

96,96 Kč

303,00 Kč / 1kg

plus 108,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 30. září – čt 1. října
Zbývající čas na objednání:
13h 28m 18s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
640,37 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dżem jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g
Dżem jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g
120,93 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g
Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g
92,86 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Konfitura truskawkowa Lubelska 240 g
Konfitura truskawkowa Lubelska 240 g
156,10 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zuegg Cherries, JAM, Třešeň (ovoce), 320 g, 190 kcal, 808 kJ, 43 g
Zuegg Cherries, JAM, Třešeň (ovoce), 320 g, 190 kcal, 808 kJ, 43 g
303,34 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,07 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
446,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,87 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pomerančová marmeláda, 340 g
Pomerančová marmeláda, 340 g
398,38 Kč/1l
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 2
135,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
908,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Fíkový džem extra, 340g
Fíkový džem extra, 340g
441,62 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Švestkový džem Darbo
Švestkový džem Darbo
33,56 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 Kč
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Agrisicilia Marmellata Mandarini di Sicilia 360 g italská marmeláda z mandarinek
Agrisicilia Marmellata Mandarini di Sicilia 360 g italská marmeláda z mandarinek
329,67 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
118,68 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Ovocná pomazánka St. Dalfour Pomerančová pomazánka s džemem 280g
Ovocná pomazánka St. Dalfour Pomerančová pomazánka s džemem 280g
62,92 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 31
17,87 Kč
Prodejce: MroAuto
Obrázek produktu pro Apricot jam Łowicz 240 g
Apricot jam Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rolnik pomerančový džem 340 g
Rolnik pomerančový džem 340 g
159,07 Kč/1kg
135,37 Kč
-44,70 Kč
90,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nízkoslazená borůvková marmeláda Łowicz 240 g
Nízkoslazená borůvková marmeláda Łowicz 240 g
218,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
122,82 Kč
-28,95 Kč
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Zuegg Arance 320 g italská pomerančová marmeláda

Pomerančová marmeláda s 30% obsahem ovoce obsahuje celou aromatickou chuť citrusových plodů, sklizených ve správné fázi zralosti a pečlivě zpracovaných.

Skutečně italská pomerančová marmeláda. Ideální k namazání na pečivo, jako přísada do koláčů a dezertů nebo do čaje.

Rodinná firma Zuegg vlastní ovocné sady na severu a jihu Itálie, díky čemuž jsou ovoce v produktech vždy 100% italské a zralé.

To vše uzavřené ve skleněné nádobě.

Vynikající chuť bez umělých aromat a barviv.

Složení: cukr, pomeranče (šťáva a dužina se slupkou), voda, želírující látka: ovocná pektina.

Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do několika dnů.

Nutriční hodnoty (na 100 g):

  • Energetická hodnota 972 kJ - 229 kcal
  • Tuky 0 g
  • Sacharidy 56 g, z toho cukry 51 g
  • Vláknina 1,3 g
  • Bílkoviny 0,3 g
  • Sůl 0,09 g

Země původu: Itálie

Výrobce: Zuegg S.p.A.



Typ produktu:
JAM
Příchuť:
Pomeranč
Obsah:
320 g
Množství:
1
Energetická hodnota (na 100 g):
229 kcal
Energetická hodnota (na 100 g):
972 kJ
Obsah tuku (na 100 g):
0 g
Nasycený obsah tuku (na 100 g):
0 g
Obsah cukru (na 100 g):
51 g
Obsah soli (na 100 g):
0,09 g
Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
56 g
Obsah bílkovin (na 100 g):
0,3 g
Obsah vlákniny (na 100 g):
1,3 g
Typ balení:
Sklenice
Seznam přísad
Složení: Výživová hodnota výrobku pro 100 g: Energetická hodnota: 972 kJ / 229 kcal, Tuky: 0 g, včetně nasycených mastných kyselin: 0 g, Sacharidy: 56 g, včetně cukrů: 51 g,Bílkoviny: 0,3 g, Sůl: 0,09 g: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečních paprskůDoba spotřeby: od 1. července do 31. srpna:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
320 g
Potravinářský podnik
Zuegg
Prodejní název
Pomerančová marmeláda Arance 320g - Zuegg
Výrobce
Zuegg
Kód EAN
0000080298380
80298380

Seznam přísad
Složení: Výživová hodnota výrobku pro 100 g: Energetická hodnota: 972 kJ / 229 kcal, Tuky: 0 g, včetně nasycených mastných kyselin: 0 g, Sacharidy: 56 g, včetně cukrů: 51 g,Bílkoviny: 0,3 g, Sůl: 0,09 g: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečních paprskůDoba spotřeby: od 1. července do 31. srpna:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
320 g
Potravinářský podnik
Zuegg
Prodejní název
Pomerančová marmeláda Arance 320g - Zuegg
Výrobce
Zuegg
Kód EAN
0000080298380
80298380
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Zuegg Cherries, JAM, Třešeň (ovoce), 320 g, 190 kcal, 808 kJ, 43 g
Zuegg Cherries, JAM, Třešeň (ovoce), 320 g, 190 kcal, 808 kJ, 43 g
303,34 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,07 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1956
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jodovaná hrubá sůl Italkali italská 1 kg
Jodovaná hrubá sůl Italkali italská 1 kg
15,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
15,81 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro AREBOS 20L chladicí box | chlazení a udržování tepla | 12/230V auto a zásuvka
AREBOS 20L chladicí box | chlazení a udržování tepla | 12/230V auto a zásuvka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 251
1 433,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
329,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
118,70 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Aleppo Soap
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
-15,62 Kč
297,22 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1723
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Fabbri - Amarena Fabbri (třešně) - 230g
Fabbri - Amarena Fabbri (třešně) - 230g
1 680,09 Kč/1kg
386,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Marmeláda z hořkých pomerančů Agrisicilia ze Sicílie BIO
Marmeláda z hořkých pomerančů Agrisicilia ze Sicílie BIO
534,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
128,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zelené sicilské olivy maxi velké v nálevu „000“ Miccio 500 g
Zelené sicilské olivy maxi velké v nálevu „000“ Miccio 500 g
159,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
139,06 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Džem Old Times Orange od společnosti Wilkin & Sons z Anglie
Džem Old Times Orange od společnosti Wilkin & Sons z Anglie
704,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Pomerančová marmeláda, 340 g
Pomerančová marmeláda, 340 g
398,38 Kč/1l
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 2
135,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
908,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
446,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,87 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Fíkový džem extra, 340g
Fíkový džem extra, 340g
441,62 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet
Obrázek produktu pro Schwartau Extra Zero černá třešeň bez přidaného cukru vegan 280g
Schwartau Extra Zero černá třešeň bez přidaného cukru vegan 280g
446,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
124,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání, vysoce kvalitní produkt
Ohodnoceno dne 4. října 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g
Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g
Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g
Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g
Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 Kč
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 Kč
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g
Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g
Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g
Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g
Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 Kč
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g
Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Quitten-Gelee 370g
Bonne Maman Quitten-Gelee 370g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g
Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g
Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g
Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l
Obrázek produktu pro Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g
Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l
Obrázek produktu pro Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč
Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l