5,0



Na základě 1 hodnocení
Zuegg Cherries, JAM, Třešeň (ovoce), 320 g, 190 kcal, 808 kJ, 43 g
97,07 Kč
303,34 Kč / 1l
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
14h 21m 47s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g640,37 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Nadwiślański cherry jam 280 g113,04 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Den gamle Fabrik Malinová ovocná pomazánka 380 g1 101,61 Kč/1kg
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Den gamle Fabrik Jahodová ovocná pomazánka 380 g563,16 Kč/1kg
236,24 Kč
-22,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zuegg Orange, JAM, Pomeranč, 320 g, 229 kcal, 972 kJ, 51 g
303,00 Kč/1kg
96,96 Kč
Prodejce: foodperium

Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION FRULOVE in Jelly 1000 g třešeň / Džemy a marmelády / Chutné ovoce v želé bez přidaného cukru
539,42 Kč/1l
539,42 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Łowicz Cherry Jam N/S 450G
402,80 Kč/1kg
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Prospona Frużelina Cherry 380 g
397,82 Kč/1kg
151,17 Kč
Prodejce: Katomix

Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Menz & Gasser Bosbessen Jam 620g – ovocná pomazánka z černého rybízu
652,56 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Apricot jam Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Fruchtaufstrich - Erdbeere Rhabarber 200g | BEERENBAUERN
485,70 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Fruchtaufstrich - Himbeere 200g | BEERENBAUERN
565,75 Kč/1kg
113,15 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkoslazená borůvková marmeláda Łowicz 240 g
218,30 Kč/1kg
122,82 Kč
-28,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Třešňový džem Łowicz 100 % z třešní 210 g
272,05 Kč/1kg
103,38 Kč
Prodejce: Katomix

Fruchtgarten - Erdbeer-Rhabarber 225g | ZWERGENWIESE
372,91 Kč/1kg
85,77 Kč
Prodejce: taleoo

Ovocná rapsodie z manga a maracuji, slazená ovocným koncentrátem
268,69 Kč/1kg
137,03 Kč
Prodejce: Katomix

Bonne Maman Pruimen Jam 370g – Ovocná švestková pomazánka, přírodní
416,43 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zuegg Ciliegie 320 g italský džem z třešní 50 % ovoce
Extra třešňový džem s 50 % obsahem ovoce. Džem obsahuje veškerou chuť třešní, které byly sklizeny ve správném stadiu zralosti a pečlivě zpracovány. To vše uzavřené ve skleněné nádobě.
Ideální na mazání pečiva, jako přísada do koláčů a dezertů nebo do čaje.
Vynikající chuť bez umělých aromat, barviv a umělých sladidel.
Složení: třešně, cukr, zahuštěná citronová šťáva, želírující látka: ovocná pektina. Veganský a bezlepkový produkt. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do několika dnů. Může obsahovat kousky pecek. 50 gramů ovoce na 100 gramů produktu. Datum spotřeby: na etiketě.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energetická hodnota 808 kJ/ 190 kcal
- Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
- Sacharidy 46 g, z toho cukry 43 g
- Vláknina 1,5 g
- Bílkoviny 0,6 g
- Sůl 0,07 g
Výrobce: ZUEGG S.p.A., Via Francia 6, 37100 Verona, Itálie.
- Typ produktu:
- JAM
- Příchuť:
- Třešeň (ovoce)
- Obsah:
- 320 g
- Množství:
- 1
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 190 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 808 kJ
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 43 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 46 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 0,6 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 1,5 g
- Typ balení:
- Sklenice
- Objem
- 0.32 l
- Seznam přísad
- třešně, cukr, zahuštěná citronová šťáva, želírující látka: ovocná pektina. Veganský a bezlepkový produkt. Může obsahovat kousky pecek. 50 gramů ovoce na 100 gramů produktu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 808 kJ/ 190 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 46 g, z toho cukry 43 g, vláknina 1,5 g, bílkoviny 0,6 g, sůl 0,07 g
- Hmotnost
- 320 g
- Potravinářský podnik
- ZUEGG S.p.A., Via Francia 6, 37100 Verona, Itálie
- Prodejní název
- Zuegg Ciliegie 320 g italský džem z třešní 50 % ovoce
- Výrobce
- Zuegg
- Kód EAN
- 000008029833580298335
- Objem
- 0.32 l
- Seznam přísad
- třešně, cukr, zahuštěná citronová šťáva, želírující látka: ovocná pektina. Veganský a bezlepkový produkt. Může obsahovat kousky pecek. 50 gramů ovoce na 100 gramů produktu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 808 kJ/ 190 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 46 g, z toho cukry 43 g, vláknina 1,5 g, bílkoviny 0,6 g, sůl 0,07 g
- Hmotnost
- 320 g
- Potravinářský podnik
- ZUEGG S.p.A., Via Francia 6, 37100 Verona, Itálie
- Prodejní název
- Zuegg Ciliegie 320 g italský džem z třešní 50 % ovoce
- Výrobce
- Zuegg
- Kód EAN
- 000008029833580298335
K tomu se hodí také

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zuegg Orange, JAM, Pomeranč, 320 g, 229 kcal, 972 kJ, 51 g
303,00 Kč/1kg
96,96 Kč
Prodejce: foodperium

Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION FRULOVE in Jelly 1000 g třešeň / Džemy a marmelády / Chutné ovoce v želé bez přidaného cukru
539,42 Kč/1l
539,42 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Schwartau Extra Zero černá třešeň bez přidaného cukru vegan 280g
446,29 Kč/1kg
124,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Fíkový džem extra, 340g
441,62 Kč/1l
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Darbo kompot z divokých brusinek přírodní čistý jemně trpká příchuť 400g
366,80 Kč/1kg
146,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka - Jahoda 200g
705,75 Kč/1kg
141,15 Kč
Prodejce: taleoo

ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
446,86 Kč/1kg
160,87 Kč
Prodejce: taleoo

Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
1 092,53 Kč/1kg
245,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Allos 384315, Raspberry, 250 g, Sklenice, Německo, 495 kJ, 117 kcal
526,56 Kč/1kg
131,64 Kč
Prodejce: taleoo

Višně La Comtesse Amarena na polevu ve višňové šťávě 240g
1 159,79 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g
361,73 Kč/1kg
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo třešňový džem se sladidly Bez kalorií 220g
472,86 Kč/1kg
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 122,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fruchtgarten - Višně 225g
526,44 Kč/1kg
118,45 Kč
Prodejce: taleoo

Stojan na kabáty VASAGLE se zrcadlem, háčky, stojan na kabáty se sedátkem, 050
2 051,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Chivers Lemon Curd 320g
368,94 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Džem z červeného rybízu (snížený obsah cukru) Herbapol 280 g
113,04 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kiwi džem extra, 340 g
472,50 Kč/1l
160,65 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 150 cm, s 350 větvičkami z PVC, zelený, včetně stojanu
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Darbo Ovocná pomazánka s divokými borůvkami Natural Fruit Rich 200g
605,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l