5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Synchroline Terproline Body, 250 ml krém2 137 279,90 Kč/1l
2 137,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Grown Alchemist, Grown Alchemist, Allantoin, Soothing, Body Gel, After Sun, 120 ml1 299,58 Kč/1kg
649,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion1 422,40 Kč/1l
711,20 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Tělové mléko Lipikar Urea 5% (Hydration Body Lotion), 400 ml1 484,05 Kč/1kg
593,62 Kč
Prodejce: apohealth

Jurlique, Restoring, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
1 441,23 Kč/1l
432,37 Kč
Prodejce: NutraBestBG

UREADIN krém10 intenzivní hydratační 750 ml
1 132,49 Kč/1l
849,37 Kč
Prodejce: somnia24

Tělové mléko Senti2 SENTI100 (100 ml)
3 208,80 Kč/1l
320,88 Kč
Prodejce: somnia24

Eucerin DermoPure tělový krém 200ml
1 445,00 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cetaphil Pro Itch Limpiador Corporal 295
1 793,52 Kč/1kg
717,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Crabtree & Evelyn, Rosewater, Moisturizing, Body Lotion, 245 ml
2 106,12 Kč/1l
516,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Martiderm Acniover tělové mléko 150 ml
4 573,33 Kč/1l
686,00 Kč
Prodejce: somnia24

Allergika Lipolotio urea 10% 200 ml
1 858,21 Kč/1kg
477,56 Kč
Prodejce: apohealth

Isdin Ureadin Lotion10 Intensive Hydratation 200ml
2 637,00 Kč/1l
527,40 Kč
Prodejce: somnia24

Payot, Rituel Corps, Hydratant 24 H, Body Milk, 400 ml
1 899,50 Kč/1l
759,80 Kč
Prodejce: EasoMagno

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 195,90 Kč/1l
519,59 Kč
Prodejce: apohealth

Organic Shop Coconut Locion Corporal Hidratante 5 Pantenol 150ml
2 822,33 Kč/1l
423,35 Kč
Prodejce: somnia24

Alyssa Ashley Musk Krem do ciała, 250 ml
2,90 Kč/1kg
724,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
2 043,12 Kč/1kg
516,91 Kč
Prodejce: apohealth

AtopiControl tělové mléko Body Lotion 400 - Eucerin
2 048,00 Kč/1l
819,20 Kč
Prodejce: somnia24

ALLERGIKA Lipolotio urea 10% Körperlotion, 500 ml Lotion
1 305,55 Kč/1kg
718,05 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
chcete mít doma tu nejlepší řadu kosmetických přípravků s kvalitními produkty za dobrou cenu? Pak se neobejděte bez tělového másla The Body Shop SATSUMA Body Butter 400 ml Normal skin!
- Typ: Kosmetika
- Vlastnosti: Složení: Tělové mléko, které je určeno k péči o pokožku a tělo:
- Hydratační účinky
- Ochranný
- Vyživující
- Doporučené použití:
- Normální pleť
- Suchá pleť
- Doba působení: 96 hodin
- Objem: 400 ml
- Vlastnosti: - je vhodný pro všechny typy pleti:
- Vegan
- Netestováno na zvířatech
- Pohlaví: žena
- Složení:
- Polyglyceryl-3
- Stearoylglutamát sodný
- Tokoferol
- Triethyl citrát
- Voda (Aqua)
- Xanthanová guma
- Kaprylový glykol
- Kyselina citronová
- Citronellol
- Dimetikon
- Vonná látka (parfém)
- Glyceryl stearát
- Glyceryl stearát citrát
- Limonen
- Linalool
- Fenoxyethanol
- Citral
- Glycerin
- Cetearylalkohol
- Cetylalkohol
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Limonene, Citrus Nobilis Fruit Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Citral, Linalool, Citronellol, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, Caramel, CI 19140
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Kód EAN
- 5028197420048
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Limonene, Citrus Nobilis Fruit Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Citral, Linalool, Citronellol, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, Caramel, CI 19140
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Kód EAN
- 5028197420048
K tomu se hodí také

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
1 760,00 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 310,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

UreaRepair Plus tělové mléko 10% Urea Lotion pro ženy 1000 - Eucerin
1 110,00 Kč/1l
1 110,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 855 422,25 Kč/1kg
834,94 Kč
Prodejce: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
3,23 Kč/1kg
646,38 Kč
Prodejce: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regenerační krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
16 880,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
1,06 Kč/1kg
527,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochana, Změkčující, 300 ml, Pumpovacíc lahvička, Vetiver, Pačuli, Santalové dřevo
4 262,57 Kč/1l
1 278,77 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
16 133 600,41 Kč/1kg
1 613,36 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá vazelína 5 kg – čistá, pro péči o pokožku, ochrana tetování, kosmetický základ, tělová vazelína GiDeli
220,00 Kč/1kg
1 132,50 Kč
-32,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)
16 924,00 Kč/1kg
827,81 Kč
-66,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eau De Rochas - tělové mléko, 500 ml
1 141,58 Kč/1kg
673,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
17 690,27 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
701,36 Kč/1l
175,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Artovitel 50 ml/bolest kloubů/artritida
831 029,96 Kč/1l
831,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml
1 895,00 Kč/1l
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tělové mléko UreaRepair Plus 10% (Body Lotion), 400 ml
7 413,10 Kč/1l
741,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Parfémování Thierry Mugler Angel Body Cream
9 874,25 Kč/1l
1 974,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ahava Deadsea Water hydratační tělové mléko Mineral Body Lotion 250 ml
2 925,89 Kč/1kg
540,29 Kč
-13,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
5 793,70 Kč/1l
1 158,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Dávkovač
6 001,85 Kč/1l
1 200,37 Kč
Prodejce: somnia24

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 582,50 Kč/1l
316,50 Kč
Prodejce: taleoo

Emporio Armani Because It's You Dámské parfémované tělové mléko 6,7oz 200ml
9 598,90 Kč/1l
1 973,58 Kč
-53,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
7 120,00 Kč/1l
1 424,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
792,00 Kč/1l
396,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 010,83 Kč/1l
606,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 278,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 390,65 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 158,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 793,70 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
396,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
792,00 Kč/1l

M.Brown Tělové mléko s pomerančem a bergamotem
750,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 501,63 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 756,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 284,95 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
648,64 Kč
Prodejce: apohealth
6 486,40 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 605,56 Kč
-154,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
21 569,50 Kč/1l

Australian Gold Moisture Lock po opalování 473ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 213,38 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Softto+Plus Milk Therapy lotion obličej tělo bambucké máslo protein 120 ml
480,76 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 006,33 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Australian Gold 54402250068, Obličej a tělo, 237 ml, Gel, Uklidňující, Chlazení, Léčivé, Zklidňující, Ženy, Sprej
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 742,32 Kč/1l

Tělové mléko Versace Crystal Emerald (200 ml)
1 268,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 342,50 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
659,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 295,00 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 045,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 817,13 Kč/1l