5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vangusto Marshmallows 1000g MIX608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Candy Can Red White Candy cane deštníky ohnuté 72 kusů 1008g597,73 Kč/1kg
597,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Candy Can barevné pruhované deštníky z cukrové třtiny ohnuté 72 kusů 1008g526,66 Kč/1kg
526,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g164,89 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krekry se sezamem 250g
180,40 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Katomix

Eisbonbons 175g
206,53 Kč/1kg
35,11 Kč
Prodejce: Katomix

Lízátka s dextrózou 400g
238,32 Kč/1kg
95,33 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládové sušenky s lískooříškovou krémovou náplní 130g
283,15 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

Hořká čokoláda 70% s kávou 100g
692,40 Kč/1kg
69,24 Kč
Prodejce: Katomix

Mléčné karamely 250g
184,32 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix

Don Fernando Nachos Tortilla Chili 200 g
184,05 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Tropifrutti Maxipack želé 340 g
235,94 Kč/1kg
80,22 Kč
Prodejce: Katomix

Marcipánová srdíčka 110g
914,36 Kč/1kg
100,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čokoládový krém malina 100g
360,80 Kč/1kg
36,08 Kč
Prodejce: Katomix

Sněhuláci z mléčné čokolády 85g
544,94 Kč/1kg
46,32 Kč
Prodejce: Katomix

Sýrové oplatky s cibulí 100g
324,20 Kč/1kg
32,42 Kč
Prodejce: Katomix

Vafle s kakaovou náplní 250g
200,88 Kč/1kg
50,22 Kč
Prodejce: Katomix

Sušenky s citronovou krémovou náplní 150g
242,20 Kč/1kg
36,33 Kč
Prodejce: Katomix

Bonbony Sweet Mix 170g
220,82 Kč/1kg
37,54 Kč
Prodejce: Katomix

Bez Cukru, Zdravé Ovocné Cukrovinky – Zelené – 20 G
632,70 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jedinečné křupavé sušenky Maria - jemně křupavé sušenky s jemnou vanilkovou příchutí, které se skvěle hodí k různým nápojům, jako je espresso, káva, čaj nebo dokonce sklenka vína. Nejsou pouhou svačinkou, ale malým uměleckým cukrářským dílem.
Knusperkeks Maria jsou výjimečné sušenky, které se hodí pro mnoho příležitostí. Skvěle se hodí pro společenské setkání, chvíle odpočinku nebo sdílení s blízkými. Jejich jemnou chuť si zamilují dospělí i děti.
Objevte nyní výjimečnou chuť a kvalitu sušenek Knusperkeks Maria. Objednejte si nyní a vychutnejte si lahodnou svačinku, která dodá vašim chvílím kouzlo. Jsou také skvělým nápadem na dárek pro gurmány. Hmotnost: 2 x 200 g
Alergeny: Může obsahovat stopy SEMÍNKA a MLÉKA.
Složení: SEMÍNKO, SÁMÍČKO, SÝR: Složení: PŠENIČNÁ mouka (71 %), cukr, rostlinný olej (palmový), sůl, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky: E500, E503; aroma.
Výživové hodnoty
100 gramů
Energetická hodnota
1913 kJEnergie
454 kcal
Tuk13 gramů
z toho: nasycené mastné kyseliny
5,90 gSacharidy
75 g
z toho cukr
19 gramů
Bílkoviny
7,70 gVláknina
3,30 g
Sůl (= sodík x 2,5)
1 gram
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka (71 %), cukr, rostlinný olej (palmový), sůl, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky: E500, E503; aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1913 kJ / 454 kcal; tuky: 13 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,90 g; sacharidy: 75 g, z toho cukr: 19 g; bílkoviny: 7,70 g; vláknina: 3,30 g; sůl: 1 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- GUNZ - Fine european food
- Prodejní název
- Křupavé sušenky Maria s vanilkovou příchutí
- Výrobce
- GUNZ - Fine european food
- Kód EAN
- 9002859089213
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka (71 %), cukr, rostlinný olej (palmový), sůl, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky: E500, E503; aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1913 kJ / 454 kcal; tuky: 13 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,90 g; sacharidy: 75 g, z toho cukr: 19 g; bílkoviny: 7,70 g; vláknina: 3,30 g; sůl: 1 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- GUNZ - Fine european food
- Prodejní název
- Křupavé sušenky Maria s vanilkovou příchutí
- Výrobce
- GUNZ - Fine european food
- Kód EAN
- 9002859089213
K tomu se hodí také

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fontaneda La Buena Maria Galletas Biscuits Sušenky 707g
190,24 Kč/1kg
134,50 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Pościel 200x200 z 2 Poszewkami 70X80 Komplet Dwuosobowej Gwiazdy
477,03 Kč
Prodejce: CottonMarket

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
9 415,94 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Muh Muhs Original Toffee Spread s příchutí karamelu 245g
230,20 Kč/1kg
56,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,00 Kč/1kg
81,43 Kč
Prodejce: Katomix

Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
538,16 Kč/1kg
240,07 Kč
-105,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,54 Kč
Prodejce: VISO

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Xiaomi PYV4007GL household fan White
6 513,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
214,96 Kč/1kg
322,44 Kč
Prodejce: somnia24

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
332,80 Kč/1kg
69,42 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-725,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 214,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
16 300,00 Kč/1l
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 031,38 Kč/1kg
1 031,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BEZ CUKRU, ZDRAVÉ OVOCNÉ BONBÓNY – ZELENÉ – 12 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Candy Can Red White Candy cane deštníky ohnuté 72 kusů 1008g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
597,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
597,73 Kč/1kg

Candy Can barevné pruhované deštníky z cukrové třtiny ohnuté 72 kusů 1008g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
526,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
526,66 Kč/1kg

Holland Foodz tyčinky červené bílé jednotlivě balené 864g 72 kusů



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
341,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
322,93 Kč/1kg