5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Björn Axén ANTI-FRIZZ uhlazující šampon na vlasy 750 ml2 401,61 Kč/1l
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér 2 v 1 L3VEL3, 1000 ml285,04 Kč/1kg
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Sunsilk Šampon pro kudrnaté vlasy, 250 ml
427,04 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sunsilk Bye Bye Crespo, Ženy, Zacuchané vlasy, Posilující, 200 ml
533,80 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sunsilk Šampon s arganovým a mandlovým olejem, 250 ml
355,87 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Argan šampon na vlasy 250 ml
436,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Šampon Sebastian DarkOil pro hladké a lesklé vlasy, 280 ml
2 399,64 Kč/1l
671,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon proti krepatění vlasů No Frizz (Shampoo), 236 ml
2 791,91 Kč/1l
658,89 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ampon proti vypadvn vlas Fitoval, 100 ml
2 726,92 Kč/1kg
327,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

OLORCHEE Šampon proti mastným vlasům 80 ml
6 387,25 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bioxcin Keratin & Argan Repairing Shampoo
711,37 Kč/1l
213,41 Kč
Prodejce: mk-tronic

Kondicionér na vlasy a vlasovou pokožku Linola 200 ml
1 855,10 Kč/1l
371,02 Kč
Prodejce: apohealth

Šampon Moroccanoil Locken pro posílení kudrlinek : 1000 ml
1 858,52 Kč/1l
506,94 Kč
-42,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
464,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Reparační šampon Equilibra pro restrukturalizaci vlasů, 300 ml
3 000,37 Kč/1l
900,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
2 917,24 Kč/1l
729,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Keratin šampon Shampoo pro ženy 440 - Syoss
509,30 Kč/1l
224,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BEVIRO Anti-Hairloss Shampoo 250 ml
4 234,81 Kč/1kg
660,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
 /
Popis:
Šampon 2 v 1 z řady Sunsilk zanechává vlasy dokonale hladké, hedvábné a plné vitality po dlouhou dobu, protože vyrovnává vlasová vlákna jedno po druhém. Má účinek proti krepatění. Nové složení Active Fusion je obohaceno o kouzelnou trojici složek: arganový olej, který je známý tím, že vlasy zjemňuje, vyživuje a bojuje proti krepatění, hedvábné proteiny, které jsou známé tím, že vlasy hydratují a vyživují, a biotin, díky němuž jsou vlasy viditelně zdravé.
- Způsobuje, že vlasy jsou dokonale hladké, hedvábné a plné vitality po dlouhou dobu
- Působí proti krepatění vlasů
- Obohaceno o arganový olej, hedvábné proteiny a biotin
- Ideální pro rovné vlasy
- Ke kombinaci s celou rovnou řadou, ideální pro ještě úžasnější vlasy
Sunsilk šampon liscio perfetto 2v1 - pro rovné a dlouhé vlasy Šampon s účinkem proti krepatění pro rovné vlasy.dambiroŠampon Sunsilk Liscio perfetto důkladně čistí vlasy a hydratuje je. Vyživující technologie Straight-Lock dodá vašim vlasům lesk, vitalitu a poddajnost
Sunsilk Šampon pro hladké vlasy 2v1, 250 ml
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Sunsilk Šampon pro hladké vlasy 2v1, 250 ml
- Výrobce
- Sunsilk
- Kód EAN
- 8720182541321
- Číslo produktu
- S4.6
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Sunsilk Šampon pro hladké vlasy 2v1, 250 ml
- Výrobce
- Sunsilk
- Kód EAN
- 8720182541321
- Číslo produktu
- S4.6
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sunsilk 8720182541338, 250 ml, Šampon, Ženy, Všechny vlasy, Čisticí, Posilující
427,04 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sunsilk Bye Bye Crespo, 250 ml, Šampon, Ženy, Zacuchané vlasy, Posilující, Vyživující
448,44 Kč/1l
112,11 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sunsilk Balzám pro hladké vlasy, 200 ml
533,80 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sunsilk Šampon pro kudrnaté vlasy, 250 ml
427,04 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sunsilk Šampon s arganovým a mandlovým olejem, 250 ml
355,87 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Šedá
10 466,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tesla AeroStar T300 bezsáčkový podlahový vysávač - 600W, na suché čistění, na všechny druhy podlah, na koberce a tvrdé podlahy, 80dB, hepa/epa filtr
2 418,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Sada dvou peřin | Lehká péřová deka, ideální pro léto | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Sunsilk 8720182541352, 250 ml, Šampon, Unisex, Zacuchané vlasy, Matné vlasy, Vyživující, Lesklý, Hydratace
427,04 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Sunsilk Šampon pro hladké vlasy, 250 ml
427,04 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sunsilk Bye Bye Crespo, Ženy, Zacuchané vlasy, Posilující, 200 ml
533,80 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Fior di Loto toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

Suszarko-lokówka ADLER AD 2026
772,15 Kč/1kg
525,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 17. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l