CURASEPT ADS DNA, 200 ml

591,53 Kč

542,69 Kč-48,84Kč

2 713,45 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

út 6. – čt 8. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
838,21 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
737,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Curasept Ústní voda ADS 212 - 200 ml
Curasept Ústní voda ADS 212 - 200 ml
7 817,25 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 563,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
1 006,35 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Curasept ADS 220 Ústní voda - 200 ml Intenzivní ochrana 0,20% Chx
Curasept ADS 220 Ústní voda - 200 ml Intenzivní ochrana 0,20% Chx
3 077,95 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
646,54 Kč
-30,95 Kč
615,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro CURASEPT EcoBio 300 ml
CURASEPT EcoBio 300 ml
424 499,98 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Kemphor Gums Mundwasser 500 Ml
Kemphor Gums Mundwasser 500 Ml
575,06 Kč/1l
287,53 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Curasept Ads DNA 220 adstringentní ústní voda 200 ml
Curasept Ads DNA 220 adstringentní ústní voda 200 ml
5 374,20 Kč/1l
537,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Curasept Ústní voda ADS 205 200 ml
Curasept Ústní voda ADS 205 200 ml
331,34 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
368 950,01 Kč/1kg
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Fluocaril Bifluorid ústní voda 500 ml
Fluocaril Bifluorid ústní voda 500 ml
614,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Obrázek produktu pro Curasept Afterapid Dna Mundspülung 125 ml
Curasept Afterapid Dna Mundspülung 125 ml
4 823,50 Kč/1l
482,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ústní voda Lacer Clorhexidina (500 ml)
Ústní voda Lacer Clorhexidina (500 ml)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
759,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro listerine Coolmint, 1 l LOE
listerine Coolmint, 1 l LOE
262,00 Kč/1l
262,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Gurgelwasser Sonnen 250 ml
Gurgelwasser Sonnen 250 ml
1 233,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
415,57 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Ústní voda Halita 500 ml
Ústní voda Halita 500 ml
880,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Obrázek produktu pro Oraldine antiseptický oplach 400 ml
Oraldine antiseptický oplach 400 ml
1 601,87 Kč/1l
640,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Obrázek produktu pro Letifem Pediatric Intimgel 250 ml
Letifem Pediatric Intimgel 250 ml
592,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
628,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
251,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ústní voda – proti zubnímu kazu a zánětům dásní, bez alkoholu a s chlorhexidinem, obsah 200 ml – 1 145 Kč/1 l
Hmotnost
200 g
Objem
200 ml
Složení
Doplněk pro vaše zdraví a krásu
Výrobce
ZahnQueen
Počet kusů
1
Kód EAN
8056746073534

Hmotnost
200 g
Objem
200 ml
Složení
Doplněk pro vaše zdraví a krásu
Výrobce
ZahnQueen
Počet kusů
1
Kód EAN
8056746073534
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Listerine Fresh Mint 1000ml
Listerine Fresh Mint 1000ml
74,12 Kč/1l
444,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
838,21 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Bílý úsměv po bělení 1Spr
Bílý úsměv po bělení 1Spr
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado
Obrázek produktu pro CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
1 026,96 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Curasept ADS 220 Ústní voda - 200 ml Intenzivní ochrana 0,20% Chx
Curasept ADS 220 Ústní voda - 200 ml Intenzivní ochrana 0,20% Chx
3 077,95 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
646,54 Kč
-30,95 Kč
615,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro BIONIQ Repair Tooth Milk ústní voda 400ml PZN 17206639
BIONIQ Repair Tooth Milk ústní voda 400ml PZN 17206639
179,21 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Ústní voda Complete Care 400 ml
Ústní voda Complete Care 400 ml
421,42 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
168,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro SUNSTAR GUM Paroex ústní voda 0,12% CHX, 300 ml
SUNSTAR GUM Paroex ústní voda 0,12% CHX, 300 ml
580,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Obrázek produktu pro ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
737,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Hydrogelová ústní voda Gengigel 150 ml
Hydrogelová ústní voda Gengigel 150 ml
3 080,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
462,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Eludril, ústní voda, proti zubnímu povlaku, 500 ml
Eludril, ústní voda, proti zubnímu povlaku, 500 ml
915,74 Kč/1l
457,87 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Marvis Mouthwash Płyn do płukania jamy ustnej Spearmint, 120ml
Marvis Mouthwash Płyn do płukania jamy ustnej Spearmint, 120ml
1 949 611,08 Kč/1kg
350,93 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Kokosová ústní voda 180 ml
Kokosová ústní voda 180 ml
1 486,39 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
267,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Thun 1794 Krteček s pastelkami, hrnek
Thun 1794 Krteček s pastelkami, hrnek
372,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: PorcelanovySvet
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Meridol ústní voda Parodont Expert, denní péče, balení 400 ml
Meridol ústní voda Parodont Expert, denní péče, balení 400 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
277,29 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Pastilky pro ústní hygienu Nupure Probadent, 90 kapslí
Pastilky pro ústní hygienu Nupure Probadent, 90 kapslí
1 077,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Ústní sprej Anaftin s ochranným účinkem, 15ml
Ústní sprej Anaftin s ochranným účinkem, 15ml
15 779,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
414,51 Kč
-177,82 Kč
236,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn
Obrázek produktu pro Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
484,46 Kč/1l
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
242,23 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro GUM Hydral, 50 ml, 1 kusů
GUM Hydral, 50 ml, 1 kusů
6 235,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
311,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Vademecum Med, koncentrát ústní vody, 75 ml
Vademecum Med, koncentrát ústní vody, 75 ml
2 343 250,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
187,46 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Odol-med 3 Ústní voda 500 ml - Péče o Ústa a Zuby jedním Dávkováním
Odol-med 3 Ústní voda 500 ml - Péče o Ústa a Zuby jedním Dávkováním
580,98 Kč/1l
290,49 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Perio aid ústní voda 500ml
Perio aid ústní voda 500ml
977,38 Kč/1l
488,69 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ústní voda Perio Aid 500ml
Ústní voda Perio Aid 500ml
957,10 Kč/1l
478,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Příslušenství pro ústní hygienu, kompatibilní s Waterpik WP-100, WP-300, WP-660 a WP-900, náhradní sada pro zubní kartáček Ultra-Water, balení po 1 rukojeti/hadičce
Příslušenství pro ústní hygienu, kompatibilní s Waterpik WP-100, WP-300, WP-660 a WP-900, náhradní sada pro zubní kartáček Ultra-Water, balení po 1 rukojeti/hadičce
10 205,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
408,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sayloo
Obrázek produktu pro Sada na klystýr 2L klystýrový sáček Dlouhá hadička Opakovaně použitelné koncovky Řízený průtok vody pro klystýry na čištění tlustého střeva pro detoxikaci střev
Sada na klystýr 2L klystýrový sáček Dlouhá hadička Opakovaně použitelné koncovky Řízený průtok vody pro klystýry na čištění tlustého střeva pro detoxikaci střev
1 767,44 Kč/1kg
738,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Obrázek produktu pro Angelika ve spreji 20 ml
Angelika ve spreji 20 ml
4 935,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
493,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro OraCoat XyliMelts lepicí tablety jemná máta proti suchosti v ústech, 40 tablet
OraCoat XyliMelts lepicí tablety jemná máta proti suchosti v ústech, 40 tablet
375,16 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Elmex Opti-Schmelz Professional zubní výplach, 400 ml krém
Elmex Opti-Schmelz Professional zubní výplach, 400 ml krém
594,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
288,98 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Ústní voda Sensodyne Cool Mint (500 ml)
Ústní voda Sensodyne Cool Mint (500 ml)
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
607,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l
Obrázek produktu pro GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA
Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ústní voda Lacer bez alkoholu
Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista
Obrázek produktu pro Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bílý úsměv po bělení 1Spr
Bílý úsměv po bělení 1Spr
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado
Obrázek produktu pro Colgate Total ústní voda 500 ml
Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro 20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kloktadlo Sun  500 ml
Kloktadlo Sun 500 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 Kč
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion