5,0



Na základě 8 hodnocení
Agrisicilia Marmellata Arancia Rossa IGP 360 g italská marmeláda z červených pomerančů
118,71 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,79 Kč-6,92Kč
310,53 Kč / 1l
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Višně La Comtesse Amarena na polevu ve višňové šťávě 240g1 159,79 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo Naturrein hořká pomerančová marmeláda kůra nahrubo nasekaná 640g1 028,11 Kč/1kg
657,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g37,04 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Konfitura truskawkowa Lubelska 240 g156,10 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
446,86 Kč/1kg
160,87 Kč
Prodejce: taleoo

Agrisicilia Confettura Fichi Bianchi 360 g italská marmeláda z bílých fíků
377,78 Kč/1l
150,66 Kč
-14,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,00 Kč
Prodejce: foodperium

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g
556,76 Kč/1l
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Agrisicilia Confettura Pesca Bivona IGP 360 g italská broskvová marmeláda
418,50 Kč/1l
150,66 Kč
Prodejce: foodperium

Marmeláda z hořkých pomerančů Agrisicilia ze Sicílie BIO
534,33 Kč/1kg
128,24 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkoslazená borůvková marmeláda Łowicz 240 g
218,30 Kč/1kg
122,82 Kč
-28,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Černý rybízová marmeláda Łowicz 240 g
189,10 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik pomerančový džem 340 g
159,07 Kč/1kg
135,37 Kč
-44,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Marmeláda z hořkých pomerančů - Bitterorangen Marmelade 220g
354,32 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Dawtona Džem Černý rybíz Nízkoslazený 280 g
97,58 Kč/1kg
86,76 Kč
-46%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,84 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Prospona Frużelina Cherry 380 g
397,82 Kč/1kg
151,17 Kč
Prodejce: Katomix

Černá rybízová marmeláda 420 g - Unterweger - Tirolské speciality
405,10 Kč/1kg
170,14 Kč
Prodejce: italia-genuss

Zuegg Orange, JAM, Pomeranč, 320 g, 229 kcal, 972 kJ, 51 g
303,00 Kč/1kg
96,96 Kč
Prodejce: foodperium

Dżem truskawkowy Łowicz 100% 210 g
505,05 Kč/1kg
106,06 Kč
Prodejce: Katomix

Pomerančová marmeláda Rossa, 240g | SAN VICARIO
506,17 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda z hořkých pomerančů, 340 g
0,43 Kč/1kg
145,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Agrisicilia Marmellata Arancia Rossa IGP 360 g italská marmeláda z červených pomerančů
Jedinečná receptura obsahuje 4 pečlivě vybrané ingredience vysoké kvality. Bez pyré a barviv, prostě přírodní chuť pravých sicilských červených pomerančů.
Bohatá na kůru, abyste si mohli vychutnat všechny přednosti autentických sicilských červených pomerančů.
Složení: cukr, červené pomeranče ze Sicílie IGP se slupkou, želírující látka: ovocná pektina, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
Po otevření skladujte při teplotě + 4 °C a spotřebujte do 14 dnů.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energie 1069 kJ/252 kcal
- Tuky 0,3 g
- Sacharidy 60 g, z toho cukry 59 g
- Bílkoviny 0,6 g
Země původu: Itálie
Výrobce: Agrisicilia S.r.l.
- Objem
- 0.36 l
- Seznam přísad
- cukr, červené pomeranče ze Sicílie IGP se slupkou, želírující látka: ovocná pektina, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1069 kJ/252 kcal Tuky 0,3 g Sacharidy 60 g, z toho cukry 59 g Bílkoviny 0,6 g
- Hmotnost
- 520 g
- Potravinářský podnik
- Agrisicilia s.r.l.
- Prodejní název
- Agrisicilia Marmellata Arancia Rossa IGP 360 g italská marmeláda z červených pomerančů
- Výrobce
- Agrisicilia
- Model
- Autorizzazione del consorzio di tutela n. 139/2020
- Číslo produktu
- AGR003
- Kód EAN
- 8017139100299
- Objem
- 0.36 l
- Seznam přísad
- cukr, červené pomeranče ze Sicílie IGP se slupkou, želírující látka: ovocná pektina, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1069 kJ/252 kcal Tuky 0,3 g Sacharidy 60 g, z toho cukry 59 g Bílkoviny 0,6 g
- Hmotnost
- 520 g
- Potravinářský podnik
- Agrisicilia s.r.l.
- Prodejní název
- Agrisicilia Marmellata Arancia Rossa IGP 360 g italská marmeláda z červených pomerančů
- Výrobce
- Agrisicilia
- Model
- Autorizzazione del consorzio di tutela n. 139/2020
- Číslo produktu
- AGR003
- Kód EAN
- 8017139100299
K tomu se hodí také

Darbo Garden jahodová přírodní ovocná pomazánka 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour s malinami a granátovým jablkem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Mackays konzervovaný zázvor v kelímku 340 gramů
672 647,06 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Grashoff bílá belgická čokoláda s praženými makadamovými ořechy 235g
653,15 Kč/1kg
153,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sauerkirschmus mit Akazienhonig 220g
552,18 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

darbo Konfitre v mini skleničce, krabička na sortiment
876,38 Kč/1kg
1 472,32 Kč
Prodejce: somnia24

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Pan di Stelle Crema 380 g italský kakaovo-ořechový krém s kousky sušenek
370,24 Kč/1kg
140,69 Kč
Prodejce: foodperium

Džem z rebarbory Hak 360 g – Přírodní a lahodný ovocný džem z rebarbory
318,31 Kč/1kg
114,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocná pomazánka - rebarborovo-vanilková 200g
658,20 Kč/1kg
131,64 Kč
Prodejce: taleoo

Wilkin & Sons Tiptree, konfitura "Little Scarlet" – jedinečná jahodová marmeláda nejvyšší kvality!
924,59 Kč/1kg
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g
626,58 Kč/1kg
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

ALLNUTRITION FRULOVE in Jelly 1000 g třešeň / Džemy a marmelády / Chutné ovoce v želé bez přidaného cukru
539,42 Kč/1l
539,42 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fior di Frutta - Wild-Heidelbeere 250g
466,16 Kč/1kg
116,54 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick Mango Apricot Gourmet snídaňová ovocná pomazánka 250g
434,52 Kč/1kg
108,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dužina z mučenky se semínky 825g MARIMAX
164,85 Kč/1l
136,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

100% Apfelpektin - nicht amidiert 15g
5 196,67 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Frischli ovocný dezert lesní ovoce s 85g
150,89 Kč/1kg
13,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Džem s zázvorem.
704,65 Kč/1kg
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Jensenova paštika z lososa jemná paštika s lososem, pikantní a roztíratelná 80g
760,75 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marmeláda z krvavých pomerančů - Blutorangen Marmelade 220g
354,32 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Zuegg Assorted, JAM, Meruňka, Broskev, Třešeň (ovoce), Strawberry, 25 g, 25 g
416,60 Kč/1l
41,66 Kč
Prodejce: foodperium

Ovocná pomazánka zázvorová 400g
165,17 Kč/1kg
66,07 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick Peach Passion Fruit Gourmet Breakfast Spread 250g
434,52 Kč/1kg
108,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konfitüre Extra - Sauerkirsche 225g | ANNES FEINSTE
452,26 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá marmeláda
Určitě si ji koupím znovu, je velmi chutná
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné!
Není tak sladká, skvělá chuť, lehce nahořklá.
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Lahodný džem... stejně jako v Itálii, dobré balení a dodání
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc dobré
Skvělá marmeláda
Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Vynikající tento džem
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l