5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hroznový ocet2 628,16 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml1 671,94 Kč/1l
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wiberg AcetoPlus Osvěžující kyselost mučenky Láhev 500ml1 149,88 Kč/1l
574,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria Premium White Balsamic Condiment Weinessig 500ml264,80 Kč/1l
132,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamantový rýžový ocet Brandy Ocet kořenící s příjemnou chutí 600ml
118,42 Kč/1l
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malinový ocet
2 725,52 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jahodový ocet
1 314,08 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Balzamikový ocet 250 ml
1 041,84 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Bílé koření 500ml
145,58 Kč/1l
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

bílý balzamikový dresink
403,52 Kč/1l
100,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé balzamikové koření 500ml
468,78 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Rakytníkový ocet - 250 ml
2 725,52 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jablečný balzamikový ocet - 250 ml
833,24 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Rotweinessig 500ml | IL CESTO
242,96 Kč/1l
156,17 Kč
-34,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Bylinný ocet - 250 ml
728,96 Kč/1l
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Jablen ocet itn 1l - Carandini
349,95 Kč/1l
349,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Třešňový balzamikový ocet Cuprum, 100 ml – 100 % přírodní
5 990,00 Kč/1l
599,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Balsamico - ocet 500ml
416,62 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Balsamico - ocet 250ml
880,20 Kč/1l
220,05 Kč
Prodejce: taleoo

Malinový ocet - 5% kyselost 500ml
306,31 Kč/1kg
252,09 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Černý rýžový ocet Chinkiang 550 ml od společnosti Hengshun je jedinečnou a tradiční přísadou východoasijské kuchyně, která je v Číně ceněna zejména pro svou hlubokou a komplexní chuť. Jedná se o fermentovaný produkt vyráběný z lepkavé rýže, který se vyznačuje tmavou, téměř černou barvou a bohatou, mírně nasládlou chutí s nádechem kyselosti. Tento druh rýžového octa je nepostradatelným doplňkem mnoha tradičních pokrmů, jako jsou saláty, marinády, omáčky a přísada do dipů.
Balení o objemu 550 ml je praktické pro použití a zajišťuje dlouhotrvající čerstvost výrobku. Ocet Chinkiang společnosti Hengshun se vyznačuje svou univerzálností - lze jej použít k přípravě jednoduchých každodenních pokrmů i složitějších tradičních receptů. Šéfkuchaři po celém světě ho oceňují pro jeho schopnost zvýraznit chuť pokrmů, dodat jim hloubku a výraznou kyselost.
Rýžový ocet Chinkiang je známý také pro své zdraví prospěšné účinky. Stejně jako jiné fermentované produkty může mít probiotické vlastnosti, které podporují zdraví trávicího traktu. Má také nízký obsah kalorií, takže je vhodný jako doplněk stravy pro lidi, kteří si hlídají svou váhu.
Výrobek značky Hengshun je známý svou vynikající kvalitou, která zaručuje autentičnost chuti a zaručuje, že každý pokrm vylepšený tímto octem získá na chuti. Ocet z černé rýže Chinkiang je ideální volbou pro každého, kdo chce objevit nebo prohloubit své kulinářské zkušenosti s asijskou kuchyní.
- Objem
- 0.55 l
- Seznam přísad
- Složení: *včetně nasycených mastných kyselin <0,1g Sacharidy: 4,2g *včetně cukru: 1,3g Bílkoviny: 3,6g Sůl: 1,6g Čistý objem: 550ml Země původu: Čína Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před slunečním zářením Datum spotřeby:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 860 g
- Potravinářský podnik
- Hengshun
- Prodejní název
- Chinkiang černý rýžový ocet 550ml - Hengshun
- Výrobce
- Hengshun
- Kód EAN
- 6902007505264
- Objem
- 0.55 l
- Seznam přísad
- Složení: *včetně nasycených mastných kyselin <0,1g Sacharidy: 4,2g *včetně cukru: 1,3g Bílkoviny: 3,6g Sůl: 1,6g Čistý objem: 550ml Země původu: Čína Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před slunečním zářením Datum spotřeby:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 860 g
- Potravinářský podnik
- Hengshun
- Prodejní název
- Chinkiang černý rýžový ocet 550ml - Hengshun
- Výrobce
- Hengshun
- Kód EAN
- 6902007505264
K tomu se hodí také

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

černé fazole 500 g -PLANETA
411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Originální čínský černý rýžový ocet Zhenjiang Vinegar 550 ml – Chinkiang
231,69 Kč/1l
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
![Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Diamantový rýžový ocet brandy ocet kořeněný ocet 600 ml 3-pack
116,61 Kč/1l
213,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 500 ml ] PEARL RIVER BRIDGE Rýžový ocet 5 % kyselosti / Rice Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9a0a526b8ac59df155b11a1fa602be1d.webp)
[ 500 ml ] PEARL RIVER BRIDGE Rýžový ocet 5 % kyselosti / Rice Vinegar
115,98 Kč/1l
57,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
514,16 Kč/1l
189,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
![Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1151d2e89b0fc3b1776bf91df8a06d1c.webp)
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,42 Kč/1kg
129,23 Kč
-5,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,37 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Diamantový rýžový ocet Brandy Ocet kořenící s příjemnou chutí 600ml
118,42 Kč/1l
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
743,56 Kč/1l
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 25g (10 listů) ] Allgroo SUSHI Nori Pražené mořské řasy Nori v celých listech / ROASTED NORI SEEWEED / Gold Label](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/752f4e6aeae2574f0fac81ec6a78777b.webp)
[ 25g (10 listů) ] Allgroo SUSHI Nori Pražené mořské řasy Nori v celých listech / ROASTED NORI SEEWEED / Gold Label
3 103,00 Kč/1kg
133,57 Kč
-9,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Korejská sójová omáčka, veganská
440,68 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sweet Soy Sauce
242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
595,00 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
277,02 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
4 711,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47 119,90 Kč/1l

Hroznový ocet
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 628,16 Kč/1l

Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 671,94 Kč/1l

Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
1 099,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 465,59 Kč/1l

Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
842,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,76 Kč/1l

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
145,25 Kč/1l

Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,70 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,00 Kč/1l

Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
782,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,98 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,12 Kč/1l

Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
546,08 Kč/1l