Beef Dripping Premium 320g Agro-Top

96,01 Kč

91,68 Kč-4,33Kč

166,69 Kč / 1kg

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Anchovies fillets in oil 45 g
Anchovies fillets in oil 45 g
9 521,78 Kč/1kg
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
2 701,25 Kč/1kg
432,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 7
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Husí sádlo premium jar Agro-Top 320g
Husí sádlo premium jar Agro-Top 320g
839,69 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
268,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tuńczyk kawałki w oleju roślinnym 170g Lisner
Tuńczyk kawałki w oleju roślinnym 170g Lisner
491,94 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,63 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Parówki Premium z Fileta Indyka Tarczyński - 160 g (2 x 80 g) bez Glutaminianów
Parówki Premium z Fileta Indyka Tarczyński - 160 g (2 x 80 g) bez Glutaminianów
362,76 Kč/1kg
61,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Filet z łososia po sułtańsku Evra 170 g
Filet z łososia po sułtańsku Evra 170 g
503,50 Kč/1kg
100,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mielonka wieprzowa premium 300g Sokołów
Mielonka wieprzowa premium 300g Sokołów
198,53 Kč/1kg
71,47 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Tops Tuńczyk w sosie własnym 170 g
Tops Tuńczyk w sosie własnym 170 g
217,71 Kč/1kg
94,00 Kč
-51%
45,72 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Wild West Beef Jerky Original 60 g
Wild West Beef Jerky Original 60 g
4 344,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
420,56 Kč/1kg
67,29 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makrela w sosie pomidorowym Graal 300 g
Makrela w sosie pomidorowym Graal 300 g
271,33 Kč/1kg
105,82 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Filet z makreli w sosie pomidorowo-curry 160 g
Filet z makreli w sosie pomidorowo-curry 160 g
420,56 Kč/1kg
67,29 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Filety sardinek, 740 g - Demetra
Filety sardinek, 740 g - Demetra
1 814,23 Kč/1kg
1 342,53 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Profi Pasztet Dworski s jelenem 130 g
Profi Pasztet Dworski s jelenem 130 g
543,92 Kč/1kg
70,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Fangst "Tresčí játra"
Fangst "Tresčí játra"
1 391,50 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Paprykarz szczeciński Graal 300 g
Paprykarz szczeciński Graal 300 g
173,10 Kč/1kg
76,56 Kč
-32%
51,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cornichons 350g
Cornichons 350g
367,14 Kč/1kg
128,50 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj różnicę! Kup teraz i ciesz się wyjątkowym smakiem!



Hovězí tuk (lůj). Jedná se o 100% živočišný, rafinovaný hovězí tuk. Na tomto tuku se smaží například belgické hranolky. Tuk při smažení vydává specifický zápach, ale je neutrální chuti. Potraviny smažené v hovězím tuku se nenasáknou tukem.

Výhodou hovězího tuku je, že má velmi vysoký bod zakouření. Nepřipaluje se a nekouří. Tuk lze nakrájet na menší kostky a zmrazit.

Balení: skleněná nádoba. Stejný výrobek je k dispozici také v kostce o hmotnosti 2,5 kg (premium) a v kbelíku o hmotnosti 5 kg.

Výrobce: Agro-Top

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Složení: Hovězí lůj Čistá hmotnost: 320 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 3697 kj/ 899 kcal Tuky: 100 g vč. nasycených mastných kyselin 56 g Sacharidy: 0 g vč. cukru: 0 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,03 g Země původu: Polsko Skladování: Skladujte na suchém, chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
550 g
Potravinářský podnik
Agro-Top
Prodejní název
Koblihy z hovězího loje 320g - Agro-Top
Výrobce
AGRO-TOP
Kód EAN
5902814602355

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Složení: Hovězí lůj Čistá hmotnost: 320 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 3697 kj/ 899 kcal Tuky: 100 g vč. nasycených mastných kyselin 56 g Sacharidy: 0 g vč. cukru: 0 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,03 g Země původu: Polsko Skladování: Skladujte na suchém, chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
550 g
Potravinářský podnik
Agro-Top
Prodejní název
Koblihy z hovězího loje 320g - Agro-Top
Výrobce
AGRO-TOP
Kód EAN
5902814602355
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
-15,62 Kč
297,22 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
27,30 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
130,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Aleppo Soap
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,93 Kč
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Skleněná konvice o objemu 1,5 litru s bambusovým víčkem - Filtr ve výlevce - Na horké i studené nápoje - Vhodné do myčky nádobí
Skleněná konvice o objemu 1,5 litru s bambusovým víčkem - Filtr ve výlevce - Na horké i studené nápoje - Vhodné do myčky nádobí
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
1 647,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 410
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Obrázek produktu pro Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 366
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe
Obrázek produktu pro Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 443
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
92,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
1 498,99 Kč/1kg
1 498,99 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
SMALEC GĘSI 300 ml - DESMAL
HUSIA SADLO 300 ml - DESMAL
2 190,13 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
657,04 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 749
4 364,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro 30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 266
924,85 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Generátor ozonu čistička vzduchu 600 mg / h s časovačem generátor ozonu ozonizátor pro ovoce zelenina čistička vzduchu
Generátor ozonu čistička vzduchu 600 mg / h s časovačem generátor ozonu ozonizátor pro ovoce zelenina čistička vzduchu
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 29
810,00 Kč
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-SM 1317, Ponorný mixér, Pulzní spínač, Drcení ledu, 1000 W, Modrá, Nerezová ocel
ProfiCook PC-SM 1317, Ponorný mixér, Pulzní spínač, Drcení ledu, 1000 W, Modrá, Nerezová ocel
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 115
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Obrázek produktu pro Plynový gril Juskys BBQ Kansas se 4 hořáky
Plynový gril Juskys BBQ Kansas se 4 hořáky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 22
9 701,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
2 680,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonduelle Bílé fazole 400g
Bonduelle Bílé fazole 400g
238,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Husí sádlo Agro TOP 1 kg kbelík bez přísad
Husí sádlo Agro TOP 1 kg kbelík bez přísad
755,63 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
785,86 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tefal OptiGrill + GC7228, Černá, Nerezová ocel, Obdélníkový, 800 cm², 40 x 20 mm, Hliník
Tefal OptiGrill + GC7228, Černá, Nerezová ocel, Obdélníkový, 800 cm², 40 x 20 mm, Hliník
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 92
5 164,52 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Sada akumulátorových vrtacích šroubováků Einhell TC-AS 18 LI/2 Kit | Výkonný 18V vrtací šroubovák s 21 nastaveními krouticího momentu a ergonomickým designem | Ideální pro domácí kutily
Sada akumulátorových vrtacích šroubováků Einhell TC-AS 18 LI/2 Kit | Výkonný 18V vrtací šroubovák s 21 nastaveními krouticího momentu a ergonomickým designem | Ideální pro domácí kutily
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
3 860,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Zichorie - Instantní 100g
Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Jean Lowe Immortel - EDP, 100 ml
Jean Lowe Immortel - EDP, 100 ml
6 293,70 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 107
629,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Obrázek produktu pro Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 11
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Indukční varná deska Indukční varná deska 1 plotna, 2000 W, 10 výkonových stupňů, LED displej, časovač 180 min, varná deska 270 °C, sklokeramika, černá, Retoo
Indukční varná deska Indukční varná deska 1 plotna, 2000 W, 10 výkonových stupňů, LED displej, časovač 180 min, varná deska 270 °C, sklokeramika, černá, Retoo
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 376
749,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 59 hodnocení

Obrázky od zákazníků

Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
chutná dobře
Ohodnoceno dne 9. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Je třeba si zvyknout
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čistý husí tuk
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Špičkový produkt
Ohodnoceno dne 4. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Očekávání překonána. Rychlé dodání, velmi dobrá kvalita. DĚKUJI
Ohodnoceno dne 13. září 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Husí tuk
Ohodnoceno dne 18. června 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Husí sádlo 1 kg - opravdu skvělé!
Ohodnoceno dne 17. října 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super cenový výkon
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 500g
WADAKYU Bonito Flocken 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 520,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
432,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 701,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Profi Pasztet z Papryką 250g
Profi Pasztet z Papryką 250g
415,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 661,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 198,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Anchovies fillets in oil 45 g
Anchovies fillets in oil 45 g
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 521,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 Kč
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
945,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
294,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg