5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát Phytophthora – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plagron Pure Zym 500 ml2 352,70 Kč/1kg
1 435,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Tvrdé Hnojivo S Dlouhodobým Účinkem 1Kg Biopon386,02 Kč/1kg
424,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nawóz do palm, juk i dracen 0,75 l
109,33 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Minerální hnojivo Gel pro hrnkové rostliny 250ml
240,00 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Minerální gelové hnojivo na květiny 1l
157,00 Kč/1l
157,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Přírodní hnojivo pro rostliny Biohumus 750ml
79,00 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Florovit přírodní granulované hnojivo pro kuřata 5 l
36,60 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
450,49 Kč/1l
450,49 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo KAPKA na palmy, juky a dracény 500ml
172,66 Kč/1l
86,33 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Florovit tekuté hnojivo pro Surfinia 1L
93,17 Kč/1l
122,00 Kč
-28,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,17 Kč
Prodejce: Metalplus

Hnojivo pro Zamioculcas 500ml Intenzivní růst a bujná zeleň
170,00 Kč/1l
85,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

SUBSTRAL Tekuté hnojivo pro pelargonie 1 l - koncentrát SUBSTRAL 1719101
195,17 Kč/1l
195,17 Kč
Prodejce: VISO

BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L
359,35 Kč/1l
359,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hnojivo pro orchideje a orchideje s humusem 250 ml
400,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Yucca – Zvlhčovací prostředek – 250 ml na 2500 m2 - Organifer
4 079,96 Kč/1l
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Florovit tekuté hnojivo pro kyselomilné rostliny 0,5 l
194,00 Kč/1l
97,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hnojivo pro palmové juky a dracény 250ml zdravé a svěží tropické rostliny Gel
Tekuté minerální hnojivo ve formě gelu k rozpuštění ve vodě pro všechny druhy palem, juky a dracény. Je ideální pro tradiční pěstování i hydroponii.
Díky obsahu dusíku, fosforu a draslíku a mikroživin hnojivo komplexně vyživuje rostliny, podporuje jejich růst a odolnost vůči nepříznivým podmínkám v interiéru, jako je suchý vzduch.
Návod k použití:
Dávkování hnojiva v závislosti na množství vody.
Úroveň I - 7 ml hnojiva na 2 litry vody
II. úroveň - 14 ml hnojiva na 4 litry vody
III. stupeň - 21 ml hnojiva na 6 litrů vody
Četnost hnojení
Během vegetačního období (březen - říjen):1 týdně
V období vegetačního klidu (listopad - únor): 1:1 za měsíc
Hydroponické plodiny - použijte poloviční dávku
Jak používat?
Odměřte správné množství hnojiva pomocí dávkovacího uzávěru.
Hnojivo rozpusťte ve vodě podle tabulky dávkování.
Připraveným roztokem zalijte rostlinu.
Přínosy: V případě, že se hnojivo dostane na povrch, je nutné ho použít jako hnojivo:
Zdravé a svěží listy - dodává rostlinám všechny potřebné živiny.
Zlepšuje odolnost vůči suchému vzduchu - draslík reguluje vodní bilanci a riziko usychání listů
Ideální pro domácí a hydroponické pěstování - udržuje rostliny déle krásné
Snadné použití - přesný uzávěr pro odměření dávky
Parametry: 1:
Typ: minerální hnojivo, tekuté (gel k rozpuštění ve vodě)
Určení: hnojivo je určeno k hnojení a hnojivům, které se používají na výrobu hnojiv: Palmy, juky, dracény
Obsah makroživin: Dusík (N) - 7 %, fosfor (P2O5) - 3 %, draslík (K2O) - 7 %.
Mikroživiny (chelát EDTA): Měď (Cu) - 0,002 %, železo (Fe) - 0,02 %, mangan (Mn) - 0,015 %, zinek (Zn) - 0,015 %.
Frekvence aplikace: březen - říjen: 1× týdně. Listopad - únor: 1x týdně: 1× za měsíc
Bezpečné pro hydroponické pěstování (použijte polovinu doporučené dávky).
Bezpečnostní informace
Používejte pouze v odůvodněných případech - nepřekračujte doporučenou dávku
Neaplikujte přímo na listy - určeno k zalévání
Vyhněte se nadměrnému hnojení v zimě - rostliny mají nižší nároky na živiny.
Minerální gelové hnojivo pro palmy, juky, dracény 250ml - Agrecol
Minerální gelové hnojivo pro palmy, juky, dracény 250ml od Agrecol je inovativní produkt, který poskytuje rostlinám všechny potřebné živiny v pohodlné gelové formě. Jedná se o speciálně vyvinuté hnojivo, které optimálně podporuje zdravý růst a vývoj palem, jucek a dracén, rostlin známých svým dekorativním a exotickým vzhledem. Gelové složení je navrženo tak, aby rostliny maximalizovaly příjem živin, což je klíčem k jejich zdraví a kráse.
Klíčové vlastnosti a přínosy Minerální gelové hnojivo pro palmy, juky a dracény Agrecol:
- Koncentrovaná receptura: Hnojivo ve formě gelu obsahuje koncentrované živiny, které rostlinám poskytují účinnou a dlouhodobou výživu.
- Snadná aplikace: Díky gelové formě se hnojivo snadno aplikuje, což umožňuje přesné dávkování a minimalizuje riziko přemokření rostlin.
- Podpora intenzivní zeleně: Gelové složení bylo obohaceno o složky, jako je železo, které jsou nezbytné pro udržení intenzivní zeleně listů, což je důležité zejména pro rostliny s velkými, dekorativními listy.
- Stimulace růstu a vývoje: Pravidelné používání hnojiva podporuje vývoj silných kořenů a zdravých, svěžích listů, což přispívá k lepšímu vzhledu a kondici rostlin.
- Zvýšení odolnosti rostlin: Složky hnojiva posilují přirozenou odolnost rostlin vůči nepříznivým podmínkám prostředí a stresu a pomáhají jim lépe se vyrovnat s vnějšími faktory.
- Efektivní příjem živin: Gelová forma usnadňuje rychlý a účinný příjem dodaných živin rostlinami, což je zásadní pro jejich správný vývoj.
Minerální gelové hnojivo pro palmy, juky, dracény Agrecol je ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlný a účinný způsob výživy svých exotických rostlin. Díky speciálnímu gelovému složení se toto hnojivo nejen snadno aplikuje, ale také poskytuje rostlinám vše, co potřebují pro zdravý růst, intenzivní zelené olistění a celkovou vitalitu.
- Rozměry
- 22 cm x 6 cm x 4.5 cm
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- Agrecol Palm, Juk a Dracen
- Verze
- 1.0
- Složení produktu
- Dusík (N) - 7 %, Fosfor (P2O5) - 3 %, Draslík (K2O) - 7 %, Mikroživiny: Měď - 0,002 %, Železo - 0,02 %, Mangan - 0,015 %, Zinek - 0,015 %
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1x 250ml lahvička
- Kód EAN
- 5902341005629
- Výrobce
- AGRECOL SP. Z O.O.
- Rozměry
- 22 cm x 6 cm x 4.5 cm
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- Agrecol Palm, Juk a Dracen
- Verze
- 1.0
- Složení produktu
- Dusík (N) - 7 %, Fosfor (P2O5) - 3 %, Draslík (K2O) - 7 %, Mikroživiny: Měď - 0,002 %, Železo - 0,02 %, Mangan - 0,015 %, Zinek - 0,015 %
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1x 250ml lahvička
- Kód EAN
- 5902341005629
- Výrobce
- AGRECOL SP. Z O.O.
Žádné signální slovo
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/...
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Pokyny k likvidaci
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Mountain Palm 30 cm Chamaedorea elegans pokojová rostlina
80,33 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Epipremnum Aureum - břečťan na mechové tyči Květináč Ø 15 / výška cca 50 cm Popínavá rostlina Snadno udržovatelná závěsná rostlina Pokojová rostlina
389,52 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR

Přírodní hnojivo pro rostliny Biohumus 750ml
79,00 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Chlorophytum - pavoucí rostlina - svatební vlak - 9 cm kvetinác - pokojová rostlina
138,86 Kč
Prodejce: Exotenherz

Brectan - Scindapsus pictus arguraeus, kvetinác 12 cm
189,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Nawóz do palm, juk i dracen 0,75 l
109,33 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
450,49 Kč/1l
450,49 Kč
Prodejce: somnia24

Monstera deliciosa, výška cca 50 cm – Laťan, vynikající pokojová rostlina, zelená rostlina vhodná do obývacího pokoje, kanceláře, do stylu "Urban Jungle" a pro zelené úpravy interiérů
231,27 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Minerální hnojivo Gel pro hrnkové rostliny 250ml
240,00 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vertikální elektrický gril s 5* špízy Stolní gril Rotační grilovací stroj
968,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Minerální hnojivo pro pokojové rostliny s okrasnými listy 500ml
160,00 Kč/1l
80,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Pračka Midea MF100T70B-12A, kapacita 7 kg, systém AquaStop, jemné otevírání, invertorový motor
11 812,86 Kč
-836,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 976,78 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Dračí strom - Dracaena marginata - 1 rostlina - nenáročná na údržbu pokojová rostlina - palma
189,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Datlovník kanárský 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fénixova palma
557,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Odolná trpasličí palma cca 60 cm Chamaerops humilis Jeden z nejchladnomilnějších druhů palem v Evropě
480,54 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 725,28 Kč
Prodejce: velmontask

Gynura Purple Passion - aksamitník list - aksamitník kopriva - fialová rostlina - 8cm
176,81 Kč
Prodejce: Exotenherz

AIORBER Akumulátorový ruční vysavač s vysokým sacím výkonem, vhodný, snadno se čistí, dlouhá provozní doba, pro domácnost, auto nebo kancelář, ekologický
609,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l