5,0



Na základě 4 hodnocení
Hmotnost:
3.2 kg- 0.3 kg
- 3.2 kg
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BioBizz Fish-Mix 1L organické hnojivo pro růst půdy a kokosu1 173,15 Kč/1l
1 173,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro rododendrony, azalky a rododendrony 1KG331,69 Kč/1kg
364,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hnojivo - Pro Jehlinány 2,5 Kg - Br1804194,58 Kč/1kg
505,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vápno k bělení stromů a keřů a jako hnojivo k odkyselení a hnojení půd chudých na vápník.
113,83 Kč/1kg
227,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Vápno - Zahradnictví Pro Bílení A Odsílení Půdy, 1 Kg - Br1164
223,30 Kč/1kg
66,99 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno na blanšírování stromů a odkyselování půdy 1kg
114,02 Kč/1l
114,02 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno na bělení okrasných a ovocných dřevin 1 kg
94,00 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno na bělení stromů a odkyselování půdy 1,2 kg
48,15 Kč/1l
72,22 Kč
Prodejce: DomoDomo

BIOVITA zahradní vápno a trávníkové vápno 5 kg Vysoce kvalitní vápenaté hnojivo pro odkyselení půdy, podporu růstu rostlin a zlepšení absorpce živin
11,20 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Granulované zahradnické vápno 1kg Bělení stromů a odkyselování půdy
246,67 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hnojivo na orchideje 0,5 l Specializované minerální účinné
491,98 Kč/1l
245,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Granulované hnojivo pro okyselení půdy, okyselovač půdy 1kg
50,67 Kč/1kg
152,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

AGRECOL Hortifoska podzimní hnojivo na trávník 3KG
125,95 Kč/1kg
415,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Nohel Garden Vápno dusíkaté MINERAL 5kg
127,02 Kč/1kg
635,10 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo pro zimostráz, granulované 1 kg
56,47 Kč/1kg
103,65 Kč
-18,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,70 Kč
Prodejce: Metalplus

Dolomitový vápno 5 kg Vápno na trávník Odstraňovač mechu Zahradní vápno Hořčík Vápník pH GiDeli
56,00 Kč/1kg
279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Přírodní hnojivo koňský hnůj granulovaný 5 l
62,86 Kč/1kg
220,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Přírodní hnojivo pro kvetoucí rostliny biohumus 1 l
96,09 Kč/1l
96,09 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zahradnické vápno 3 kg Účinné blanšírování stromů a odkyselování půdy
Zahradnickévápno je vysoce kvalitní přípravek určený k bělení stromů a odkyselování půdy.
Pomůže vám udržet optimální pH půdy, což podporuje vývoj rostlin, které preferují mírně kyselé nebo neutrální pH.
Výhody: Vhodný k zakyselení půdy, který je vhodný pro pěstování v půdě:
Odkyselení půdy: Účinně neutralizuje kyselé pH půdy, čímž vytváří ideální podmínky pro rostliny.
Bělení stromů: Chrání kmeny stromů před mrazem a praskáním kůry na podzim a v zimě.
Zlepšuje hnojení: Zvyšuje příjem mikroživin, jako je dusík, fosfor, vápník, hořčík a bór.
S nadná aplikace: Granulovaná forma zajišťuje jednoduchou aplikaci a rovnoměrné rozdělení.
Účinnost: Jedno balení o hmotnosti 3 kg vystačí na velkou pěstební plochu.
Technické parametry: Vhodný pro pěstování na zahradě a v přírodě:
Typ: Zahradnické vápno
Použití: Pro blanšírování stromů a odkyselení půdy.
Hmotnost: 3 kg
Kapacita: 10-20 m² půdy nebo několik ovocných stromů.
Minimální teplota pro použití: nad 0 °C
Doba aplikace: říjen - březen (blanšírování stromů), podzim/jaro (odkyselení půdy).
Aplikace: V případě potřeby je možné použít i další přípravky:
Nejlepší aplikace 3-4 týdny před výsevem nebo výsadbou.
Vápno rozetřete na vlhkou půdu v dávce 0,5 - 1 kg na 10 m².
Při větrném počasí vápno jemně vmíchejte do půdy.
Při aplikaci na plodiny rostliny důkladně zalijte, abyste odstranili bílé zbytky.
Neaplikujte pod kyselomilné rostliny (rododendrony, borůvky, azalky apod.).
U zeleniny, jako jsou rajčata, okurky, mrkev, petržel, celer, hrách, fazole - vápnění provádějte nejpozději na podzim.
Univerzální zahradní vápno pro vápnění stromů a odkyselování půd s nízkou hodnotou pH. Velmi účinné a snadno použitelné. Bělení stromů a keřů v zimě a na jaře je chrání před mrazem a vznikem hlubokých trhlin, které rostliny vystavují infekcím a napadení škůdci. Bílý kmen chráněný vápnem účinně odráží sluneční paprsky, což zahřívání. Díky tomu se v noci, kdy teplota prudce klesá, objevují tzv. gangrenózní rány, tj. svislé trhliny v kůře. Vápno vytváří na povrchu kmene ochrannou vrstvu, která rostlinu v zimě a na jaře účinně chrání. Odkyselení půdy vápnem pomáhá udržovat optimální pH substrátu, zlepšuje jeho strukturu a podporuje účinek ostatních hnojiv tím, že zvyšuje absorpci stopových prvků. Potřeba provádět toto ošetření pravidelně vyplývá ze skutečnosti, že pH půdy se systematicky a přirozeně (tzv. okyselování půdy) a většina polských rostlin preferuje mírně kyselý nebo neutrální substrát.
Návod k použití:
Bělení stromů: Použití od listopadu do konce března. Bělení by se mělo provádět za bezdeštného dne při teplotách nad 0 °C. Ošetření opakujte, když je vápno smyto deštěm. Doporučuje se bělit všechny ovocné stromy a vysoké keře (angrešt, rybíz).
Složení: EC hnojivo, vápník, přírodní vápno. Druh hnojiva: drcený vápenec. Neutralizační číslo: 50-55, celkový vápník: 34-36 %.
Zahradnické bělící vápno 3kg, anulované
Biopon zahradnické vápno na bělení v anulované formě je tradiční a účinný přípravek používaný k ochraně ovocných a okrasných dřevin před škůdci, chorobami a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Zde jsou uvedeny hlavní vlastnosti a výhody tohoto výrobku:
Komplexní ochrana: Vápno aplikované na kmeny a spodní větve stromů vytváří ochrannou bariéru, která může zabránit napadení škůdci a rozvoji houbových a bakteriálních chorob. Kromě toho bělení stromů vápnem riziko poškození mrazem.
Zlepšení estetického vzhledu zahrady: Bělení stromů je také estetickým postupem, který může v zimě výrazně zlepšit vzhled zahrady a dodat jí upravenější a profesionálnější vzhled.
Regulace pH půdy: Aplikace vápna může pomoci regulovat pH půdy v okolí stromu, což je pro mnohé rostliny prospěšné a umožňuje jim lépe přijímat živiny.
Snadná aplikace: Přestože je přípravek v anulované formě, není jeho aplikace štětcem nebo speciálním postřikovačem nijak složitá. Vyžaduje však určitou přípravu roztoku vápníku, což je tradiční způsob ochrany stromů.
Přírodní a bezpečná složka: Vápno je přírodní látka, která je bezpečná pro rostliny i životní prostředí, takže je preferovanou volbou pro zahradničení.
Zahradnické vápno Biopon na blanšírování v anulované formě je ekonomickým a ekologickým řešením pro každého zahrádkáře, který chce chránit své stromy před chorobami a škůdci a zlepšit estetiku své zahrady. Jedná se o osvědčený a tradiční způsob ochrany stromů, který má i další výhody, jako je regulace pH půdy.
Zahradnické vápno pro blanšírování stromů a odkyselování půdy BIOPON 3kg
Univerzální zahradnické vápnopro blanšírování stromů a odkyselování půdy s příliš nízkým pH. Velmi účinný a snadno se aplikuje.
Značka BROS je tu s vámi již více než 20 let. Přípravky vytvořené našimi specialisty ukončí únavné návštěvy malých vetřelců ve vašich domovech. Díky široké škále specifik se postaráme o každý kout vašich místností a zahrad, abyste si mohli užívat krásného počasí bez nezvaných hostů.
Značka BROS je tu s vámi již více než 20 let. Přípravky vytvořené našimi specialisty ukončí únavné návštěvy malých vetřelců ve vašich domovech. Díky široké škále specifik se postaráme o každý kout vašich místností a zahrad, abyste si mohli užívat krásného počasí bez nezvaných hostů.
- Rozměry
- 9.3 cm x 24 cm x 26.9 cm
- Hmotnost
- 3.2 kg
- Objem
- 3 l
- Model
- Zahradnické vápno 3 kg
- Složení produktu
- Vápno zahradní
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1 balení vápna
- Kód EAN
- 5904517181465
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5904517181465
- Výrobce
- Rozměry
- 9.3 cm x 24 cm x 26.9 cm
- Hmotnost
- 3.2 kg
- Objem
- 3 l
- Model
- Zahradnické vápno 3 kg
- Složení produktu
- Vápno zahradní
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1 balení vápna
- Kód EAN
- 5904517181465
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5904517181465
- Výrobce
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
Nevyžadují se žádné údaje
Pokyny k likvidaci
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
EUH401 Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí.
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Pánské suspenderové pásky, suspenderové pásky, pánské suspenderové pásky, suspenderové pásky se 3 klipsnami
663,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Safekeepers

Vápno k bělení stromů a keřů a jako hnojivo k odkyselení a hnojení půd chudých na vápník.
113,83 Kč/1kg
227,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Fuxtec Křovinořez FX-PS152 PROFI 2in1
3 789,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
846,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vápno na bělení stromů a keřů 1 kg
71,18 Kč/1kg
85,42 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno - Zahradnictví Pro Bílení A Odsílení Půdy, 1 Kg - Br1164
223,30 Kč/1kg
66,99 Kč
Prodejce: DomoDomo

Práškové vápno na bělení stromů a keřů 2 kg účinné
57,67 Kč/1l
115,34 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno na blanšírování stromů a odkyselování půdy 1kg
114,02 Kč/1l
114,02 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno na bělení okrasných a ovocných dřevin 1 kg
94,00 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vápno na bělení stromů a odkyselování půdy 1,2 kg
48,15 Kč/1l
72,22 Kč
Prodejce: DomoDomo

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tvrdé Hnojivo Pro Tuje A Kyparisy 1 Kg Biopon
434,53 Kč/1l
434,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Aga Zahradní fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
1 299,00 Kč
Prodejce: Aga24

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Florovit přírodní granulované hnojivo pro kuřata 5 l
36,60 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

BIOVITA zahradní vápno a trávníkové vápno 5 kg Vysoce kvalitní vápenaté hnojivo pro odkyselení půdy, podporu růstu rostlin a zlepšení absorpce živin
11,20 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

COSTWAY 400L střešní box na auto střešní box zavazadlový vak s přepravními popruhy pro džípy auta SUV černý
2 601,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Monokalciumfosfát 500g, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
580,32 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Granulované zahradní vápno 3 kg Účinné odkyselení a ochrana stromů
503,33 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Rubus idaeus 'Autumn Bliss' 30 cm maliník obecný
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
39,34 Kč/1kg
118,02 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Vícesložkové hnojivo pro surfinie a petúnie Planta granulát 1 kg 1 l
107,29 Kč/1l
107,29 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejlevnější zahradní vápno
Hmotnost 3,2 kgPočet kusů 1
Toto vápno používám k natírání stromů v pozdním podzimu a k odkyselení půdy na plácku. Určitě budu opět nakupovat zásoby odsud.
Ohodnoceno dne 5. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zahradnické vápno
Hmotnost 3,2 kgPočet kusů 1
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,2 kgPočet kusů 1
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,2 kgPočet kusů 1
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l