5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g3 437,23 Kč/1kg
446,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bramborové lupínky Crunchips Sticks s příchutí kečupu 70 G5 848,14 Kč/1kg
409,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Crunchips Pálivá paprika 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
626,80 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g
549,20 Kč/1kg
54,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
630,50 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pommes Snack Kečup Křupavý bramborový snack s příchutí rajčat 125g
449,04 Kč/1kg
56,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
2 470,13 Kč/1kg
370,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)
2 653,31 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
436,07 Kč/1kg
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 14266 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 4 x 40,0 g
1 571,44 Kč/1kg
251,43 Kč
Prodejce: somnia24

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
funny fresh Frit Sticks Hungarian Paprika crispy fresh 100g
Funny Fresh Frit Sticks Hungarian jsou křupavé tyčinky ve formě chipsů s dokonalou chutí maďarské papriky. Tenké plátky brambor zajišťují obzvlášť křupavou strukturu a intenzivní chuť.
Proč Funny Fresh Frit Sticks Hungarian?
Křupavé, křupavé tyčinky - dokonalá konzistence pro maximální požitek ze svačiny.
Aromatické paprikové koření - vyrobeno z maďarské papriky pro autentickou chuť.
Tenké plátky brambor - pro extra křupavou strukturu.
Výhodné balení po 100 g - ideální na cesty nebo na sdílení.
Baleno v ochranné atmosféře - pro dlouhotrvající čerstvost.
Ideální pro každou příležitost
Ať už jako svačinka mezi jídly, na večírcích nebo během příjemného večera u televize - Funny Fresh Frit Sticks Hungarian jsou vždy tou správnou volbou pro každého, kdo miluje křupavé občerstvení s pikantní paprikovou příchutí.
Kupte si Funny Fresh Frit Sticks Hungarian nyní!
Vyzkoušejte dokonalou kombinaci křupavé struktury a intenzivní paprikové chuti - svačinku, která vás nadchne!
Upozornění: Jedná se o čerstvý výrobek, který má vzhledem k výrobě a složení velmi krátkou minimální trvanlivost. Při může mít toto zboží minimální trvanlivost pouze 2 týdny.
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGErna-Scheffler-Straße 3D-51103 Kolín nad Rýnem
| Ingredience | |
|---|---|
| Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém hmotnostním poměru), jedlá sůl, droždí, mletá paprika, cukr, aroma, cibulový prášek, kvasnicový extrakt, kouřové aroma, česnekový prášek, barvivo (paprikový extrakt), extrakty koření. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 508,00 kilokalorií (kcal) / 2 122,00 kilojoulů (kJ) |
| Sacharidy: | 54,00 g |
| Tuky, z toho mononenasycené mastné kyseliny: 00,00 g: | 0,00 g |
| Tuk, z toho vícenenasycené mastné kyseliny: 0,00 g: | 0,00 g |
| Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g: | 2,60 g |
| Tuk: | 28,00 g |
| Vláknina: 28,5 %: | 4,80 g |
| Bílkoviny: 80,80 g: | 6,40 g |
| Sůl: | 1,20 g |
| Sacharidy, včetně cukru: 20,20 g | 2,20 g |
funny-frisch 14272 funny-frisch Frit-Sticks ungarisch 100,0 g
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Brambory, slunečnicový olej, jedlá sůl, aroma, kvasničný extrakt (obsahuje JEČMEN), mletá paprika, cukr, cibulový prášek, česnekový prášek, barvivo (paprikový extrakt), kouřové aroma, extrakty koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 2120 kJ / 508 kcal Tuky 23,20 g nasycené mastné kyseliny 2,60 g sacharidy 54,0 g, z toho cukr 2,0 g bílkoviny 6,5 g sůl 1,3 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 D-51103 Köln
- Prodejní název
- Bramborové tyčinky
- Výrobce
- Funny Frisch
- Číslo produktu
- 3519
- Kód EAN
- 4003586105196
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Brambory, slunečnicový olej, jedlá sůl, aroma, kvasničný extrakt (obsahuje JEČMEN), mletá paprika, cukr, cibulový prášek, česnekový prášek, barvivo (paprikový extrakt), kouřové aroma, extrakty koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 2120 kJ / 508 kcal Tuky 23,20 g nasycené mastné kyseliny 2,60 g sacharidy 54,0 g, z toho cukr 2,0 g bílkoviny 6,5 g sůl 1,3 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 D-51103 Köln
- Prodejní název
- Bramborové tyčinky
- Výrobce
- Funny Frisch
- Číslo produktu
- 3519
- Kód EAN
- 4003586105196
K tomu se hodí také

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
626,80 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g
412,08 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 75g
740,40 Kč/1kg
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g
591,90 Kč/1kg
59,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Riffles přírodní bramborové lupínky vegetariánské 150g
499,53 Kč/1kg
74,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g
549,20 Kč/1kg
54,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119461, 100 g, 200 g, A, e330, e407, e901, 379 kcal, 58 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Crunchips Pečená žebírka Bramborové lupínky s masovou příchutí 110g
617,36 Kč/1kg
67,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
1 396,31 Kč/1kg
453,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
630,50 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Lorenz Pommels Paprikový bramborový snack s jemnou chutí 75g
691,87 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantní příchutí 150g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi E5 úklidový robot s mopem (bílý)
5 894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg