5,0



Na základě 2 hodnocení
Barilla 8076809585262, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min
36,87 Kč
73,74 Kč / 1kg
Cenový hit
v celostátním srovnání
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
14h 52m 27s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g1 527,20 Kč/1kg
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Barilla Spaghettini n.3, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 5 min, CE82,44 Kč/1kg
41,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delverde 8000270016291, Linguine, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g93,28 Kč/1kg
46,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
75,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 8076809585347, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min
60,46 Kč/1kg
31,44 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Specialita Reginette italské těstoviny 500 g
83,44 Kč/1kg
51,50 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,89 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 8 - Spaghetti Ristorante, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 7 min, 355 kcal, 1508 kJ
49,08 Kč/1kg
24,54 Kč
Prodejce: foodperium

De Cecco QSX0015, Bucatini, Dlouhé těstoviny, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
84,77 Kč/1kg
51,86 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,08 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
745,98 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Divella 14 - Linguine, Linguine, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
46,30 Kč/1kg
24,54 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 91 - Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, 355 kcal, 1508 kJ
85,08 Kč/1kg
42,54 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 12 - Fettuccine, Fettuccine, Dlouhé těstoviny, 500 g, 7 min, 355 kcal, 1508 kJ
80,33 Kč/1kg
40,97 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 6 - Bucatini, Bucatini, Dlouhé těstoviny, 500 g, 7 min, 9 min, 355 kcal
49,04 Kč/1kg
24,52 Kč
Prodejce: foodperium

De Cecco Spaghetti n.12 italské dlouhé těstoviny 500 g
99,26 Kč/1kg
51,45 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,63 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
73,35 Kč/1kg
37,41 Kč
Prodejce: foodperium

Garofalo 8000139000409, Elicoidali, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, 351 kcal, 1489 kJ
77,35 Kč/1kg
42,54 Kč
Prodejce: foodperium

Garofalo 8000139000355, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, 351 kcal, 1489 kJ
83,41 Kč/1kg
42,54 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barilla Al Bronzo Spaghetti n.305 500 g italské těstoviny
Tento kultovní formát se stal ještě lákavějším díky větší tloušťce, intenzivní drsnosti a jantarově žluté barvě.
Speciální vzor bronzu, získaný díky speciální metodě zpracování surového bronzu, dodává Barilla Spaghetti Al Bronzo drsný povrch a zajišťuje tak mimořádný zážitek pro oči i chuťové buňky.
Těstoviny TRAFILATURA AL BRONZO znamenají, že těstoviny jsou lisovány na stroji z bronzu. Jedná se o nejvznešenější a nejřemeslnější techniku. Tento typ trafilatury způsobuje, že těstoviny po dlouhém procesu sušení jsou mírně porézní a lépe drží omáčku.
Vyrobeno ze 100 % italské pšenice.
Složení: voda, semolina z tvrdé pšenice . Může obsahovat stopové množství sóji ahořčice. Skladujte v suchu a chladu. Datum spotřeby: na zadní straně obalu.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energetická hodnota 1521 kJ/ 359 kcal
- Tuky 2,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
- Sacharidy 69,7 g, z toho cukry 3,5 g
- Vláknina 3,0 g
- Bílkoviny 14 g
- Sůl 0,013
Výrobce: Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Mantova 166, 43122 Parma, Itálie.
- Tvar:
- Špagety
- Typ produktu:
- Dlouhé těstoviny
- Hlasitost:
- 500 g
- Doba vaření:
- 11 min
- Seznam přísad
- voda, semolina z pszenicy durum. Může obsahovat stopové množství sóji a hořčice.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1521 kJ/ 359 kcal; Tuky 2,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g; Sacharidy 69,7 g, z toho cukry 3,5 g; Vláknina 3,0 g; Bílkoviny 14 g; Sůl 0,013
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Al Bronzo Spaghetti n.305 500 g italské těstoviny
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809585262
- Seznam přísad
- voda, semolina z pszenicy durum. Může obsahovat stopové množství sóji a hořčice.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1521 kJ/ 359 kcal; Tuky 2,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g; Sacharidy 69,7 g, z toho cukry 3,5 g; Vláknina 3,0 g; Bílkoviny 14 g; Sůl 0,013
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Al Bronzo Spaghetti n.305 500 g italské těstoviny
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809585262
K tomu se hodí také

Barilla Al Bronzo Tortiglioni n.325 500 g italské trubičkové těstoviny
72,69 Kč/1kg
37,07 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Al Bronzo Mezze Penne Rigate n.354 500 g italské trubičkové těstoviny
74,06 Kč/1kg
37,03 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
75,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni n.322 500 g italské trubkové těstoviny
74,16 Kč/1kg
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Fusilli, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, CE
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Fusilli bezlepkové 400 g italské bezlepkové těstoviny ve tvaru spirál
181,78 Kč/1kg
81,80 Kč
Prodejce: foodperium

Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
93,28 Kč/1kg
46,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Spaghettoni Al Bronzo Lange Pasta aus Hartweizengrieß 400g
170,95 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Penne Rigate Al Bronzo těstoviny z tvrdé pšeničné krupice 400g
170,95 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
61,80 Kč/1kg
32,21 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 8076809585347, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min
60,46 Kč/1kg
31,44 Kč
Prodejce: foodperium

Grspl01Sw
4 486,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
783,75 Kč/1kg
188,10 Kč
Prodejce: Katomix

Barilla Bucatini n.9 italské dlouhé těstoviny s otvorem 500 g
72,37 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
39,40 Kč/1kg
45,85 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
74,22 Kč/1kg
37,11 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g
226,92 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
1 244,00 Kč
-255,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Barilla Ditalini Rigati n.47 italské těstoviny 500 g
4,70 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Nafukovací vířivka AREBOS | Ø208cm | 6 osob | 130 trysek | 1000L | kryt
10 908,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
52 086,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,44 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,28 Kč/1kg

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
433,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 819,11 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 069,16 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg