OrnitoVit Canary vitamíny pro kanáry Dolfos 60g

495,93 Kč

4 959,30 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Krmítko pro ptáky Vogel s mušlí sepie a podstavou pro proso, vyrobené z mědi
Krmítko pro ptáky Vogel s mušlí sepie a podstavou pro proso, vyrobené z mědi
1 376,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro JR FARM Amarant v klasech ke křupání pro všechny papoušky 30g
JR FARM Amarant v klasech ke křupání pro všechny papoušky 30g
9 833,00 Kč/1kg
294,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vitapol ZVP-2756, Semínka, 190 g, Parrot, Vitamín E, 190 g, Krabice
Vitapol ZVP-2756, Semínka, 190 g, Parrot, Vitamín E, 190 g, Krabice
271,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vitapol VITALINE - Banánové křupky pro všechny papoušky 150g
Vitapol VITALINE - Banánové křupky pro všechny papoušky 150g
225,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro TIVO - Lanceolate plantain pro všechny papoušky 150g
TIVO - Lanceolate plantain pro všechny papoušky 150g
60,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Vitaline zeleninový snack pro exotické papoušky 80g Vitapol
Vitaline zeleninový snack pro exotické papoušky 80g Vitapol
212,99 Kč
-139,00 Kč
73,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro JRFarm Schlemmer Nido 75 g
JRFarm Schlemmer Nido 75 g
1 849,88 Kč/1kg
147,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Shihs - přírodně sušené pro papoušky 300g
Shihs - přírodně sušené pro papoušky 300g
533,30 Kč/1kg
159,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Mrazem sušené borůvky pro papoušky, hlodavce a králíky - 20G Powerki Vitapol
Mrazem sušené borůvky pro papoušky, hlodavce a králíky - 20G Powerki Vitapol
1 633,17 Kč/1kg
97,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Křupavá červená řepa pro všechny papoušky 125g
Křupavá červená řepa pro všechny papoušky 125g
48,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Krmivo Vitakraft Vital Menu drobný exot 500g
Krmivo Vitakraft Vital Menu drobný exot 500g
184,00 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Krmivo Vitakraft Vital Menu andulka junior 500g
Krmivo Vitakraft Vital Menu andulka junior 500g
204,00 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Papouščí kafe - sušenky pro všechny papoušky 100G
Papouščí kafe - sušenky pro všechny papoušky 100G
1 229,90 Kč/1kg
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Tropická ovocná směs pro papoušky, hlodavce a králíky - lyofilizovaná 20G
Tropická ovocná směs pro papoušky, hlodavce a králíky - lyofilizovaná 20G
1 333,17 Kč/1kg
79,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Ornitalia Bílé šišky pro papoušky 4 kg - přírodní, zdravá výživa
Ornitalia Bílé šišky pro papoušky 4 kg - přírodní, zdravá výživa
246,75 Kč/1kg
1 209,35 Kč
-222,36 Kč
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Vitapol | VITALINE Smakers Vege | Zdravé a chutné pamlsky | pro velké papoušky
Vitapol | VITALINE Smakers Vege | Zdravé a chutné pamlsky | pro velké papoušky
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro JRFarm Budgerigar Amarant borůvka malina 2 ks.
JRFarm Budgerigar Amarant borůvka malina 2 ks.
799,92 Kč/1kg
103,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Lyofilizované ovoce Lesní směs 20g MIXIT
Lyofilizované ovoce Lesní směs 20g MIXIT
122,76 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Prémiové krmivo pro papoušky - organická sušená moruše pro všechny papoušky 100g
Prémiové krmivo pro papoušky - organická sušená moruše pro všechny papoušky 100g
3 029,80 Kč/1kg
302,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Papouščí sušenky z quinoy od společnosti Wagner'S
Papouščí sušenky z quinoy od společnosti Wagner'S
859,95 Kč/1kg
171,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

OrnitoVit Kanárci kanárci vitamíny Dolfos 60gDolfos 0,1 KANÁRKY - DOLFOS

Doplňkové krmivo pro kanáry a další vrabcovité ptáky. Rozpustné ve vodě.

Balení: 60g

Určené použití: pro ptáky, kteří se pohybují po celém světě:

  • zebřičky
  • hrdličky,
  • pampelišky
  • rackové
  • amadiny

Vlastnosti:

OrnitoVit KANARKI je ve vodě rozpustná směs pro kanáry a další vrabčí ptáky, která se skládá z pečlivě vybraných vitamínů, minerálů a exogenních aminokyselin.

Složení - Přídatné látky v 1 kg:

  • Vitamín A: 850 000 IU.
  • Vitamín D3: d3: 78 500 IU.
  • Vitamin E: 3 000 mg
  • Vitamin C: 7 143 mg
  • Vitamin B1: 572 mg
  • Vitamin B2: 858 mg
  • Vitamin B6: 714 mg
  • Vitamin B12: 3 400 µg
  • Biotin: 5 720 µg
  • Niacin: 4 714 mg
  • Kyselina pantotenová: 1 214 mg
  • Měď (síran měďnatý * 5H2O) 145 mg, Jód (jodid draselný) 14,6 mg, Selen (selenan sodný (IV)) 10 mg; Aminokyseliny, jejich soli a příbuzné produkty: 3c301 DL-methionin technicky čistý 3,88 g, 3.2.3 L-Lysin monohydrochlorid 4,14 g

Další informace

L-Lysin 4,1 g/kg, DL-Methionin 3,8 g/kg

Analytické složky v 1 kg

Vápník 0%, fosfor 0%, sodík 0%, hrubý protein 0%, hrubé oleje a tuky 0%, hrubá vláknina 0%, hrubý popel 4%

Složení:

  • laktóza, glukóza

Návod k použití:

dávkování: 1 odměrka (0,7 g) na 50 ml vody. Podává se po rozpuštění v pitné vodě a ptáci jej přijímají podle vlastní potřeby. Při podávání s krmivem 1 odměrka na 1 polévkovou lžíci vaječné směsi (množství pro přibližně 15 dospělých kanárů).

Odměřené množství můžete podávat také při smíchání s měkkým krmivem.

Podívejte se prosím na naše další aukce.

Rozměry
60 g
Hmotnost
100 g
Model
Ornitovit Kanarek
Obsah vlhkosti
8.0%
Prodejní název
OrnitoVit Canary vitamíny pro kanáry Dolfos 60g
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kanárci
Doplňkové látky
1
Kód EAN
5902232648096
Číslo produktu
OrnitoVit Kanarienvögel
Výrobce
Dolfos Dolvit
Schvalovací číslo
DE-RP-00364

Rozměry
60 g
Hmotnost
100 g
Model
Ornitovit Kanarek
Obsah vlhkosti
8.0%
Prodejní název
OrnitoVit Canary vitamíny pro kanáry Dolfos 60g
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kanárci
Doplňkové látky
1
Kód EAN
5902232648096
Číslo produktu
OrnitoVit Kanarienvögel
Výrobce
Dolfos Dolvit
Schvalovací číslo
DE-RP-00364
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Thijbo Podložky pro kanáry, 10 kusů
Thijbo Podložky pro kanáry, 10 kusů
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
443,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 106
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Držák na sépiovou kost Nobby 1 ks
Držák na sépiovou kost Nobby 1 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
75,20 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Malý napáječ pro ptáky, vhodný do všech běžných klecí
Malý napáječ pro ptáky, vhodný do všech běžných klecí
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
54,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro 131 cm vysoká voliéra
131 cm vysoká voliéra
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 34
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Oropharma Can-Tax - 500 g
Oropharma Can-Tax - 500 g
1 295,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet
Obrázek produktu pro Klec pro ptáky Yaheetech 59 x 59 x 145 cm, klec pro andulky s odnímatelným stojanem, voliéra pro andulky a papoušky, černá barva
Klec pro ptáky Yaheetech 59 x 59 x 145 cm, klec pro andulky s odnímatelným stojanem, voliéra pro andulky a papoušky, černá barva
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 76
3 308,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro NutriBird Handmix - 500 g
NutriBird Handmix - 500 g
2 534,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 267,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro NutriBird A21 - 800 g
NutriBird A21 - 800 g
523,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
418,44 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 293
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Bogena Intenzivní červená 10 g
Bogena Intenzivní červená 10 g
75 226,00 Kč/1kg
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 83
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro NutriBird A21 - 3 kg
NutriBird A21 - 3 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Hnízdo Nobby Emperor 15 x 10 x 10 cm
Hnízdo Nobby Emperor 15 x 10 x 10 cm
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 13
800,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro NutriBird Gold Patee pro ptáky s červenou tváří - 1 kg
NutriBird Gold Patee pro ptáky s červenou tváří - 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
184,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Nobby Volierennest 11 x 11 x 14 cm
Nobby Volierennest 11 x 11 x 14 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Yaheetech klec pro ptáky ptačí budka pro ptáky chovatel 46 x 35 x 92,5 cm, se střešním otvorem a 4 bidýlky, pro papouška andulku, bílá a světle modrá
Yaheetech klec pro ptáky ptačí budka pro ptáky chovatel 46 x 35 x 92,5 cm, se střešním otvorem a 4 bidýlky, pro papouška andulku, bílá a světle modrá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 118
2 018,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Velká klec pro andulky, kanáry a papoušky s venkovním posezením a příslušenstvím
Velká klec pro andulky, kanáry a papoušky s venkovním posezením a příslušenstvím
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 37
2 965,71 Kč
-89,96 Kč
2 875,75 Kč
Prodejce: kk-shopping
Obrázek produktu pro Rám postele VASAGLE 90 x 200 cm, s čelem, vysoká nosnost, k dispozici několik velikostí, kovová postel, rám postele
Rám postele VASAGLE 90 x 200 cm, s čelem, vysoká nosnost, k dispozici několik velikostí, kovová postel, rám postele
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 577
1 919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Yaheetech klec pro ptáky XXL, klec pro ptáky se stojanem, ptačí budka na kolečkách, pro andulky a kanáry, černá
Yaheetech klec pro ptáky XXL, klec pro ptáky se stojanem, ptačí budka na kolečkách, pro andulky a kanáry, černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
3 065,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 192
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Obrázek produktu pro Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
134,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
279,24 Kč
-144,25 Kč
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Obrázek produktu pro Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
713,48 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
356,74 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro VL Oropharma Ferti-Vit pro ptáky 25g
VL Oropharma Ferti-Vit pro ptáky 25g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
320,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Beaphar pelichání ptáků Mausertropfen vit. 50ml
Beaphar pelichání ptáků Mausertropfen vit. 50ml
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 5
164,48 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sada hraček pro ptáky Hračka pro papoušky Houpací závěsný zvonek Budgerigar
Sada hraček pro ptáky Hračka pro papoušky Houpací závěsný zvonek Budgerigar
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
560,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Versele-Laga Prestige Canaries 1kg, Semínka, 1 kg, Parrot, Vitamín A, Canary seed 53%, shelled oats 14%, rapeseed 13%, turnip rape 13%, linseed 5%, niger seed 2%, 1 kg
Versele-Laga Prestige Canaries 1kg, Semínka, 1 kg, Parrot, Vitamín A, Canary seed 53%, shelled oats 14%, rapeseed 13%, turnip rape 13%, linseed 5%, niger seed 2%, 1 kg
143,79 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
145,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VL Nutribird A19 pro papoušky 250g
VL Nutribird A19 pro papoušky 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
203,42 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Vitapol zvp-2501, Semínka, 500 g, Lesknice kanárská, Vitamín A, Vitamín B, Vitamín C
Vitapol zvp-2501, Semínka, 500 g, Lesknice kanárská, Vitamín A, Vitamín B, Vitamín C
38,72 Kč/1kg
87,00 Kč
-10%
77,44 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 29. září 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 22. září 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Krmítko pro ptáky Vogel s mušlí sepie a podstavou pro proso, vyrobené z mědi
Krmítko pro ptáky Vogel s mušlí sepie a podstavou pro proso, vyrobené z mědi
1 376,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion