5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Incia Babyolie (110 ml)5 636,36 Kč/1l
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Sessio Wellbeing Dyscyplinujący olejek na końcówki, 50ml8 516 333,55 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml2 897,47 Kč/1l
434,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Další informace o reklamě
Bioelixire Argan Oil Serum do włosów z olejkiem arganowym, 50 ml11 250,20 Kč/1l
562,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Regeneran maska na vlasy s arganovm olejem 500ml
493,25 Kč/1kg
320,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nacomi Olejek do Ciała Sernik z Borówkami, 150 ml
1 322,80 Kč/1l
269,99 Kč
-71,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,42 Kč
Prodejce: MANADA

Jojobový olej – masážní olej, 50 ml | BALDINI BY TAOASIS
5 730,60 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Strepsils Strepherbal Propolis a med
623,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Pleťový olej Jurlique Calendula
21 811,60 Kč/1l
1 090,58 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Soivre Arnikový olej s rozmarýnem 200ml
3 574,35 Kč/1l
714,87 Kč
Prodejce: somnia24

Třezalkový olej 100% Alteya Organics 5 ml
166 352,00 Kč/1l
831,76 Kč
Prodejce: Emerosa

Ájurvédský olej Siddhalepa 7 ml
23 571,43 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Polanatea

Naturgreen Avokádový olej 250ml
868,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Heřmánkový olej po ošetření 500 ml
1 826,00 Kč/1kg
913,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Bio Měsíčkový olej 100 ml
3 510,00 Kč/1l
351,00 Kč
Prodejce: VISO

Pressensa LYPOLOCALIZE 5 ml
638 000,01 Kč/1l
3 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EshopDrnek

Pranarom, olej ze světky, 50 ml
10 503,20 Kč/1l
525,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Puressentiel Arnikový olej 100 ml
7 979,20 Kč/1l
797,92 Kč
Prodejce: somnia24

Syoss Kúra Beauty Elixer Absolute Oil 100 ml
6 768,00 Kč/1l
676,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Organický třezalkový olej - 100 ml
3 410,70 Kč/1l
341,07 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alkmene My Nettle Hair Balm 250 ml - Téma: Péče o vlasy
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA (VODA), ALCOHOL DENAT., PANTHENOL, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT (EXTRAKT Z LISTŮ KOPŘIVY DVOUDOMÉ), PARFUM (VŮNĚ), CITRUS LIMON PEEL OIL (OLEJ Z KŮRY CITRONU), HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONEN, PINEN, KUMARIN, MENTOL, DIMETHYLFENETHYL-ACETÁT, LINALYL-ACETÁT, TERPINEOL, KYSELINA CITRONOVÁ, HYDROXID SODNÝ (SODIUM HYDROXIDE)
- Výrobce
- Alkmene
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4003583217977
- Číslo produktu
- 40056900
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA (VODA), ALCOHOL DENAT., PANTHENOL, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT (EXTRAKT Z LISTŮ KOPŘIVY DVOUDOMÉ), PARFUM (VŮNĚ), CITRUS LIMON PEEL OIL (OLEJ Z KŮRY CITRONU), HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONEN, PINEN, KUMARIN, MENTOL, DIMETHYLFENETHYL-ACETÁT, LINALYL-ACETÁT, TERPINEOL, KYSELINA CITRONOVÁ, HYDROXID SODNÝ (SODIUM HYDROXIDE)
- Výrobce
- Alkmene
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4003583217977
- Číslo produktu
- 40056900
K tomu se hodí také

Milva bylinný šampon kopřiva pro mastné vlasy 200 ml
475,00 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: Milva

SANILO® Spa sprchový závěs 180 x 200 cm
450,00 Kč/1m
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Dámské Polobotky Jessy 800 R. 40 Carbone Black
521,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Hut House Double Grillkota Gazebo Camping Houses Mountain Hut Huts
682 616,09 Kč
-154 321,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
528 294,60 Kč
Prodejce: JVMShop

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Remington S8670 Multistyler pro styling vlasů teplý černý 1,8 m
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

ProfiCare PC-HAS 3132, Kadeřnický kartáč, Teplé, Černá, Růžové zlato, Stříbrná, 1000 W, AC, 220-240 V
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

Elektrický šicí stroj Přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti Mini a cestovní šicí stroj Šicí stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
405,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ergonomický topper proti bolesti zad, vysoce kvalitní polyesterový topper na matraci vysoký 2 cm - TOPKNER 140x200
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Kuchyňská polička VASAGLE, s magnetickou lištou, drátěným košem, držákem na kuchyňské role
2 311,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Balení 10 kusů lithiových baterií CR123 / CR123A s vysokým výkonem pro profesionální použití – nejnovější generace
2 512,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SINGER M1005, Bílá, Poloautomatický šicí stroj, Šití, Páčka, Otočné, 4 mm, Elektrický
4 344,96 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS

SAFLAX - Japonský třešňový květ - Prunus serulata - 30 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 363,39 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Olaplex No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 250 ml
1 972,00 Kč/1l
493,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Espresso kávovar na mletou kávu a kapsle 9v1 Camry CR 4414, 3000W, 19 barů, černá/bílá
2 534,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alkmene Bio kopřivový balzám na vlasy (250 ml)
360,00 Kč/1l
90,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

BPV Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorem, černým musli, tribulusem, ženšenem a akarkarou.
5 422,67 Kč/1kg
976,08 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Baristický kávovar na filtrovanou kávu s mlýnkem a termo konvičkou Včetně termo konvičky až na 10 velkých šálků kávy Zrnková káva a kávový prášek Nerezová ocel
3 601,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Pružná zahradní hadice TRESKO® 7,5 m Napínací pružná hadice na vodu
204,40 Kč/1m
511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CRYSTALLOVE 3D masážní přístroj na lifting obličeje s citronovým jantarem
4 138,23 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,77 Kč
Prodejce: apohealth
40 674,61 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA LEMON LUSH 150 ml s citrusovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Incia Babyolie (110 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin
5 636,36 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

MAX Vibe Gel - prémiový přírodní masážní gel pro muže (50 ml)
898,80 Kč
Prodejce: AltaShop
898 799,96 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l