4,5



Na základě 11 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilovač vlasů s ampulkami Equilibra - 10 ks.58 868,75 Kč/1l
507,99 Kč
-37,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
470,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Apis My Happiness hydratační mlha na tělo a vlasy 150 ml / 13721,19 Kč/1kg
188,21 Kč
-9,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,64 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
L3VEL3 Tonikum na vlasy, 250 ml1 243,20 Kč/1kg
334,11 Kč
-23,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,80 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
LEVEL3 texturising hair spray SALT SPRAY - 250ml1 243,20 Kč/1l
310,80 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 100ml
1 282,90 Kč/1l
158,90 Kč
-30,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Weleda Oat Replenishing, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Suché vlasy, 200 ml, Tuba, CEDAR, Tonkové boby, Kokosová, Jojobový olej
1 405,00 Kč/1l
281,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Schwarzkopf Seborin Hair Tonic 3 Spar Pack (3x 400 ml)
503,47 Kč/1l
604,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
941,27 Kč/1l
282,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Weleda Revitalizační vlasové tonikum 100 ml
6 139,20 Kč/1l
613,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

NISHMAN Vlasové tonikum Revitalising 400 ml
313,95 Kč/1l
125,58 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml
3 150,00 Kč/1l
315,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Milva Chininwasser sprej, 200 ml
550,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: Milva

CAFFEINE Tonikum na vlasy 200 ml
2 902,00 Kč/1l
580,40 Kč
Prodejce: somnia24

Guhl Hyaluron+ Péče – sérum ve spreji (150 ml)
15 085,00 Kč/1l
900,47 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
754,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Phyto Phytocyane Men proti vypadávání vlasů 12x5ml
19 425,33 Kč/1l
1 165,52 Kč
Prodejce: Parfumtoi

CRUSELLAS QUINADO bylinné vlasové tonikum 1000ml
520,99 Kč/1l
520,99 Kč
Prodejce: somnia24

SALERM BIOKERA ampule proti vypadávání vlasů PADÁNÍ VLASŮ 2 - 6x10ml
29 456,83 Kč/1l
1 767,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Iraltone krém proti vypadávání vlasů 100ml
10 008,90 Kč/1l
1 000,89 Kč
Prodejce: somnia24

Schwarzkopf Seborin Tonikum na vlasy pro suchou pokožku hlavy a proti lupům 400 ml
382,50 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milva chininová voda ve spreji 300 ml
416,67 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: Milva
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis
Vezměte extrakt z rozchodníku a křenu, přidejte rozmarýnový olej a za žádných okolností nepoužívejte agresivní chemikálie… Tak zní náš recept na Rozmarýnové vlasové tonikum, které pomáhá našim zákazníkům již od roku 1921. Nedávno jsme ho oprášili a vyzkoušeli v moderní době a… funguje! Klíčové složky udržují zdravou pokožku hlavy, vyživují vlasy už u kořínků a posilují délky. Věda prokázala, co nás zkušenosti dávno naučily – a nová generace se z toho dnes může těšit.
Dávkování a způsob užití
Denně ráno a večer naneste malé množství tonika na lehce navlhčené vlasy a konečky prstů vmasírujte do pokožky vlasů. Nesmývejte.
Složení
Water (Aqua), Alcohol, Cochlearia Armoracia (Horseradish) Leaf Extract, Sedum Acre Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Potassium Carbonate, Fragrance (Parfum),1 Limonene,1 Linalool,1 Geraniol.1
1 Z přírodních éterických olejů
Balení obsahuje 100 ml.
Pro řídnoucí vlasy. Revitalizační tonikum s rozmarýnovým olejem a cennými výtažky z pepře stěnového a listů křenu zlepšuje zásobování vlasových kořínků živinami a podporuje přirozený růst vlasů. Svěží vůně rozmarýnu dodává toniku zvláštní chuť.
- Aktivuje vlasové kořínky
- Posiluje vlasy
- vypadávání vlasů
- Podporuje růst vlasů
Použití: Vmasírujte do pokožky hlavy každé ráno a večer, neoplachujte.
Osvěžující vlasové tonikum je určeno k denní péči o pokožku hlavy. Zlepšuje její prokrvení, udržuje vlasy hebké a navrací jim vitalitu a vzdušnost. Příznivě působí proti tvorbě lupů.
Přehled produktů
Revitalizační vlasové tonikum Weleda je ideální pro péči o řídnoucí vlasy. Díky jedinečnému složení s rozmarýnovým olejem a cennými rostlinnými výtažky posiluje vlasy a udržuje zdravou pokožku hlavy. Tonikum dodává vlasům větší strukturu, aniž by je mastilo, a zajišťuje jejich vitální a upravený vzhled.
Účinek a výhody
Vlasové tonikum je obzvláště účinné pro řídnoucí vlasy. Kombinace rozmarýnového oleje a výtažků z pepře stěnového a listů křenu stimuluje prokrvení vlasové pokožky a tím podporuje růst vlasů. Posiluje vlasovou strukturu a vlasy jsou díky němu hustší a silnější.
Složení
Složení přípravku je založeno na přírodních složkách, jako je rozmarýnový olej, který je známý svými stimulačními a zahřívacími vlastnostmi. Svěží vůně rozmarýnu působí revitalizačně na smysly a činí z každodenního používání příjemný rituál.
Kvalita a udržitelnost
Weleda klade velký důraz na udržitelnost a používání vysoce kvalitních surovin. Všechny ingredience pocházejí z kontrolovaného ho pěstování a jsou šetrně zpracovávány, aby si zachovaly své přirozené vlastnosti. Vlasové tonikum neobsahuje syntetické vonné látky, barviva a konzervační látky a bylo dermatologicky testováno.
Závěr
Weleda Revitalizační vlasové tonikum je ideálním řešením pro každého, kdo chce posílit řídnoucí vlasy a pečovat o pokožku hlavy. Je vhodné pro každodenní použití a zanechává vlasy znatelně silnější a plnější. Zážitek z péče završuje revitalizační rozmarýnová vůně.
SLOŽENÍ
Voda (Aqua), alkohol*, extrakt z listů křenu (Cochlearia Armoracia)*, extrakt z rozchodnice růžové (Sedum Acre)*, olej z listů rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis)*, uhličitan draselný, vůně**, limonen**, linalool** , geraniol**.
(* z ho pěstování, ** z přírodních éterických olejů a/nebo rostlinných extraktů) POPIS Posilující vlasové tonikum zlepšuje výživu vlasových folikulů a stimuluje přirozený růst vlasů. Dermatologicky testovaný výrobek.
-
Stimuluje pokožku hlavy - vypadávání vlasů - Stimuluje růst vlasů JAK POUŽÍVAT Ráno a večer vmasírujte přípravek do pokožky hlavy.
Neoplachujte. DOPORUČENÉ PODMÍNKY PRO SKLADOVÁNÍ Skladujte při pokojové teplotě.
Weleda Revitalizační vlasové tonikum 100ml - Vlasové tonikum - Výrobce: Weleda AG, Möhlerstraße 3, 73525 Schwäbisch Gmünd 1 balení
Podporuje silné vlasy a zdravou pokožku hlavy Intenzivní kondicionér Weledas omezuje vypadávání vlasů, podporuje přirozený růst vlasů a optimalizuje přísun živin ke kořínkům vlasů. Účinné složení obohacené o cenné výtažky z listů rozchodnice růžové a křenu. Svěží a voňavá vůně rozmarýnu má nejen povzbuzující a zahřívací účinek, ale dodává toniku také velmi zvláštní nádech. Výsledkem jsou silné vlasy a zdravá pokožka hlavy. Více o tomto produktu Podporuje růst vlasů Optimalizuje výživu vypadávání vlasů
Weleda osvěžující tonikum na vlasy 100 ml - prezentace: tonikum - předmět: péče o vlasy
Weleda Revitalising Hair Lotion 9571 ZWITSERLAND karton @ 1 krabička x 100 ml
Weleda Vlasová péče Povzbuzující vlasové tonikum 100 ml
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda (Aqua), alkohol*, extrakt z listů Cochlearia Armoracia*, extrakt z rozchodnice růžové*, listový olej Rosmarinus Officinalis*, uhličitan draselný, vůně**, limonen**, linalool**, geraniol**.
- Výrobce
- Kód EAN
- 400163809571604001638095716
- Číslo produktu
- 09924295
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda (Aqua), alkohol*, extrakt z listů Cochlearia Armoracia*, extrakt z rozchodnice růžové*, listový olej Rosmarinus Officinalis*, uhličitan draselný, vůně**, limonen**, linalool**, geraniol**.
- Výrobce
- Kód EAN
- 400163809571604001638095716
- Číslo produktu
- 09924295
K tomu se hodí také

Rosmarin – Intenzivně vyživující olej na vlasy, 50 ml | WELEDA
5 780,00 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

Intex 64428NP Airbed Ultra Plush Bed Queen 152 x 203 x 46 cm s vestavěnou pumpou 230 V
1 639,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
1 030,21 Kč/1m
978,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fisher-Price Laugh & Learn CDH40, 0,5 rok/roky, Zvuky, Nutné baterie, AA, Plast, Vícebarevný
651,32 Kč
Prodejce: M_plus_L

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
750,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

relaxační masážní přístroj na hlavu
968,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

GeekMe Hoverboard 6,5 palců Hoverboard pro děti Silný duální motor, Bluetooth reproduktor, LED, hoverboardy pro děti a mládež
3 879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

SONGMICS Domácí kancelářská židle, otočná židle, kancelářská židle, šedá
1 918,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

vitamaze Biotin + zinek + selen, 365 tablet
6 050,60 Kč/1kg
701,87 Kč
Prodejce: apohealth

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Nehtové studio Sterilizátor Nehtové nástroje Sterilizátor Nehtová kosmetika Ručník Čištění 6W 220V
1 786,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Biota Pharma Bioxsine DG, Bylinné sérum proti intenzivnímu vypadávání vlasů 3x50 ml
4 192,47 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

PHILIPS AWP1775CH/10 Stříbrný sprchový filtr
996,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
2 219,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
73% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
73%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%9% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
9%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlasové tonikum, které opravdu funguje
Kupuji si ho už léta a vždy hledám na internetu nejlepší cenu. Cenu v obchodě bych nezaplatila. Je to prostě moc drahé, i když je to dobré.
Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Výrobky jsou skvělé a se slevou 5€ objednávka stála za to
Ohodnoceno dne 15. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše O.K.
naprosto spokojen
Ohodnoceno dne 22. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 29. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg