Už jen 5 ks za tuto cenu
Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
340,57 Kč
340,57 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Směs tvrdého karamelu Citrus Mix 1kg Roshen592,99 Kč/1kg
592,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Roshen Konafetto Bianco oplatkové trubičky s mléčnou a smetanovou náplní 1kg644,07 Kč/1kg
644,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Lindt CREATION Mléčná čokoláda plněná karamelem, 150g1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Kokosové makronky Lambertz s hořkou čokoládou 200g326,25 Kč/1kg
65,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg
628,14 Kč/1kg
659,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
759,79 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,53 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,63 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mieszko Pistachio Pralinky 1 kg
437,29 Kč/1kg
467,90 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Czekoladki Krówkowe 1 kg
444,87 Kč/1kg
484,66 Kč
-26,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
458,22 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lindt PRALINKY Hochfein 120 g
2 056,94 Kč/1kg
370,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Biszkopty z galaretką wiśniową w czekoladzie 294 g
284,71 Kč/1kg
88,26 Kč
Prodejce: Katomix

Praliny Lindor Milk Czekolada Mleczna 100g
1 968,92 Kč/1kg
236,27 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Praliny Mleczne Czekoladowe 114 g
1 162,22 Kč/1kg
209,20 Kč
Prodejce: Katomix

Vegolino - nugátové pralinky 180g
1 511,11 Kč/1kg
272,00 Kč
Prodejce: taleoo

Lacoa, plnotučné mléčnéčokoládové tyčinky, 100 g, balení 10 kusů (10 x 100 g)
482,59 Kč/1kg
723,40 Kč
-240,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,59 Kč
Prodejce: taleoo

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

LINDT Creation Steinmilch – 150 g
1 773,40 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové pomeranče Friedel
300,84 Kč/1kg
75,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Měkké karamely MINKY BINKY
s želé náplní (30%)
Příchuť jahoda, borůvka, pomeranč
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, zahuštěný mléčný výrobek (Odtučněné mléko, cukr, rostlinný tuk (palmový olej, slunečnicový olej), emulgátory: E 475, E 471; antioxidanty: E 321, E 320; laktóza), rostlinný tuk (palmový olej, slunečnicový olej částečně hydrogenovaný, antioxidanty: E 320, E 321), mléčný výrobek, zvlhčovadlo: sorbitol, emulgátory: sójový lecithin, E 471; aroma, koncentrát šťávy z meruňek, jahod, borůvek, pomerančů, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, kyselina citronová; zahušťovadlo: karagenan, barviva: E 163, E 100, E 160c.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrná výživová hodnota na 100g Kalorické hodnoty 1630kJ/380kcal Bílkoviny 0g Sacharidy 93g Z toho cukr 74g Tuky 0g Z toho nasycené mastné kyseliny 0g Sůl 1,02g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SLCO GmbH & Co.KG Kulmbacherstrasse 42 D - 95512 Neudrossenfeld
- Prodejní název
- Roshen Minky Binky Toffee
- Výrobce
- Sonstige
- Číslo produktu
- 18575
- Kód EAN
- 4823077611926
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, zahuštěný mléčný výrobek (Odtučněné mléko, cukr, rostlinný tuk (palmový olej, slunečnicový olej), emulgátory: E 475, E 471; antioxidanty: E 321, E 320; laktóza), rostlinný tuk (palmový olej, slunečnicový olej částečně hydrogenovaný, antioxidanty: E 320, E 321), mléčný výrobek, zvlhčovadlo: sorbitol, emulgátory: sójový lecithin, E 471; aroma, koncentrát šťávy z meruňek, jahod, borůvek, pomerančů, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, kyselina citronová; zahušťovadlo: karagenan, barviva: E 163, E 100, E 160c.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrná výživová hodnota na 100g Kalorické hodnoty 1630kJ/380kcal Bílkoviny 0g Sacharidy 93g Z toho cukr 74g Tuky 0g Z toho nasycené mastné kyseliny 0g Sůl 1,02g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SLCO GmbH & Co.KG Kulmbacherstrasse 42 D - 95512 Neudrossenfeld
- Prodejní název
- Roshen Minky Binky Toffee
- Výrobce
- Sonstige
- Číslo produktu
- 18575
- Kód EAN
- 4823077611926
K tomu se hodí také

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg
628,14 Kč/1kg
659,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lovare čaj "Champagne splashes" černý čaj 30g
2 933,33 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz

3000 semen (10 g) Letní směs lučních květin – vhodná pro včely a pestrobarevná – divoké květiny do zahrady, na balkon a na přírodní plochy
5 085,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout červené/zlaté Mléčná čokoláda s lískooříškovou náplní
1 084,99 Kč/1kg
1 084,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Galaretki Owocowe Crazy Bee 1 kg
151,55 Kč/1kg
151,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

LOVARÉ 1001 Nights 30g (15 pyramid, černý a zelený čaj)
2 933,33 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
176,00 Kč/1kg
176,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Lovare čaj "třešňový džem" černý čaj30g (15*2)
2 933,33 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz

Zichorie - Original 500g
227 279,99 Kč/1kg
227,28 Kč
Prodejce: taleoo

Krimsekt Krimskoye Cuvée šumivé víno 12,5% bílé,polosuché 750ml
567,24 Kč/1l
425,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,53 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,63 Kč
Prodejce: Katomix

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
759,79 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt pro znalce Klasické rozplývající se a neodolatelné 125g
2 159,04 Kč/1kg
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

Maitre Truffout čokoládové bonbóny Duo s lískooříškovou náplní
1 086,99 Kč/1kg
1 086,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g
1 646,75 Kč/1kg
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
293,95 Kč
Prodejce: somnia24

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

After Eight 21 jednotlivě balených tenkých čokoládových tyčinek 200g
1 256,65 Kč/1kg
251,33 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Wawel Michałki Białe s ořechy 1 kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 362,26 Kč/1kg

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový likér s třešněmi 105g 4 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
786,14 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 871,76 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 224,76 Kč/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivě balených třešňových pralinek Piedmont skladovací balení 315g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13
373,09 Kč
-39,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 058,10 Kč/1kg

Ferrero Rocher 30 ks, 375 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 267,76 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g třešňová vodka a cassis v polosladké čokoládě
275,91 Kč
-39,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
235,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 502,74 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg