Ella's Kitchenovocné smoothie červené 90 ml, 100% od 6 měsíců, bez cukru

71,95 Kč

799,44 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Jelly Belly Barbie 60 g
Jelly Belly Barbie 60 g
2 594,50 Kč/1kg
155,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g
Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g
261,87 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
39,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
237,94 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Malina, žirafa, 50 g
Malina, žirafa, 50 g
718,20 Kč/1kg
35,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 250 g
Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 250 g
456,60 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé Babysap Peer Banaan 6 měsíců+ 200 ml - přírodní ovocná šťáva bez cukru
Nestlé Babysap Peer Banaan 6 měsíců+ 200 ml - přírodní ovocná šťáva bez cukru
477,25 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Olvarit Knijpfruit Kokosové mléko Mango 12 měsíců+ 100 ml – ovocná svačina
Olvarit Knijpfruit Kokosové mléko Mango 12 měsíců+ 100 ml – ovocná svačina
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Organix 5867.331, 100 g
Organix 5867.331, 100 g
666,20 Kč/1kg
66,62 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro BioBengelchen - Ovocní medvědi 100g
BioBengelchen - Ovocní medvědi 100g
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 100 g
Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 100 g
590,91 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Goodies Knijpfruit Smoothie Abrikoos & Apple 100 ml - přírodní svačinka bez cukru
Goodies Knijpfruit Smoothie Abrikoos & Apple 100 ml - přírodní svačinka bez cukru
581,40 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo Broskve 175g
Haribo Broskve 175g
209,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bärengarten Lesní ovocní medvědi ( 150g)
Bärengarten Lesní ovocní medvědi ( 150g)
869,93 Kč/1kg
130,49 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Organix Knijpfruit Jablko & Jahoda 90 g – přírodní dětská svačina bez cukru
Organix Knijpfruit Jablko & Jahoda 90 g – přírodní dětská svačina bez cukru
764,44 Kč/1kg
68,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky - Veggie Winegums 100g
Ovocné žvýkačky - Veggie Winegums 100g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 0041420045721, D, 90 kcal, 20 g, 1 g, 22 g, 0,4 g
Open Food 0041420045721, D, 90 kcal, 20 g, 1 g, 22 g, 0,4 g
1 538,46 Kč/1kg
40,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ella's KitchenFruit Smoothie Red 90 ml - 100% od 6 měsíců. Toto lahodné ovocné smoothie je vyrobeno z čistých organických ingrediencí: 39 % jablek, 32 % banánů, 20 % jahod, 5 % šťávy z vodního melounu, 4 % malin a dotek citrónové šťávy. Bez přidaného cukru, pouze přírodní fruktóza. Ideální jako zdravá svačina pro kojence a batolata, doma i na cestách. Praktická velikost porce, vhodná i jako svačina pro větší děti. Nutriční hodnoty na 100 g: 59 kcal, tuky 0,5 g, sacharidy 12,5 g, vláknina 2,1 g, bílkoviny 0,7 g, sůl 0,03 g.
Seznam přísad
Složení: 39 % jablka*, 32 % banány*, 20 % jahody*, 5 % šťáva z vodního melounu*, 4 % maliny*, <1 % koncentrát citronové šťávy*. * = biologický
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 250 kJ (59 kcal) Tuk: 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 12,5 g z toho cukry: 11,2 g Vláknina: 2,1 g Bílkoviny: 0,7 g Sůl: 0,03 g
Hmotnost
90 g
Potravinářský podnik
Ella's Kitchen (Brands), Schottengasse 10, 1010 Wien, AT
Prodejní název
Ellina kuchyně Ovocné smoothie červené 6m+ organické
Výrobce
Ella's Kitchen
Počet kusů
1
Kód EAN
5060107335400

Seznam přísad
Složení: 39 % jablka*, 32 % banány*, 20 % jahody*, 5 % šťáva z vodního melounu*, 4 % maliny*, <1 % koncentrát citronové šťávy*. * = biologický
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 250 kJ (59 kcal) Tuk: 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 12,5 g z toho cukry: 11,2 g Vláknina: 2,1 g Bílkoviny: 0,7 g Sůl: 0,03 g
Hmotnost
90 g
Potravinářský podnik
Ella's Kitchen (Brands), Schottengasse 10, 1010 Wien, AT
Prodejní název
Ellina kuchyně Ovocné smoothie červené 6m+ organické
Výrobce
Ella's Kitchen
Počet kusů
1
Kód EAN
5060107335400
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg