La Comtesse Srdce španělských artyčoků
169,01 Kč
331,39 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
La Comtesse šneci ca 1Dtz3 311,00 Kč/1kg
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Koktejlové třešně, červené, 770 g286,38 Kč/1kg
316,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Palmitos, palmová srdíčka, 800 g363,84 Kč/1kg
327,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Palmová srdce267,66 Kč/1kg
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g
816,72 Kč/1kg
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Comtesse francouzské kaštany celé
1 167,18 Kč/1kg
331,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
548,74 Kč/1kg
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tučné okurky
166,43 Kč/1l
441,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Třešně Amarena
467,56 Kč/1kg
444,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šneci z vinice La Comtesse ca2Dtz
2 758,25 Kč/1kg
330,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dušené jídlo - hrách 380g | KIEBITZHOF
274,84 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Okurky Kühne 55/60
62,36 Kč/1kg
623,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odvážné rajčatové papriky
224,53 Kč/1kg
71,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 187061, 125 g, 363 kcal, 524 kJ, 49,2 g, 7,6 g, 7,2 g
387,60 Kč/1kg
67,82 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cizrna Bonduelle 150g
295,80 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena pyré z černých fazolí
186,86 Kč/1kg
108,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 362058, 100 g, 88 kcal, 0,3 g, 10 g, 0,04 g, 0,1 g
419,70 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dunekacke & Wilms Nachf. G.m.b.H. & Co. KG Hinschenfelder Stieg 12c 22041 Hamburg Po otevření skladujte ve vzduchotěsné nádobě v chladničce a spotřebujte do 3 dnů. Artyčoková srdíčka 5/7 1 balení
Rozsah. Artyčoková srdíčka, 5 až 7 artyčokových srdíček na plechovku
,Výživové hodnoty a složení:- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Artyčoky, voda, sůl, okyselující látka: kyselina citronová E330
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 167 kj Energie kcal 40 kcal Tuky 0,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 6,5GRM Sacharidy, z toho cukr 1,5GRM Bílkoviny 1,5GRM Sůl 0,8GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 510 g
- Potravinářský podnik
- Dunekacke & Wilms Nachf. G.m.b.H. & Co. KGHinschenfelder Stieg 12c 22041 Hamburg
- Prodejní název
- Artyčoková srdíčka 5/7
- Výrobce
- Dunekacke & Wilms
- Číslo produktu
- 26885
- Kód EAN
- 4008314161079
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Artyčoky, voda, sůl, okyselující látka: kyselina citronová E330
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 167 kj Energie kcal 40 kcal Tuky 0,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 6,5GRM Sacharidy, z toho cukr 1,5GRM Bílkoviny 1,5GRM Sůl 0,8GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 510 g
- Potravinářský podnik
- Dunekacke & Wilms Nachf. G.m.b.H. & Co. KGHinschenfelder Stieg 12c 22041 Hamburg
- Prodejní název
- Artyčoková srdíčka 5/7
- Výrobce
- Dunekacke & Wilms
- Číslo produktu
- 26885
- Kód EAN
- 4008314161079
K tomu se hodí také

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Artyčokové základy, 7 až 9 základů na plechovku, 400 g
220,71 Kč/1kg
112,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g
816,72 Kč/1kg
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1204050, Artyčok, 120 g, Itálie, 1122 kcal, 273 kJ, 27,1 g
1 095,25 Kč/1kg
154,61 Kč
-23,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,43 Kč
Prodejce: taleoo

Palmitos, palmová srdíčka, 800 g
363,84 Kč/1kg
327,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Artyčoky v olivovém oleji, 280 g
896,25 Kč/1l
250,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Galfrè - Celé artyčoky v olivovém oleji - 3 kg
1 192,86 Kč/1kg
3 578,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Srdíčka artyčoků marinovaná v oleji 280 g
240,83 Kč/1l
82,24 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

LaSelva LS_0248, Artyčok, 970 g, 118 kcal, 495 kJ, 5,3 g, 1,6 g
689,39 Kč/1kg
689,39 Kč
Prodejce: taleoo

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
577,30 Kč/1l
239,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Demiglace hnědá základní omáčka pro gastronomii 1000g
632,87 Kč/1kg
632,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
548,74 Kč/1kg
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Novella - Polosušená rajčata - G950
232,95 Kč/1kg
349,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňákové filety naturale bez oleje prémiové kvality 185g
605,46 Kč/1kg
112,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Meica 6 vídeňských párků jemné konzistence ATG 250g sklenice 540g
577,40 Kč/1kg
144,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Appel Gormet mušle v ovocné rajčatové omáčce k zjemnění 100g
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Comtesse šneci ca 1Dtz
3 311,00 Kč/1kg
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
773,78 Kč/1kg
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sofko se upekl. Paprika ručně loupaná 660g
187,49 Kč/1kg
134,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lazzaris Amarena třešně kandované v sirupu sladké ovocné 450g
1 600,52 Kč/1kg
368,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Annalisa Ital. Cizrna
183,95 Kč/1kg
106,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Palmová srdce
267,66 Kč/1kg
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaštanové pyré, přírodní, 430 g
635,80 Kč/1kg
289,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1204060, Artyčok, 200 g, Itálie, 22 kcal, 92 kJ, 0,4 g
607,40 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Šneci z vinice La Comtesse ca2Dtz
2 758,25 Kč/1kg
330,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg