4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profi Pasztet z pomidorami 250g1 660,32 Kč/1kg
415,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Metten Křupavé vídeňské párky 690g541,06 Kč/1kg
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Okurky Kühne 75/8066,43 Kč/1kg
664,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Švábská polévka ravioli198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 vídeňských párků jemné konzistence ATG 250g sklenice 540g
577,40 Kč/1kg
144,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Frankfurtské párky 6 kusů v jemném provázku 540g
573,88 Kč/1kg
143,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Mini Wini klobásový řetěz extra křupavý bez barviva 380g
346,50 Kč/1kg
131,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Premium Wiener v provázku 7 kusů 330 g odkapané váhy
455,73 Kč/1kg
150,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňské párky Meica v jemném provázku extra křupavé 500g
548,02 Kč/1kg
274,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Böklunder - frankfurtské párky z vepřového masa, 500g
458,64 Kč/1kg
229,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
357,72 Kč/1kg
286,18 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco 148595004 Erasco Ungarische Gulaschsuppe 770,0 g
371 623,38 Kč/1kg
286,15 Kč
Prodejce: somnia24

Bonduelle Leipziger Allerlei 200g
303,10 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 148570005 Erasco Linsen-Eintopf mit Würstchen 400,0 g
1 467,75 Kč/1l
587,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,59 Kč/1kg
261,27 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Jablka kapary
345,71 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Meica Wiener
Meica Fleischwarenfabrik Meicastraße 6, 26188 Edewecht| Název | Vídeňská klobása |
| Hmotnost | 520g |
| Hmotnost po vysušení | 250g |
| Návod k použití | Příprava ve vodní lázni: Zahřívejte v horké vodě asi 5 minut - nevařte! Výborné i za studena! |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření vydrží párky Meica v chladničce 2 dny. |
| Složení | Vepřové maso 80 %, pitná voda, jedlá sůl, koření, extrakty koření (s CELEREM), dextróza, antioxidant: kyselina askorbová; konzervant: dusitan sodný, ovčí klobása, kouř. Může obsahovat stopy MLÉČNÉ bílkoviny, CELERU, HOŘČICE. Bez přídavku fosfátů a kvasnicového extraktu. |
| Potravinářské přídatné látky | S antioxidantem, s konzervační látkou |
| Alergeny | Mléko a výrobky z něj, celer a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Meica, Meicastrasse 6, 26188 Edewecht |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1027kj/248kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 22g |
| Tuk | 8,8g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5g |
| Sacharidy | 0,5g |
| z toho cukr | 12g |
| Bílkoviny | 1,8g |
- Skladování a použití
- Kühl und trocken lagern
- Seznam přísad
- Schweinefleisch 80 %, Trinkwasser, Speisesalz, Gewürze, Gewürzextrakte (mit SELLERIE), Dextrose, Antioxidationsmittel: Ascorbinsäure, Konservierungsstoff: Natriumnitrit, Schafsaitling, Rauch. Kann Spuren von MILCHEIWEISS und SENF enthalten
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1027 kj Energie kcal 248 kcal Fett 22GRM Fett davon gesättigte Fettsäuren 8,8GRM Kohlenhydrate 0,5GRM Kohlenhydrate davon Zucker 0,5GRM Eiweiß 12GRM Salz 1,8GRM
- Alergeny
- Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Meica FleischwarenfabrikMeicastraße 6, 26188 Edewecht
- Prodejní název
- Meica Wiener
- Výrobce
- Meica
- Číslo produktu
- k37406-2
- Kód EAN
- 4000503101002
- Skladování a použití
- Kühl und trocken lagern
- Seznam přísad
- Schweinefleisch 80 %, Trinkwasser, Speisesalz, Gewürze, Gewürzextrakte (mit SELLERIE), Dextrose, Antioxidationsmittel: Ascorbinsäure, Konservierungsstoff: Natriumnitrit, Schafsaitling, Rauch. Kann Spuren von MILCHEIWEISS und SENF enthalten
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1027 kj Energie kcal 248 kcal Fett 22GRM Fett davon gesättigte Fettsäuren 8,8GRM Kohlenhydrate 0,5GRM Kohlenhydrate davon Zucker 0,5GRM Eiweiß 12GRM Salz 1,8GRM
- Alergeny
- Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Meica FleischwarenfabrikMeicastraße 6, 26188 Edewecht
- Prodejní název
- Meica Wiener
- Výrobce
- Meica
- Číslo produktu
- k37406-2
- Kód EAN
- 4000503101002
K tomu se hodí také

Hofgutský jablečný kompot s malými kousky, lehce pocukrovaný 370ml
106,67 Kč/1kg
38,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
578,25 Kč/1kg
92,52 Kč
Prodejce: taleoo

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

oneConcept All-You-Can-Eat, dvojitá elektrická trouba, 2400 W, 42 l, stříbrná
3 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgutské voskové boby žluté mladé a jemně předvařené 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut jablečná omáčka jemně pyré a sladká ve sklenici dobré potraviny 720ml
63,97 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný ve sklenici Dobré jídlo předvařené 720ml
74,76 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 1er Pack
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,59 Kč/1kg
261,27 Kč
Prodejce: somnia24

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konzervovací kleště Weck Zvedák na sklo 50230507
2 263,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Hofgut mladý hrášek a mrkev mladý a křehký předvařený 370ml
114,70 Kč/1l
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann krájená šunková klobása s vydatnou pikantní chutí 200g
405,30 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,58 Kč/1l
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml
132,63 Kč/1kg
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore

Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g
383,15 Kč/1kg
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet
![Obrázek produktu pro [ 400g / 230g ATG ] ITA-SAN Edamame Sojabohnen Sojabohnenkerne / Sójová jádra](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dcf31a97c39c6635fcabe814b7f14ae7.webp)
[ 400g / 230g ATG ] ITA-SAN Edamame Sojabohnen Sojabohnenkerne / Sójová jádra
275,42 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
MEICA vyrábí klobásy
Extrémně rychlé dodání k nám do Řecka na Krétu. Vše v perfektním stavu, protože bylo velmi dobře zabaleno. Moc děkujeme, určitě si objednáme znovu.
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
meica
velmi dobrý
Ohodnoceno dne 19. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
je v pořádku
Ne jako dříve, ale ok
Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,13 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Jürgen Langbein Humrové máslo k zjemnění humrů a omáček 380g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
460,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 212,03 Kč/1kg

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
816,72 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,64 Kč/1kg