5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Smažená rajčata Helcom 300G1 703,27 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
SABOR Řecký sýrový dip k masu a zelenině 300 g891,80 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Salát z norských okurek 530g212,38 Kč/1kg
63,02 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bonduelle Konzervovaný hrášek 160 g1 935,85 Kč/1l
410,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Pomodorini Datterini 100% Italiani 220 g italská rajčátka v konzervě
173,50 Kč/1l
38,17 Kč
Prodejce: foodperium

Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
363,00 Kč/1kg
94,38 Kč
Prodejce: artbook-service

Cirio rajčata celá bez slupky 2,5 kg
104,34 Kč/1kg
302,59 Kč
Prodejce: Katomix

Artigiana marinované artyčoky s česnekem a petrželkou italské 280 g
446,39 Kč/1l
124,99 Kč
Prodejce: foodperium

Celé italské rajčata 400 g
80,14 Kč/1kg
40,07 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rolnik Nakrájené rajčata 400 g
63 130,43 Kč/1kg
64,69 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,04 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Cirio rajčata v konzervě pelati 400 g loupaná bez slupky italská
134 875,00 Kč/1kg
32,37 Kč
Prodejce: foodperium

Cirio Polpa italské rajčata v konzervě, dužina, 400 g
121,25 Kč/1l
48,50 Kč
Prodejce: foodperium

Čočka Bonduelle 400g
225,09 Kč/1kg
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celá loupaná rajčata 400g - Kier
60,22 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Pomodoro Cubettato - nakrájená rajčata 520g
139,98 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Italský hummus se sušenými rajčaty a bazalkou BGU 200 g
346,86 Kč/1kg
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Cizrna 400g/240g MARIMAX
58,06 Kč/1kg
27,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
216,60 Kč/1l
86,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Strianese Cherry rajčata v rajčatové šťávě – 400g (Rajčátka z Itálie)
Strianese cherry rajčata v rajčatové šťávě jsou vysoce kvalitní, celá rajčátka z Itálie. Jsou zpracovávána ihned po sklizni v slunné oblasti Kampánie a konzervována ve vlastní, aromatické rajčatové šťávě. Tato malá cherry rajčata zaujmou svou intenzivní, ovocnou chuť a přirozenou sladkost – jsou nezbytnou ingrediencí pro autentickou italskou kuchyni.
Vaše výhody na první pohled:
- 100% italská rajčata: Vyrobeno ze sluněčných rajčátek z oblasti Kampánie.
- Intenzivní a přirozeně sladká: Konzervována čerstvá po sklizni, pro plnou, přirozenou chuť bez umělých přísad.
- Univerzální použití: Ideální jako poleva na neapolskou pizzu, pro rychlé těstovinové omáčky, dušená jídla nebo rybí pokrmy.
- Vysoká kvalita: Praktické balení 400g s celými cherry rajčaty v jemné rajčatové šťávě.
Průměrné nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energie: 92 kJ / 22 kcal
- Tuky: 0,2 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g
- Sacharidy: 3,5 g
- z toho cukry: 3,5 g
- Vláknina: 1,0 g
- Bílkoviny: 1,1 g
- Sůl: 0,1 g
Technické údaje a detaily:
- Výrobce / Značka: Strianese (Agraconserves S.r.l.)
- Adresa výrobce: Via Ingegno, Zona ASI, 84087 Sarno (SA), Itálie
- Obsah: 400 g (odměřená hmotnost: cca 240 g)
- Ingredience: Neošlupená cherry rajčata (Pomodorini), rajčatová šťáva
- Upozornění na alergeny: Neobsahuje žádné alergenní složky
- Skladování: Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte během několika dnů.
Strianese Pomodorini Datterini cale je potravinový produkt, který se skládá z malých, sladkých rajčat Datterini z jihoevropských zemí. Rajčata jsou balena v 400g plechovkách, takže se snadno skladují a připravují.
Rajčata Strianese Pomodorini Datterini inch se vyznačují intenzivní, přirozenou chutí a aroma, díky čemuž jsou ideální přísadou do řady italských pokrmů a dalších jídel. Lze je použít do salátů, omáček, past a dokonce i jako přílohu k masu a rybám. Rajčata Datterini jsou známá svou jedinečnou chutí a aroma, stejně jako nízkou kyselostí.
Produkt pochází od renomovaného výrobce, který se zavázal k vysoké kvalitě svých produktů. Rajčata Pomodorini Datterini inch od Strianese neobsahují žádná umělá konzervační, barviva ani aromata, a jsou tak zdravou alternativou k jiným potravinám.
Stručně řečeno, Strianese Pomodorini Datterini cale jsou přírodní, sladké a intenzivně aromatické rajčata v konzervě, která lze použít v celé řadě italských a jiných pokrmů. Díky své jedinečné chuti a aroma jsou ideálním doplňkem salátů, omáček, past a masových pokrmů.
- Objem
- 0.4 l
- Seznam přísad
- Složení: Pasírované rajčata (92 %), slunečnicový olej (3 %), cibule, chilli papričky (0,5 %), chilli prášek (0,2 %), koncentrát citronové šťávy, sůl. Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy celeru.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty (na 100 g) Nutriční hodnota Množství Energie 231 kJ / 56 kcal Tuky 3,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 4,5 g z toho cukry 4,0 g Bílkoviny 0,8 g Sůl 1,0 g
- Hmotnost
- 480 g
- Potravinářský podnik
- RUMMO S.P.A., Contrada Ponte Valentino, 82100 Benevento, Italien
- Prodejní název
- Rajčatová omáčka s pikantními chilli papričkami
- Výrobce
- Strianese
- Kód EAN
- 8003716002957
- Objem
- 0.4 l
- Seznam přísad
- Složení: Pasírované rajčata (92 %), slunečnicový olej (3 %), cibule, chilli papričky (0,5 %), chilli prášek (0,2 %), koncentrát citronové šťávy, sůl. Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy celeru.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty (na 100 g) Nutriční hodnota Množství Energie 231 kJ / 56 kcal Tuky 3,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 4,5 g z toho cukry 4,0 g Bílkoviny 0,8 g Sůl 1,0 g
- Hmotnost
- 480 g
- Potravinářský podnik
- RUMMO S.P.A., Contrada Ponte Valentino, 82100 Benevento, Italien
- Prodejní název
- Rajčatová omáčka s pikantními chilli papričkami
- Výrobce
- Strianese
- Kód EAN
- 8003716002957
K tomu se hodí také

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
64,80 Kč/1l
25,92 Kč
Prodejce: foodperium

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Mutti Double Concentrated, Rajčatová pasta, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
345,43 Kč/1kg
48,36 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Batticuori 350 g italské křehké čokoládové sušenky ve tvaru srdce
232,78 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Pizza Sauce ochucená frisch geerntete Tomaten 400g
261,10 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mutti Pomodorini Datterini 100% Italiani 220 g italská rajčátka v konzervě
173,50 Kč/1l
38,17 Kč
Prodejce: foodperium

La Fiammante 8001737101055, Sugo, 400 g
68,07 Kč/1l
27,23 Kč
Prodejce: foodperium

Fazole Bonduelle 200g
209,29 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
363,00 Kč/1kg
94,38 Kč
Prodejce: artbook-service

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
192,28 Kč/1kg
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgutské voskové boby žluté mladé a jemně předvařené 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium

ORO di Parma scezená a loupaná rajčata plechovka 425g balení po 6 kusech
140,60 Kč/1l
358,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus červené ovocné želé Lenneper style jemné ovoce v plechovce 2650ml
194,62 Kč/1kg
486,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazole Hofgut mladé a měkké nakrájené ve sklenici 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný ve sklenici Dobré jídlo předvařené 720ml
74,76 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l

Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg

Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg

Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg

Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg

Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l

Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l

Čočka Bonduelle 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg

Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg

Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg

Norw.Gurken-Salat 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg

Salát z norských okurek 530g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg

Červené zelí Kühne



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg

Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l

Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg

Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l

Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg