5,0



Na základě 4 hodnocení
Objem:
1.76 l- 0.88 l
- 1.32 l
- 1.76 l
Podobné produkty

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro SodaStream Schwip Schwap bez cukru 440ml + Schwip Schwap Cola OrangeJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Free Zero , 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 6 kusůJednorázové
272,07 Kč/1l
718,27 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange Light , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Cola Orange 7UP, 440ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 2x440ml Koncentrovaný nápojový sirup OrangeJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 4x440ml Nápojový koncentrát Orange RefreshmentJednorázové
290,23 Kč/1l
510,81 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup Cola Orange Zero cukr 4x440ml nápojový koncentrátJednorázové
316,11 Kč/1l
556,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup cola 4x440ml nápojový sirupový koncentrát pro perlivou voduJednorázové
308,92 Kč/1l
543,70 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup cola bez cukru 4x440ml nápojový koncentrát bez cukruJednorázové
272,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 4x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
258,61 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup Pepsi Zero Sugar 2x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
445,34 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola Zero Schwip Schwap bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
393,59 Kč/1l
346,36 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup Pink Grejpfruit bez cukru, 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup citron limetka 4x440ml nápojový sirupový koncentrátJednorázové
258,61 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
4x SODASTREAM SCHWIP SYROP
Originální výrobek s příchutí koly a pomeranče.
Koncentrát do sytícího kelímku Sodastream umožňuje vyrobit 8 litrů nápoje Schwip Schwap Cola & Pomeranč.
Sirup, ze kterého si můžete vyrobit vlastní originální nápoj Schwip Schwap s jedinečnou příchutí kombinace koly a pomeranče.
Obsah sirupu: 440 ML
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Nalijte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a přidejte do perlivé vody několik kapek sirupu.
- Jemně protřepejte láhev, aby se sirup dobře promíchal s vodou a vytvořil tak jedinečnou chuť a ... osvěžte se šumivým nápojem!
Koncentrovaný nápoj Schwip Schwap Cola s pomerančovou příchutí. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Ingredients: Složení: Cukr, voda, okyselující látka (kyselina citronová), barviva (amoniakový karamel, karoteny), stabilizátory (oktenylsukcinát sodný škrobu, ester glycerolu a rostlinná pryskyřice), regulátory kyselosti (citronany sodné, Citráty draselné), sladidla (acesulfan K, sukralóza), aroma (kofeinové aroma), konzervační látka (benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová), protipěnidlo (polydimethylsiloxan).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 44 kJ /10 kcal, ve 250 ml1 - 109 kJ /26 kcal, (% na 250 ml **) - (1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 2,5 g, v 250 ml1 - 6,1 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 2,4 g, ve 250 ml1 - 5,9 g, (% na 250 ml **) - (7 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, ve 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a dolijte perlivou vodou.
Doporučená spotřeba: viz víčko nebo spodní část balení
- Objem
- 1.76 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 4x sirup pro SodaStream Schwip Cola Orange
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701119936
- Objem
- 1.76 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 4x sirup pro SodaStream Schwip Cola Orange
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701119936
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 6 kusůJednorázové
272,07 Kč/1l
718,27 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Schwip Cola Orange, 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange Light , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Sodastream 7UP Free Zero , 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Raspberry 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro SodaStream Schwip Schwap bez cukru 440ml + Schwip Schwap Cola OrangeJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP , 440 ml, 6 kusůJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP , 440 ml, 4 kusyJednorázové
287,36 Kč/1l
505,75 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Teisseire sirup jahoda-malina bez cukru 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
330,27 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sodastream sirup Cola Orange Zero cukr 4x440ml nápojový koncentrátJednorázové
316,11 Kč/1l
556,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream nápojový sirup pomerančové mango bez cukru, 440 ml, 2 ksJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Objem 1,32 l
Vše suuuper
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,76 l
Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,76 l
Ohodnoceno dne 29. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l