5,0



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Syrop Wiśniowy Herbapol 420 mlJednorázové114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorázové505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Isotonic Lemon Lime , 440 ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

4x Syrop do SodaStream Passionfruit Zero 440mlJednorázové
301,73 Kč/1l
531,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP , 440 ml, 4 kusyJednorázové
287,36 Kč/1l
505,75 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mandarinkový sirup 440mlJednorázové
263,36 Kč/1l
115,88 Kč
Prodejce: Elektrochram

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

3x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
296,89 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro Sodastream 7UP a MirindaJednorázové
775,68 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup cola bez cukru 4x440ml nápojový koncentrát bez cukruJednorázové
272,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro Sodastream Mirinda a PepsiJednorázové
804,43 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
3x SODASTREAM ISOTONIC SYROP 440 ml
Koncentrát pro saturační přístroj SodaStream vám umožní vyrobit z 9 l izotonického nápoje. Sirup lze použít i k rozpuštění ve vodě, což zaručuje nefalšovanou chuť.
Koncentrovaný grapefruitový pomerančový izotonický nápoj. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Složení: Složení: Složení z ovocných a zeleninových nápojů, které jsou součástí sirupu: fruktóza, voda, grapefruitový koncentrát (7,6 %), pomerančový koncentrát (7,2 %), kyselina (kyselina citronová), aroma, uhličitan hořečnatý, regulátor kyselosti (citrát trisodný, citrát draselný), citrát vápenatý, antioxidant (kyselina askorbová), sladidlo (cyklamát sodný, aceslufam K), jedlá sůl, stabilizátor (glycerol ester dřevité kalafuny), konzervant (sorban draselný).
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 54 kJ /13 kcal, ve 250 ml1 - 135 kj /32 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,2 g, ve 250 ml1 - 7,6 g - (% na 250 ml **) - (3 %)
- z toho cukry
ve 100 ml - 3,1 g, v 250 ml1 - 7,6 g, (% na 250 ml **) - (7 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Vitamin C
ve 100 ml - 24 mg, ve 250 ml1 - 60 mg (% na 250 ml **) - (75 %)
- Hořčík
ve 100 ml - 34 mg, ve 250 ml1 - 85 mg, (% na 250 ml **) - (23 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 36 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou. Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
- Objem
- 1.32 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 3x SodaStream Isotonický sirup 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701120536
- Objem
- 1.32 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 3x SodaStream Isotonický sirup 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701120536
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
652,49 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

4x SodaStream Isotonický sirup 440mlJednorázové
261,48 Kč/1l
460,21 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SucceBuy Ruční lis na ovoce 12 l s dřevěným košem na výrobu vína a šťávy
1 876,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 2 ks)Jednorázové
344,72 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange Light , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Cecotec Vertikální topinkovač Toastin' time 1500 Red
1 598,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Hrnec Kovotvar 30 litrů UR1 Zn
734,81 Kč
Prodejce: VISO

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Přístroj na přípravu perlivé vody SodaStream Terra, černá barva + 2 lahve
1 619,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Orange Lemon Limetkový , 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

2x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
344,72 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Izotonický sirup
Objem 1,32 l
Konečně jsme ho zase našli. Soda Stream bohužel tento produkt zřejmě stahuje z prodeje, i když je velmi dobrý. Asi si ho ještě jednou objednáme, pokud bude ještě k dostání. Každopádně všechno fungovalo skvěle. Děkujeme.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nápojový sirup, který je opravdu lahodný
Objem 1,76 l
Jelikož tento nápoj u nás už v obchodech není k dostání, musela jsem si ho objednat online. Sirup nám velmi chutná
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak by měl chutnat Iso
Objem 2,64 l
Tento sirup se velmi blíží originálu! Proto pro nás představuje plnohodnotnou náhradu a můžeme ho stoprocentně doporučit
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita podle očekávání
Objem 1,76 l
Není moc co říct, ale jak málo se o tom dá říct, je to stejně dobré. Kdykoli znovu
Ohodnoceno dne 29. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lecker Siup
Objem 2,64 l
Isotonic ist mit der beste Sirup. Einfach nur lecker
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Také jedna z mých oblíbených odrůd
Objem 1,32 l
Skvělá volba do teplého počasí a při sportu.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l