4,9



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 6x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
244,28 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup lesní ovoce 440ml 6 balení nápojového sirupového koncentrátuJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Free Zero , 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Pink Grejpfruit bez cukru, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7 up Free Zero Sugar , 440 ml, 6 kusůJednorázové
287,41 Kč/1l
758,75 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Isotonic Lemon Lime , 440 ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

6x sirup SodaStream Cola bez cukru 440 mlJednorázové
242,36 Kč/1l
639,84 Kč
Prodejce: esiteo

6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
652,49 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Pepsi Max Lime koncentrát 2x440ml nápoj bez cukruJednorázové
416,59 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mandarinkový sirup 440mlJednorázové
263,36 Kč/1l
115,88 Kč
Prodejce: Elektrochram

SodaStream Mirinda nápojový sirup bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
459,72 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Cola + pomerančový sirup bez cukru 440 ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Lemon , 440 ml, 6 kusůJednorázové
220,32 Kč/1l
581,65 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
6x SODASTREAM LEMON SODASTREAM SYROP 440ml
Saturační koncentrát SodaStream vám umožní vyrobit 9 a více litrů nápoje s příchutí citronu a limetky. Sirup lze použít i k rozpuštění ve vodě, což zaručí nefalšovanou chuť.
Objem sirupu: 1,5 l: 440 ml
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Napusťte do přístroje SodaStream čerstvou studenou vodu.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
Složení: cukr, voda, kyselina (kyselina citronová), přírodní citronové a limetkové aroma s dalšími přírodními příchutěmi, regulátor kyselosti (citronany sodné), sladidlo (acesulfam K), konzervant (sorban draselný), sladidlo (sukralóza).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 66 kJ /16 kcal, ve 250 ml - 165 kJ/39 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,8 g, ve 250 ml - 9,5 g (4 %)
z toho cukry
ve 100 ml - 3,8 g, ve 250 ml - 9,5 g, (% na 250 ml **) - (11 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,04 g - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 45 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 6x SodaStream citronovo-limetkový sirup bez cukru 440 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701120406
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 6x SodaStream citronovo-limetkový sirup bez cukru 440 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701120406
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Pink Grejpfruit bez cukru, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

4x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
261,48 Kč/1l
460,21 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 6x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
244,28 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024269490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Bezový květ, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Sirup Sodastream Lemon Lime , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

2x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
353,34 Kč/1l
310,94 Kč
Prodejce: esiteo

3x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
296,89 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sirup Citron Limetka 440ml Sada 6 nápojových koncentrátů SirupJednorázové
247,16 Kč/1l
652,49 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup citron limetka 4x440ml nápojový sirupový koncentrátJednorázové
258,61 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 2,64 l
Ano, velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 12. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,76 l
Ohodnoceno dne 14. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,88 l
Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,88 l
Ohodnoceno dne 2. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l