Užijte si vysokou nosnost až 1500 kg pro snadnou manipulaci s těžkými břemeny.
Využijte široký rozsah úchopu 812-914 mm pro různé velikosti dřeva.
Spolehněte se na robustní konstrukci z 45# oceli, která zaručuje spolehlivost a bezpečnost.
Oceníte všestranné použití a kompatibilitu s nákladními vozy, čtyřkolkami či traktory.
Získejte snadné a intuitivní ovládání pro práci bez námahy.
Těšte se z odolného práškového laku, který zajišťuje dlouhou životnost a ochranu proti korozi.
Generováno umělou inteligencí na základě údajů o produktu
VEVOR kleště na dřevo 812-914 mm, zvedací kleště, rotační ocelové kleště na dřevo, tažné kleště, nosnost 1500 kg, vroubkované čelisti, kleště na dřevo, balicí kleště, hákové kleště na nákladní automobily a vozíky
SucceBuy Hydraulický napínák pružin 4,5 tuny, automatický nástroj na vinuté pružiny, kapacita 9920 LBS, kompresní síla 1 tuny
102,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 661,99 Kč
3% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Další informace o reklamě
SucceBuy 36palcové kleště na zvedání dřeva, ocelový drapák se 4 drápy, nosnost 3300 liber, otočná konstrukce drápů, odvoz dřeva pro nákladní automobily, traktory, vysokozdvižné vozíky
165,82 Kč/1kg
2 818,99 Kč
15% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Další informace o reklamě
Lesnická svěrka VEVOR, 609 mm, dvoučelisťová zvedací svěrka, nosnost 500 kg, vroubkovaná čelist, háková svěrka na kamenné a mramorové bloky
Dřevěný drápový hák 28 palců - čtyřdrápový drapák na dřevo pro dřevorubecké kleště - 2205 lbs
223,74 Kč/1kg
3 579,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bancros
Dřevěný drápový hák 28 palců 4-drápový drapák na dřevo pro dřevorubecké kleště 2205 lbs
155,19 Kč/1kg
2 482,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ucohome
Hákový nástroj 46,5 palců, ocelový válec na těžké náklady, lesnické nástroje pro těžbu dřeva
547,17 Kč/1kg
1 696,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buying-Solutions
SucceBuy 32palcové kleště na zvedání dřeva, těžký provoz, nosnost 1543 liber, provedení se dvěma drápy pro nákladní automobily, traktory, vysokozdvižné vozíky
148,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 183,99 Kč
3% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Lesnické zvedací kleště, nosnost 1500 kg, k dispozici ve velikostech 25 a 28 palců , 28 palců
3,71 Kč/1kg
5 927,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-367,00 Kč
5 560,99 Kč
Prodejce: BlissShopping
Tažná brána o šířce 84" Tažná brána za tažným vozidlem Ocelový štěrkovací stroj ATV UTV
164,88 Kč/1kg
4 748,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buying-Solutions
36palcové kleště na zvedání polen, 4 drápy, pevné ocelové kleště na polena, otočné nástroje na polena
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-170,99 Kč
2 028,99 Kč
Prodejce: BlissShopping
Kleště na přetahování klád, 18palcové kleště na zvedání klád se 2 drapáky, odolné otočné ocelové kleště na přetahování dřeva, nosnost 772 liber/350 kg, nástroj na zvedání, manipulaci, přetahování a přenášení klád
1 348,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buying-Solutions
Timberjack 46,5" těžký zvedák na klády s dřevěnou rukojetí pro klády o průměru max. 15"
584,48 Kč/1kg
2 472,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buying-Solutions
Dřevěný hák, 36palcový čtyřramenný drapák na klády pro lesní kleště, otočné ocelové kleště na zvedání klád, design Eagle Claws s nosností 3307 liber/1500 kg pro traktory, čtyřkolky, nákladní automobily, vysokozdvižné vozíky
4 555,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buying-Solutions
Zvedák na kámen a desky - XYT-F kleště - Nosnost 300 kg - Na kámen, beton, dřevo - Ruční přepravní kleště - Žlutý
5 503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Articuna
Nůžky na armovací ocel – Kleště na armovací ocel – Střihací nůžky na armovací ocel – Elektrické nůžky – Hydraulický řezák
18 643,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Astrens
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoká výkonnostní kapacita
S těmito drapáky na dřevo snadno zvednete až 3300 liber (1500 kg), čímž snížíte potřebnou námahu a zvýšíte efektivitu při nejtěžších pracích.
Všestranné použití
Tyto drapáky na dřevo zjednodušují manipulaci s různými materiály, šetří čas a energii a zvyšují produktivitu.
Široká kompatibilita
Ať už používáte nákladní automobil, čtyřkolku nebo traktor, drapák na dřevo zajistí dokonalé spojení, takže můžete pracovat efektivněji a ušetřit čas při každé práci.
Robustní konstrukce
Díky své robustní konstrukci zaručují tyto drapáky spolehlivost a bezpečnost a zajišťují bezpečnou manipulaci s jakýmkoli nákladem.
Snadné použití
Intuitivní konstrukce zjednodušuje používání, únavu a umožňuje zvedání těžkých břemen bez námahy, čímž zvyšuje pohodlí i efektivitu.
Práškově lakované
Červené práškové lakování nejen vylepšuje vzhled, ale také poskytuje zvýšenou ochranu proti korozi a rzi, čímž zajišťuje dlouhou životnost.
Specifikace
Číslo modelu položky: 4SC36
Velikost rukojeti: 812 mm (32 palců)
Maximální velikost otvoru: 36 palců (914 mm)
Statická nosnost: 3300 liber (1500 kg)
Dynamická nosnost: 2866 liber (1300 kg)
Hlavní materiál: 45# ocel
Rozměry výrobku: 18,11 x 9,45 x 38,39 palců (460 x 240 x 975 mm)
Profesionální drapák na kácení VEVOR 710-812 mm, rotační ocelový drapák na kácení, nosnost 1000 kg, vroubkované čelisti, drapák na dřevo, vlečný drapák, hákový drapák pro traktory, vozíky
169,11 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 597,20 Kč
Prodejce: Easybuy
Fuxtec Křovinořez FX-PS152 PROFI 2in1
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(82)Počet hodnocení: 82
3 789,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC
Lesní kleště, zvedací kleště (max. 1000 kg), kleště na dřevo, kleště na kmeny, vlečné kleště, kleště na vyvážku pro dřevorubce a kutily
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 597,20 Kč
Prodejce: Easybuy
Elektrický naviják SucceBuy 550 LBS, 510 W, 220 V, zdvih 12 m, ocelový lanový kladkostroj s kabelovým dálkovým ovládáním, do garáže, dílny, skladu
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(142)Počet hodnocení: 142
1 554,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-93,00 Kč
1 461,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(373)Počet hodnocení: 373
9 516,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-536,99 Kč
8 980,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
Lesnické kleště Wiltec pro kmeny stromů do 520 mm, tažná síla 500 kg, kleště na dřevo, zvedací kleště, balicí kleště se 2 upínacími trny
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(31)Počet hodnocení: 31
1 385,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
VEVOR Profi lesnické kleště 710-812 mm, 2 čelisti, ocel, zvedací kleště, nosnost 700 kg, vroubkovaná konstrukce čelistí, tažné kleště, hákové kleště pro nákladní automobily
1,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 284,99 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Lesnické kleště na kmeny stromů do 760 mm Zvedací kleště Nosnost 1000 kg (růžové)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 903,44 Kč
Prodejce: Easybuy
Lesnické kleště Wiltec pro kmeny stromů do 635 mm, tažná síla 1100 kg, kleště na dřevo, zvedací kleště, balicí kleště se 2 upínacími trny
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(31)Počet hodnocení: 31
1 918,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Dieselový motor Vibrační deskový motor 211ccm 06284 Malý dieselový motor pro motokáry
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 988,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Hut House Double Grillkota Gazebo Camping Houses Mountain Hut Huts
682 616,09 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-154 321,49 Kč
528 294,60 Kč
Prodejce: JVMShop
Lesnické kleště na kmeny stromů do 760 mm Zvedací kleště Nosnost 1000 kg (oranžové)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 903,00 Kč
Prodejce: Easybuy
Vzduchový kompresor VEVOR, 20 galonová ocelová nádrž, 4 HP, 14,6 CFM při 90 PSI, bezolejový vzduchový kompresor a maximální tlak 125 PSI, velmi tichý přenosný kompresor 78 dB, pro opravy automobilů, huštění pneumatik
26 830,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Pracovní plošina vysokozdvižného vozíku VEVOR 1140 * 1090 mm Pracovní koš s bezpečnostní klecí 635 kg 4 kola
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
13 108,99 Kč
3% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Profesionální lesnické kleště 1000kg - 812mm kleště na dřevo - zvedací kleště a drapáky na dřevo - tažné kleště na přepravu dřeva
5 846,15 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-1 395,44 Kč
4 450,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bancros
Lesnické kleště VEVOR s nosností 1000 kg Max. otvor 787 mm Otevření 787,4 mm Kleště na dřevo 850x322x215 mm Zvedací kleště Chytače dřeva Nakládací kleště Vlečné kleště Kleště na balení dřeva Traktory Nákladní automobily Vysokozdvižné vozíky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 272,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-1 176,00 Kč
1 096,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 4,8
4,8Na základě 6 hodnocení
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%
17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kleště na zvedání klád
Velmi dobře vyrobené kleště, pevné a jednoduché, rychlé dodání, velmi spolehlivý dodavatel.
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Vulpes Goods čtečka mikročipů pro domácí zvířata, čtečka čipů pro všechna zvířata a domácí mazlíčky, včetně cestovní tašky, ISO11784/85/FDX-B, verze PRO.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 208,14 Kč
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: VulpesGoods
10 983,09 Kč/1kg
Expondo Wiesenfield 2 v 1 škrabka a vařič na drůbež – buben 60 cm – 5–6 kuřat za minutu
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
20 442,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-5 184,00 Kč
15 258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
164,24 Kč/1l
Expondo Wiesenfield 2 v 1 škrabka a vařič na drůbež – buben 50 cm – 2–3 kuřata za minutu
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18 053,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
Expondo Wiesenfield 2 v 1 škrabka a vařič na drůbež – buben 55 cm – 3–4 kuřata za minutu
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 998,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
176,45 Kč/1l
Profesionální 12KV elektrický ohradník pro hospodářská zvířata - Nastavitelný výstup 7-13KV se solárním/bateriovým/síťovým napájením
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 499,00 Kč
100Kč poukaz
Prodejce: Delgeo
Škubačka Škubačka Škubačka peří 540 kg/h Průměr 60 cm
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
18 890,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-6 143,00 Kč
12 747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
230,09 Kč/1l
Elektrický tavič vosku na svíčky 5 l 1200 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 986,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-722,00 Kč
1 264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
505,60 Kč/1l
Expondo Wiesenfield Vařič drůbeže - 70 l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 811,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
250,83 Kč/1l
Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnědý s dřevěným hnízdním boxem, kurníkem s přístřeškem, zateplenou střechou a pozinkovaným zásobníkem na trus
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(13)Počet hodnocení: 13
4 513,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
SucceBuy Automatická dvířka pro kuřata s časovačem, manuálním ovládáním a ochranou proti uvíznutí, dvířka pro kurníky s vodotěsným těsněním, oranžová, 350x250x73 mm
864,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-107,00 Kč
757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
861,35 Kč/1kg
Elektrický tavič vosku 6,5 l 30-110 °C 1500 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 885,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
966,67 Kč/1l
GiDeli Diatomaceous earth 40 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
42,50 Kč/1kg
SucceBuy dvoupatrové hnízdo pro nosnice 1320x525x990 mm, 10 přihrádek, kovové hnízdo pro slepice s robustními nohami a větracími otvory, hnízda pro drůbež, rolovací hnízdo, vhodné pro slepice, kachny, kuřata a další drůbež
5 296,99 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
220,71 Kč/1kg
SucceBuy Automatická dvířka pro kuřata s časovačem, manuálním nastavením a ochranou proti uvíznutí, elektrická dvířka pro kurníky s vodotěsným těsněním, černá, 350x250x73 mm
915,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-149,00 Kč
766,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
871,58 Kč/1kg
Agrarzone Automatická klapka pro slepice na baterie s posuvným mechanismem 40 x 43 cm Dvířka pro slepice
3 169,17 Kč
Prodejce: Agrarzone
Agrarzone Venkovní hnízdo pro slepice, 5 oddílů
3 171,37 Kč
Prodejce: Agrarzone
Agrarzone Automatická klapka pro slepice na baterie s posuvným mechanismem 40 x 30 cm Dvířka pro slepice