Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 5.1 EV | 1 litr | Číslo výrobku: 21730
1 044,40 Kč
15 136,23 Kč / 1m
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Brzdová kapalina Castrol DOT 4 1 litr299,00 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Další informace o reklamě
Brzdová kapalina Liqui Moly SL6 DOT 4 1 litrový kanystr SAE J 1703,SAE J 1704311,00 Kč/1l
311,00 Kč
Prodejce: NGSStores

Další informace o reklamě
Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 500 ml kanystr SAE J 1703,SAE J 1704178,20 Kč/1l
89,10 Kč
Prodejce: SupportGroup

Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 1 litrový kanystr SAE J 1703,SAE J 1704
309,99 Kč/1l
309,99 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Brzdová kapalina LIQUI MOLY DOT 4
300,00 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Brzdová kapalina Liqui Moly SL6 DOT 4 500 ml kanystr SAE J 1703,SAE J 1704
1 947,27 Kč/1m
107,10 Kč
Prodejce: SupportGroup

Brzdová Kapalina Dot4 5L
156,52 Kč/1l
782,58 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina ATE "Super DOT 5.1" DOT 20 litrový kanystr
336,85 Kč/1l
6 737,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina MOTUL DOT 5.1 - 1 litr
434,00 Kč/1l
434,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina CAR1 Brzdová kapalina DOT 4 Brzdy 30 – spolehlivé brzdové...
827,00 Kč/1l
827,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO

MOTUL DOT 3+4 Brzdová kapalina - Brzdová kapalina - 0,5 litru
1 138,00 Kč/1l
569,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO

Brzdová kapalina VAICO VA-DOT 4 0,5 litru Pneumatiky
643,74 Kč/1l
321,87 Kč
Prodejce: MroAuto

Brzdová kapalina ATE 20 litrů (03.9901-5811.2)
140,31 Kč/1l
2 806,10 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Protecton 1890520 Brzdová kapalina DOT 4 Brzdová kapalina 1L Brzdová kapalina
780,51 Kč/1l
780,51 Kč
Prodejce: Fieldyards

TRW Brzdová kapalina Brzdový olej + BRAKE FLUID DOT 4 1 litr
468,00 Kč/1l
468,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

TRW PFB445 brzdová kapalina DOT 4, 5 l
167,66 Kč/1l
838,32 Kč
Prodejce: MroAuto

Brzdova kapalina
5 264,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MroAuto

BREMBO L 05 050 DOT 5.1 Brzdová kapalina Brzdová kapalina 5 l Brzdová kapalina
233,00 Kč/1l
1 165,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina ATE 03.9901-6612.2
417,00 Kč/1l
417,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Dobré viskozitní vlastnosti v závislosti na teplotě.
- Vysoká tepelná stabilita.
- Zajišťuje vynikající mazání všech pohyblivých součástí v hydraulickém brzdovém systému.
- Výborná ochrana proti vzniku párových bublin.
- Vynikající kompatibilita s elastomerovými materiály.
- Vynikající vlastnosti při nízkých teplotách.
- Extrémně vysoká teplota vzniku páry v suchém i mokrém stavu.
- Nízká elektrická vodivost.
- Výrobce
- Objem
- 1 l
- Délka
- 6.9 cm
- Kód EAN
- 4100420217302
- Číslo produktu
- 21730
- Výrobce
- Objem
- 1 l
- Délka
- 6.9 cm
- Kód EAN
- 4100420217302
- Číslo produktu
- 21730
K tomu se hodí také

Brzdová kapalina ATE 03.9901-6411.2
193,35 Kč/1l
3 867,08 Kč
Prodejce: MroAuto

Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 1 litrový kanystr SAE J 1703,SAE J 1704
309,99 Kč/1l
309,99 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Brzdová kapalina MOTUL DOT 5.1 - 500 ml
464,00 Kč/1l
232,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová Kapalina Case Lhm Fluid 1L
657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TRW Brzdová kapalina Brzdový olej + BRAKE FLUID 0,5 litru
238,90 Kč/1l
119,45 Kč
Prodejce: MroAuto

Brzdová kapalina Castrol DOT 4 1 litr
299,00 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Zadní hlavní brzdový válec 43015-0142 Kovová nožní pumpa pro KLX230R KLX300R KLX450R KX125 KX250 KX250F KX450 KX450F
1 219,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza

BREMBO Brzdová kapalina Brzdový olej + BRAKE FLUID 1 litr
239,00 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina ATE 20 litrů (03.9901-5811.2)
140,31 Kč/1l
2 806,10 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 500 ml kanystr SAE J 1703,SAE J 1704
178,20 Kč/1l
89,10 Kč
Prodejce: SupportGroup

LIQUI MOLY Brzdová kapalina DOT 5.1 250 ml
316,00 Kč/1l
121,98 Kč
-42,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 250 ml kanystr SAE J 1703,SAE J 1704
406,40 Kč/1l
101,60 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

ATE Brzdová kapalina SL DOT4 5litrový kanystr Pneumatiky
147,60 Kč/1l
738,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina ATE SL.6 DOT4 5litrový kanystr Pneumatiky
208,80 Kč/1l
1 044,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Brzdová kapalina Liqui Moly SL6 DOT 4 250 ml kanystr SAE J 1703,SAE J 1704
510,56 Kč/1l
127,64 Kč
Prodejce: ZS2Radteile
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zadní hlavní brzdový válec 43015-0142 Kovová nožní pumpa pro KLX230R KLX300R KLX450R KX125 KX250 KX250F KX450 KX450F
1 219,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Brzdová Kapalina Case Lhm Fluid 1L



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Brzdová kapalina Castrol DOT 4 1 litr
299,00 Kč
Prodejce: SupportGroup
299,00 Kč/1l

Víčko nádržky brzdové kapaliny 1459404 Stabilní výkon a zvýšená bezpečnost pro C-Max Fiesta Focus Kuga Mondeo Transit Tourneo Custom Galaxy
488,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Tester brzdové kapaliny, tester brzdové kapaliny, testovací pero kvality oleje, tester kvality oleje, diagnostické zařízení pro automobily, diagnostické pero pro automobily
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 500 ml kanystr SAE J 1703,SAE J 1704



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,10 Kč
Prodejce: SupportGroup
178,20 Kč/1l

Brzdová kapalina Liqui Moly SL6 DOT 4 1 litrový kanystr SAE J 1703,SAE J 1704



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
311,00 Kč
Prodejce: NGSStores
311,00 Kč/1l

Brzdová Kapalina Dot4 500Ml
69,00 Kč
Prodejce: SupportGroup
138,00 Kč/1l