Už jen 3 ks za tuto cenu
Hmotnost:
973 g- 973 g
- 1037 g
DIBEN DRINK CAPPUCCINO (1,5 KCAL/ML), 4X200 ml FLU
664,57 Kč
683,01 Kč / 1kg
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dětské multivitaminy 118 ml 157182 572,45 Kč/1l
514,49 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Vitamin A+E Hevert Vital, 60 kapslí9 017,20 Kč/1kg
450,86 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Baldriparan Magnesium kapsle, 60 ks3 949,54 Kč/1kg
691,17 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
RegulatPro® - Metabolický přípravek, 350 ml | DR. NIEDERMAIER2 853,06 Kč/1l
998,57 Kč
Prodejce: apohealth

Fortimel Multifibre 1,5 kcal Vanillegeschmack 4X200 ml
816,60 Kč/1l
653,28 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Survimed OPD DRINK Vanilková láhev na pití, 4x200 ml FLU
1 178,67 Kč/1l
942,94 Kč
Prodejce: apohealth

Fresubin 2 kcal nápoj s příchutí jahod 4×200 ml
745,50 Kč/1l
596,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

NutriniDrink MultiFibre s příchutí vanilky, 200 ml FLU
506,66 Kč/1kg
160,61 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

FORTIMEL Extra 2kcal jahodová příchuť, 4x200 ml FLU
954,17 Kč/1l
763,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lecitin tekutý Berco, 250 ml FLU
481,67 Kč/1kg
262,51 Kč
Prodejce: apohealth

Fresubin 2 kcal Krémová vanilka v kelímku 24X125 g
1 002,81 Kč/1l
3 008,42 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Pediakid sirup proti nervozit 125 ml
3 952,64 Kč/1l
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Pediakid 22 Vitamines Sirup 125 ml
3 952,64 Kč/1l
667,52 Kč
-173,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Fresubin 2 kcal HP, 15X500 ml
791,80 Kč/1l
5 938,48 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Fresubin YOcreme Himbeere, 24X125 g CRE
25 570,48 Kč/1kg
3 196,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Fresubin 2 kcal krémové pralinky v kelímku 4X125 g
1 067,82 Kč/1l
533,91 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

sanostol multivitamínová šťáva, 230 ml roztok
1 272,87 Kč/1l
292,76 Kč
Prodejce: apohealth

Fresubin protein energy DRINK Multifrucht trinkfl., 6X4X200ml LOE
773,12 Kč/1l
3 710,99 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
DIBEN DRINK CAPPUCCINO (1,5 KCAL/ML), 4X200 ml FLU PZN: 5905220
Diben Drink Cappuccino 1,5 kcal/ml Láhev na pití 4X200 ml - Prezentace: Tekutý - Téma: Tuky/Sacharidy/Bílkoviny/Minerály/Vitamíny, Kombinace
- Seznam přísad
- Cappuccino: Voda, mléčné bílkoviny, modifikovaný škrob, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), maltodextrin, fruktóza, středně řetězcové triglyceridy (MCT), aroma, citrát draselný, rybí olej, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), chlorid sodný, hydrogen-citrát cholinu, regulátor kyselosti (E 524), vitamín C, sladidla (cyklamát, sacharin), oxid hořečnatý, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, chlorid manganatý, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, fluorid sodný, beta-karoten, vitamín A, kyselina listová, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdat sodný, selenit sodný, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Lesní ovoce: Voda, mléčné bílkoviny, modifikovaný škrob, maltodextrin, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), fruktóza, středně řetězcové triglyceridy (MCT), aroma, citrát draselný, rybí olej, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), prášek z červené řepy, chlorid sodný, hydrogen-citrát cholinu, regulátor kyselosti (E 524), vitamín C, sladidla (cyklamát, sacharin), oxid hořečnatý, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, chlorid manganatý, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, fluorid sodný, beta-karoten, vitamín A, kyselina listová, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdat sodný, selenit sodný, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Vanilka: Voda, mléčné bílkoviny, modifikovaný škrob, maltodextrin, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), fruktóza, středně řetězcové triglyceridy (MCT), citrát draselný, rybí olej, aroma, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), chlorid sodný, hydrogen-citrát cholinu, regulátor kyselosti (E 524), vitamín C, sladidla (cyklamát, sacharin), oxid hořečnatý, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, chlorid manganatý, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, fluorid sodný, beta-karoten, vitamín A, kyselina listová, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdat sodný, selenit sodný, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Alergeny: Mléko, sója a ryby.
- Hmotnost
- 973 g
- Potravinářský podnik
- Fresenius Kabi Deutschland GmbH
- Prodejní název
- DIBEN DRINK CAPPUCCINO (1,5 KCAL/ML), 4X200 ml FLU
- Výrobce
- Fresenius Kabi Deutschland GmbH
- Model
- Diben Drink Cappuccino 1.5 kcal/ml
- Doporučená spotřeba
- Konzumujte podle pokynů na obalu nebo v návodu k použití.
- Číslo produktu
- 05905220
- Kód EAN
- 405189505557204051895055572
- Seznam přísad
- Cappuccino: Voda, mléčné bílkoviny, modifikovaný škrob, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), maltodextrin, fruktóza, středně řetězcové triglyceridy (MCT), aroma, citrát draselný, rybí olej, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), chlorid sodný, hydrogen-citrát cholinu, regulátor kyselosti (E 524), vitamín C, sladidla (cyklamát, sacharin), oxid hořečnatý, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, chlorid manganatý, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, fluorid sodný, beta-karoten, vitamín A, kyselina listová, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdat sodný, selenit sodný, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Lesní ovoce: Voda, mléčné bílkoviny, modifikovaný škrob, maltodextrin, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), fruktóza, středně řetězcové triglyceridy (MCT), aroma, citrát draselný, rybí olej, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), prášek z červené řepy, chlorid sodný, hydrogen-citrát cholinu, regulátor kyselosti (E 524), vitamín C, sladidla (cyklamát, sacharin), oxid hořečnatý, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, chlorid manganatý, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, fluorid sodný, beta-karoten, vitamín A, kyselina listová, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdat sodný, selenit sodný, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Vanilka: Voda, mléčné bílkoviny, modifikovaný škrob, maltodextrin, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), fruktóza, středně řetězcové triglyceridy (MCT), citrát draselný, rybí olej, aroma, emulgátory (E 471, sójové lecitiny), chlorid sodný, hydrogen-citrát cholinu, regulátor kyselosti (E 524), vitamín C, sladidla (cyklamát, sacharin), oxid hořečnatý, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, chlorid manganatý, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, fluorid sodný, beta-karoten, vitamín A, kyselina listová, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdat sodný, selenit sodný, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Alergeny: Mléko, sója a ryby.
- Hmotnost
- 973 g
- Potravinářský podnik
- Fresenius Kabi Deutschland GmbH
- Prodejní název
- DIBEN DRINK CAPPUCCINO (1,5 KCAL/ML), 4X200 ml FLU
- Výrobce
- Fresenius Kabi Deutschland GmbH
- Model
- Diben Drink Cappuccino 1.5 kcal/ml
- Doporučená spotřeba
- Konzumujte podle pokynů na obalu nebo v návodu k použití.
- Číslo produktu
- 05905220
- Kód EAN
- 405189505557204051895055572
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg