5,0



Na základě 3 hodnocení
Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky 1 kg Bohaté výnosy
128,76 Kč
128,76 Kč / 1kg
plus 250,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
10h 42m 45s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro rododendrony, azalky a rododendrony 1KG331,69 Kč/1kg
364,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L358,74 Kč/1l
358,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,32 Kč/1l
499,32 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 23791 COMPO Hnojivo pro trvalky s pomalým uvolňováním, 2 kg
366,43 Kč/1kg
769,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO

Mairol® 45102 Mairol® Früchtekur Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
1 212,59 Kč/1l
1 212,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Florovit přírodní hnojivo pro borůvky a kyselomilné rostliny granulované 1,1 l
119,09 Kč/1l
131,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Naturenovocná a zeleninová výživa - 1 litr
717,50 Kč/1l
717,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Hnojivo pro rododendrony s dlouhodobým účinkem 0,85 kg COMPO.
432,69 Kč/1kg
392,02 Kč
Prodejce: Dragtek-com

SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
416,00 Kč/1kg
312,00 Kč
Prodejce: VISO

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,37 Kč/1kg
707,80 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo pro vinnou révu SUBSTRAL 350 g
297,35 Kč/1kg
297,35 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Tvrdé Hnojivo Pro Jehlanaté Stromy S Dlouhodobým Účinkem 0.85 Kg Compo
186,61 Kč/1kg
391,89 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hnojivo - Pro Jahody A Jahody 1 Kg - Br1060
79,16 Kč/1kg
84,70 Kč
Prodejce: Metalplus

Zelené hnojivo proti žloutnutí rostlin 0,5 l
206,64 Kč/1l
103,32 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
39,34 Kč/1kg
118,02 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Minerální hnojivo pro jehličnany a túje 5 kg
59,35 Kč/1l
312,00 Kč
-15,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
296,74 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky 1 kg Bohaté výnosy
Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky pro zahradní a balkonové pěstování. Správně zvolené živiny zvyšují zdravotní stav rostlin, zlepšují odolnost proti chorobám a mrazu a zajišťují kvalitní a chutné plody. Přípravek se snadno vysévá, je bezprašný a neslepuje se.
Výhody: - je vhodný pro pěstování rostlin, které jsou vhodné pro pěstování na zahradě:
Bohaté výnosy - dodává rostlinám důležité živiny a tím podporuje růst a tvorbu plodů.
Zlepšuje chuť a kvalitu plodů - zajišťuje lepší zásobení živinami a lepší chuť jahod a jahodníků.
Zlepšuje odolnost proti chorobám a mrazu - rostliny lépe přezimují a jsou odolnější vůči nepříznivým podmínkám.
S nadno se aplikuje - nehrudkuje a nepráší a dobře se mísí s půdou
Rychlá absorpce - vysoce rozpustné složky rostliny snadno vstřebávají.
Parametry: - Přípravek je vhodný pro pěstování rostlin, které jsou v přírodě velmi oblíbené, a to jak pro pěstování rostlin, tak pro pěstování rostlin, které jsou v přírodě velmi oblíbené:
Značka : Planta
Typ hnojiva: minerální (NPK + CaO + MgO + SO3)
Forma: granulované, nemísitelné
Čistá hmotnost: 1 kg
Určení: jahody a lesní jahody (polní a hrnkové pěstování)
Složení: dusík (N) 5 %, fosfor (P) 5,5 %, draslík (K) 14,4 %, vápník (Ca) 2 %, hořčík (Mg) 5 %, síra (S) 26 %, bór (B) 0,02 %, měď (Cu) 0,1 %, železo (Fe) 0,5 %, mangan (Mn) 0,1 %, molybden (Mo) 0,01 %, zinek (Zn) 0,1 %.
Dávkování a použití:
Před výsadbou: 50-70 g/m², promíchejte s půdou do hloubky 15 cm.
S távající výsadby: Brzy na jaře a na začátku vegetace: 30-40 g/m² (přibližně 3-4 g na rostlinu). Po sklizni (do konce srpna): 20-30 g/m² (přibližně 2-3 g na rostlinu).
Průměrný výnos: 1 kg na 50 m².
Aplikační kalendář:
Optimální aplikace:IV-VII.
Možné použití: V. - VII:III, VIII.
Nepoužije se:IX-II.
Poznámky k bezpečnosti:
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí a zvířat.
Preventivní opatření: Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě kontaktu důkladně opláchněte vodou.
Doporučení: Po použití si umyjte ruce; nekonzumujte; výrobek používejte pouze pro zahradnické účely.
- Rozměry
- NEUPLATŇUJE SE
- Hmotnost
- 1 kg
- Model
- N/A
- Verze
- NEUPLATŇUJE SE
- Počet kusů
- 10
- Obsah balení
- NEUPLATŇUJE SE
- Kód EAN
- 5908278930065
- Výrobce
- Planta
- Rozměry
- NEUPLATŇUJE SE
- Hmotnost
- 1 kg
- Model
- N/A
- Verze
- NEUPLATŇUJE SE
- Počet kusů
- 10
- Obsah balení
- NEUPLATŇUJE SE
- Kód EAN
- 5908278930065
- Výrobce
- Planta
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
N/A
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
Dodatečné informace
Věty o nebezpečnosti
EUH401 Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí.
K tomu se hodí také

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,32 Kč/1l
499,32 Kč
Prodejce: somnia24

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
448,70 Kč/1l
448,70 Kč
Prodejce: somnia24

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

240 LED světelná síť - LED barva teplá bílá - Kabel: průhledný - LK016W
705,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Proki

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
1 006,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

vidaXL 3-dílná sada tvrdých kufrů černá 45,5/55/66 cm
1 540,05 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: thetopmark

Plastový truhlík na květináče pro europalety - 6 kusů - Barva: antracitová
493,50 Kč
Prodejce: Special-trends

Wiltec kompostér 100 x 100 x 80 cm, zahradní kompostér z kovového pletiva, kompostovací nádoba na 800 litrů kompostu, organický kompostér na organický odpad
203,02 Kč/1kg
2 754,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Permaclean Acetum 5 l - koncentrovaná základní látka proti plevelu, fungicid a baktericid pro cesty a nástroje
1 423,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Elektrická koloběžka 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Electric Scooter with Smartphone Holder
11 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,39 Kč/1m
731,67 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DWD-Company

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe

SUBSTRAL Hnojivo s Osmocote pro balkónové květiny 750 g SUBSTRAL 75140
392,28 Kč/1kg
294,21 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Plážový stan samorozkládací mušle
800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Posuvné dveře ILAS III. bílé
3 717,00 Kč
-1 435,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 282,00 Kč
Prodejce: Veneti

4vrstvá hadice na vodu Zahradní hadice na zalévání Flexibilní flexibilní hadice Polyesterové křížové opletení Odolné proti UV záření 22 Bar 1/2" 30m
16,27 Kč/1m
488,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na zdobení nehtů, 4x 30ml poly gel na prodloužení nehtů, 3 barvy třpytek, 100 kusů tvaru nehtové špičky, podkladový a vrchní lak (15ml), skluzný roztok 30ml, dárek pro ženy
520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l