3,5



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cardelion Marrons Glacés – kandované kaštany 360 g, 20 kusů – veganské, bezlepkové, halal2 489,67 Kč/1kg
924,00 Kč
-27,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
896,28 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g2 730,12 Kč/1kg
1 638,07 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Křehké sušenky Margolki s třešňovou náplní Primart 200 g2 114,15 Kč/1kg
422,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wick IceTea Peach bez cukru (72 g)1 629,31 Kč/1kg
117,31 Kč
Prodejce: apohealth

Mega Death Extreme kyselé ovocné bonbóny 3 kusy
11 926,00 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Warheads Extreme Sour Hard Candy 56g
1 176,35 Kč/1kg
74,11 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Brain Blasterz Super Sour Original Hard Candy, Jablko, Citrón, Raspberry, Vodní meloun, Bonbony pro svěží dech, Různé barvy, 1664 kJ, 370 kcal, 60,6 g
1 377,92 Kč/1kg
66,14 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Head Bangers Balls Crazy Sour příchuť malina a jahoda 135g
708,37 Kč/1kg
95,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sour Madness 60g
702,17 Kč/1kg
42,13 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo Mega-Roulette F!Zz Sour Fruit Jelly 45 G
360,00 Kč/1kg
18,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sour Madness Tropical, 60 g
2 368,50 Kč/1kg
142,11 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fini Dynamite tyčinky jahoda (250 kusů)
799,00 Kč/1kg
799,00 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kisiel s příchutí manga a ananasu 32 g
408,50 Kč/1kg
16,34 Kč
Prodejce: Katomix

Zott Cherry Jelly 175g – lahodný, osvěžující dezert
107,70 Kč/1kg
46,09 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Želé bonbóny Haribo Jelly Beans 80 g
351,67 Kč/1kg
31,65 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dextro Energen Minis Cherry 1 ks
1 945,40 Kč/1kg
97,27 Kč
Prodejce: apohealth

Dextro Energy Minis Orange
702,88 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GELLWE želé s příchutí třešně 72 g x 20 kusů
94,64 Kč/1kg
23,66 Kč
Prodejce: Katomix

Multicentrum Vitagomis Energy 30 bonbonů
891,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Zábavné bonbóny Baby Light Pop (12 kusů)
2 342,75 Kč/1kg
468,55 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mega Death Extreme Sour Cherry Candy Balls – trojnásobná ovocná bomba s vysokým obsahem kyseliny
Zažijte s Mega Death Extreme Sour Cherry Candy Balls ultimativní kyselou výzvu: tři praktické žvýkací bonbóny vám dodají výbušný kyselý zážitek, který začíná okamžitě v tlusté cukrové krustě, následovaný intenzivní chutí višní. Perfektní porce pro všechny, kteří hledají skutečnou ovocnou sílu a maximální kyselost.
Výhody produktu v kostce
Výbušná kyselá krusta: Vícevrstvá, extra silná cukrová kyselá krusta pro okamžité šimrání
Autentické třešňové jádro: intenzivní aroma kyselých třešní, které přetrvává i po kyselém návalu
Kulatý tvar: praktické bonbóny ve tvaru kuliček pro přesnou výzvu pro jednoho nebo pro sdílení
Balení po 3 kusech: tři porce koncentrované kyselé síly, ideální na cesty nebo pro zkoušky odvahy
Originální Mega Death: Kultovní značka, známá nejvyšší intenzitou v segmentu kyselých bonbónů
Ideální pro
Kyselých výzev mezi přáteli nebo ve videích na sociálních sítích
Svačinka na cesty: kompaktní velikost se vejde do každé tašky
️ Goodie bags a dárkové nápady: netradiční dárek pro mlsouny
Sbírky zábavných bonbónů: Must-have pro sběratele extrémních sladkostí
Složení: Cukr, glukóza, kyselina citronová, kyselina jablečná, jedlá soda, aroma, barvivo: E129
UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 8 let. Nadměrná konzumace v krátkém časovém období může způsobit dočasné podráždění úst a/nebo žaludku.
UPOZORNĚNÍ: V této továrně se vyrábějí produkty obsahující ořechy, sóju, lepek a mléko.
| Energie: | 1152 kJ / 270 kcal |
| Tuk: | 0,07 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 72 g |
| z toho cukry: | 59 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0,3 g |
| Země původu | Spojené království |
- Seznam přísad
- Cukr, glukóza, kyselina citronová, kyselina jablečná, jedlá soda, aromatické látky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie: kJ / kcal Tuky: g z toho nasycené tuky: g Sacharidy: g z toho cukry: g Bílkoviny: g Sůl: g Země původu
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Prodejní název
- bezpečné bonbony
- Výrobce
- MEGA DEATH
- Kód EAN
- 9467238764127
- Seznam přísad
- Cukr, glukóza, kyselina citronová, kyselina jablečná, jedlá soda, aromatické látky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie: kJ / kcal Tuky: g z toho nasycené tuky: g Sacharidy: g z toho cukry: g Bílkoviny: g Sůl: g Země původu
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Prodejní název
- bezpečné bonbony
- Výrobce
- MEGA DEATH
- Kód EAN
- 9467238764127
K tomu se hodí také

Mega Death Extreme kyselé ovocné bonbóny 3 kusy
11 926,00 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mega Death Extreme Sour Apple Candy Balls 3 Stück
3 975,33 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Warheads Extreme Sour Hard Candy 56g
1 176,35 Kč/1kg
74,11 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Dr. Sour Blow Your Candy 40g
730,25 Kč/1kg
29,21 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Brain Blasterz Super Sour Original Hard Candy, Jablko, Citrón, Raspberry, Vodní meloun, Bonbony pro svěží dech, Různé barvy, 1664 kJ, 370 kcal, 60,6 g
1 377,92 Kč/1kg
66,14 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mega Death Extreme kyselé žvýkačky 3 kusy
3 975,33 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Head Bangers Balls Crazy Sour příchuť malina a jahoda 135g
708,37 Kč/1kg
95,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cokoc Loupací žvýkačky s příchutí smíšeného ovoce 60g
880,83 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

Cry Baby Sour Mini Drinks voskové bonbóny 79 g
1 677,72 Kč/1kg
132,54 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
347,04 Kč/1kg
347,04 Kč
Prodejce: somnia24

Sour Madness 60g
702,17 Kč/1kg
42,13 Kč
Prodejce: M_plus_L

LCD e-bikes MTB 26 palců elektrické kolo, elektrické kolo, e-bike, 36 V/13 Ah, lithiová baterie, 250 W, dojezd 55-100 km černá
17 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 215,63 Kč/1m²
709,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 410,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 716,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Čalouněná postel ProximaX 160x200 cm s funkcí nakládání, LED a výškově nastavitelným čelem, manželská postel s lamelovým roštem a 4 zásuvkami, úložný prostor na prádlo, šedá barva
6 390,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UnboxGermany

Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Černá, Bílá, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
33 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BN-Trading-UG

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Originální dálkové ovládání LG TV pro AN-MR22GN | MR22GN
950,19 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
21 814,10 Kč
-4 703,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

VENOM White Gaming PC, vodní chlazení, ARGB, WLAN+ Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 500 GB SSD, AMD RX 570 8GB, Win 11 Pro
14 497,67 Kč
Prodejce: Avalon-Gaming

Jednolůžko Ulli 90x200 včetně lamelového roštu, 3 malých a 1 velké zásuvky, bílé.
10 152,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
836,04 Kč
-18,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
817,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

S-012 RC Stunt Car 4WD 2,4 GHz RC Stunt Car 360° Offroad Car se senzorem gest, dárek pro děti chlapce
929,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Nik-L-Nip Originální voskové bonbóny 39g 16ml (4 balení)
2 172,56 Kč/1kg
84,73 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%50% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
50%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg