5,0



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
HRAŠKOVÝ PROTEINOVÝ PRÁŠEK 500 g -PLANETA1 208,94 Kč/1l
604,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
pro vás protein power vanilka1 925,32 Kč/1l
1 443,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Ostrovit 100% syrovátkový protein BI91693 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

Polleo Protein Woppers, 25 g
1 356,40 Kč/1kg
33,91 Kč
Prodejce: PolleoSport

Weider Vegan Protein - 750 g
2 303,35 Kč/1l
1 727,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Whey Protein 80 (908 g) - 908 g, jahoda
1 110,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

pro vás syrovátkový proteinový izolát - Haselnuss-Schokocreme
1 414,67 Kč/1l
848,80 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Mutant izolát 2270 g 17891
16 705,85 Kč/1kg
3 341,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

100 % Whey Protein - 2000 g, jahoda
1 201,69 Kč/1l
2 403,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Barebells Protein Milkshake (8x330ml)
505,31 Kč/1l
1 334,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VanaVitaVegan Protein, choco & berries
2 187,27 Kč/1kg
1 401,55 Kč
-89,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 312,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9193
7 560,00 Kč/1l
1 512,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

100% SYROVÁTKOVÝ PROTEIN ADVANCED (900 g)
3 469,78 Kč/1l
3 122,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

GymBeam - Anabolic Whey 1000 g jahoda
1 373,92 Kč/1l
1 373,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vegansk protein Vplab
984,88 Kč/1kg
492,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Polleo Instantized BCAA 2:1:1, 500 g
1 951,28 Kč/1kg
975,64 Kč
Prodejce: PolleoSport

Mutant Whey - 2270 g, čokoláda
679,64 Kč/1kg
1 542,79 Kč
Prodejce: shaman-vitamine
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jedná se o směs 4 vybraných, biologicky velmi kvalitních zdrojů bílkovin (mléko, sója, syrovátka a vejce). Každá ze čtyř složek ve for you eiweiß power má jiný poměr esenciálních aminokyselin. Optimální kombinace různých bílkovin zvyšuje biologickou hodnotu. Chemické skóre je 156. for you eiweiß power je velmi kvalitní a chutná proteinová směs vhodná pro sportovce a lidi, kteří chtějí jíst zdravou stravu bohatou na bílkoviny.
- Výrobce
- For You eHealth GmbH
- Objem
- 750 ml
- Seznam přísad
- MLÉČNÝ BÍLEK, SÓJOVÝ BÍLÝ IZOLÁT, SÓJOVÝ BÍLÝ KONCENTRÁT (obsahuje emulgátor lecitiny (slunečnicový)), L-karnitin (1,7 %), bílkovinný prášek z KUŘECÍCH VEJC, uhličitan hořečnatý, aroma, sladidlo aspartam, vitamin C, citrát zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, vitamin B12.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty příchuť vanilkana 100 g prášku%NRV* na 100 gna porci (30 g prášku / 200 ml vody)**% NRV* na porci (30 g prášku / 200 ml vody)** Energie 1525 kJ / 360 kcal 458 kJ / 108 kcal Tuk 2,9 g 0,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,4 g Sacharidy 3,0 g 0,9 g - z toho cukr 2,4 g 0,7 g Bílkoviny 80 g 24 g Sůl 1,2 g 0,37 g Minerální látky Vápník 638 mg 80 % 191 mg 24 % Hořčík 256 mg 68 % 76,5 mg 20 % Zinek 11 mg 110 % 3,3 mg 33 % Vitamíny Vitamin C 150 mg 188 % 45 mg 56 % Vitamin E 38 mg 318 % 11 mg 95 % Niacin 32 mg 197 % 9,5 mg 59 % Kyselina pantotenová 12 mg 199 % 3,6 mg 60 % Vitamin B6 5,0 mg 354 % 1,5 mg 106 % Vitamin B2 3,0 mg 211 % 0,89 mg 63 % Vitamin B1 2,2 mg 203 % 0,7 mg 61 % Kyselina listová 491 µg 246 % 147 µg 74 % Vitamin B12 13 µg 502 % 3,8 µg 151 % * Procento referenčních hodnot živin.** U přípravků jiných než s odstředěným mlékem (0,3 % tuku) je třeba vzít v úvahu upravené energetické a nutriční hodnoty. Rozdělení aminokyselinna 100 g čisté bílkoviny L-leucin* 10,5 g L-isoleucin* 5,8 g L-lysin* 8,5 g L-methionin* 2,3 g L-fenylalanin* 5,1 g L-threonin* 5,4 g L-tryptofan* 1,6 g L-valin* 6,1 g L-histidin** 3,0 g L-arginin** 5,3 g L-cystein** 1,6 g Glycin 3,0 g L-alanin 4,4 g L-serin 5,9 g L-prolin 7,7 g L-tyrosin** 4,5 g L-asparagin / kyselina L-asparagová 11,0 g L-glutamin / kyselina L-glutamová 21,6 g *=esenciální aminokyseliny **=Semi-esenciální aminokyseliny
- Doporučená spotřeba
- Pro každou porci nalijte 200 ml studené vody nebo mléka do nádoby mixéru, přidejte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polévkové lžíce) a 20 sekund dobře protřepávejte. Přípravek lze také připravit pomocí elektrického mixéru. pijte jednu porci 1-2krát denně.
- Potravinářský podnik
- for you eHealth
- Prodejní název
- pro vás power protein s šejkrem zdarma
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 4260538090539
- Výrobce
- For You eHealth GmbH
- Objem
- 750 ml
- Seznam přísad
- MLÉČNÝ BÍLEK, SÓJOVÝ BÍLÝ IZOLÁT, SÓJOVÝ BÍLÝ KONCENTRÁT (obsahuje emulgátor lecitiny (slunečnicový)), L-karnitin (1,7 %), bílkovinný prášek z KUŘECÍCH VEJC, uhličitan hořečnatý, aroma, sladidlo aspartam, vitamin C, citrát zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, vitamin B12.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty příchuť vanilkana 100 g prášku%NRV* na 100 gna porci (30 g prášku / 200 ml vody)**% NRV* na porci (30 g prášku / 200 ml vody)** Energie 1525 kJ / 360 kcal 458 kJ / 108 kcal Tuk 2,9 g 0,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,4 g Sacharidy 3,0 g 0,9 g - z toho cukr 2,4 g 0,7 g Bílkoviny 80 g 24 g Sůl 1,2 g 0,37 g Minerální látky Vápník 638 mg 80 % 191 mg 24 % Hořčík 256 mg 68 % 76,5 mg 20 % Zinek 11 mg 110 % 3,3 mg 33 % Vitamíny Vitamin C 150 mg 188 % 45 mg 56 % Vitamin E 38 mg 318 % 11 mg 95 % Niacin 32 mg 197 % 9,5 mg 59 % Kyselina pantotenová 12 mg 199 % 3,6 mg 60 % Vitamin B6 5,0 mg 354 % 1,5 mg 106 % Vitamin B2 3,0 mg 211 % 0,89 mg 63 % Vitamin B1 2,2 mg 203 % 0,7 mg 61 % Kyselina listová 491 µg 246 % 147 µg 74 % Vitamin B12 13 µg 502 % 3,8 µg 151 % * Procento referenčních hodnot živin.** U přípravků jiných než s odstředěným mlékem (0,3 % tuku) je třeba vzít v úvahu upravené energetické a nutriční hodnoty. Rozdělení aminokyselinna 100 g čisté bílkoviny L-leucin* 10,5 g L-isoleucin* 5,8 g L-lysin* 8,5 g L-methionin* 2,3 g L-fenylalanin* 5,1 g L-threonin* 5,4 g L-tryptofan* 1,6 g L-valin* 6,1 g L-histidin** 3,0 g L-arginin** 5,3 g L-cystein** 1,6 g Glycin 3,0 g L-alanin 4,4 g L-serin 5,9 g L-prolin 7,7 g L-tyrosin** 4,5 g L-asparagin / kyselina L-asparagová 11,0 g L-glutamin / kyselina L-glutamová 21,6 g *=esenciální aminokyseliny **=Semi-esenciální aminokyseliny
- Doporučená spotřeba
- Pro každou porci nalijte 200 ml studené vody nebo mléka do nádoby mixéru, přidejte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polévkové lžíce) a 20 sekund dobře protřepávejte. Přípravek lze také připravit pomocí elektrického mixéru. pijte jednu porci 1-2krát denně.
- Potravinářský podnik
- for you eHealth
- Prodejní název
- pro vás power protein s šejkrem zdarma
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 4260538090539
K tomu se hodí také

pro vás power protein s šejkrem
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

pro vás protein power vanilka
1 925,32 Kč/1l
1 443,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

pro vás power protein s šejkrem
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Matrace 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4 599,99 Kč
Prodejce: hatservice

pro vás power protein s šejkrem
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

pro vás power protein s šejkrem
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Mirjan Miltonia, Rozkládací pohovka, Obývací pokoj, Šedá, 3 sedadlo/sedadel, Šedá, Chrom
6 045,40 Kč
-131,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 914,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilka-karamel / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6
1 598,23 Kč/1kg
3 895,23 Kč
-219,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Prostěradlo Blumtal 140x200 cm - Prodyšné prostěradlo z mikrovlákna v šedé barvě - prostěradlo 140x200 cm pro osvěžující spánek
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Tristar Korean Hot Pot Grill Fondue Schwarz (PZ-9131)
1 872,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Blumtal® prostěradlo 90x200cm - prostěradlo z mikrovlákna - prostěradlo Oekotext -
230,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
3 540,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

PROTEIN WPC 700g CITRULINE 300g CREATINE LABRATE TCM 300g ProActive
337,14 Kč/1l
236,00 Kč
Prodejce: RealPharm

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 100 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 497,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 13 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 497,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

WMF 0415280011, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Stolní, 280 x 500 mm, 280 x 500 mm, 4 noha/nohy
4 570,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

pro vás power protein s šejkrem
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Tester kvality vody 4v1 LED Bigstreen 23534
429,00 Kč
Prodejce: EmptCZ

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 981,00 Kč
-618,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 362,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
For you Protein
Tento proteinový prášek užívám už několik let a velmi mi prospívá. Obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a aminokyselin, což u jiných proteinových prášků nenajdete. Mohu ho jen doporučit!
Ohodnoceno dne 29. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro tebe – protein Power
Nejlepší protein, jaký jsem dosud vyzkoušel. Jak složením, tak chutí – i když se připravuje jen s vodou, je stále krémový a lahodný.
Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá cena a rychlé dodání, rád bych si koupil znovu.
Super proteinový prášek s vanilkovou příchutí, se spoustou dobrých minerálů, po cvičení chutná výborně. Není to levný výrobek se spoustou chemie. Velmi dobrá volba.
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Superrychlé doručení *****
Jako vždy - špičková třída
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání :))
Produkt je skvělý!
Ohodnoceno dne 11. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé a špičkové
top jako vždy
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 475,49 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 737,75 Kč/1l

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l