5,0



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OstroVit | Izolát syrovátkové bílkoviny Vanilia1 453,83 Kč/1l
1 206,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
HRAŠKOVÝ PROTEINOVÝ PRÁŠEK 500 g -PLANETA1 208,94 Kč/1l
604,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Ostrovit 100% syrovátkový protein BI91693 654,65 Kč/1l
730,93 Kč
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Polleo Woppers Break, 21,5 g1 578,14 Kč/1kg
33,93 Kč
Prodejce: PolleoSport

pro vás protein power pure
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Weider Vegan Protein - 750 g
2 142,35 Kč/1l
1 606,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

100 % Whey Protein - 2000 g, kokos
908,43 Kč/1kg
1 816,86 Kč
Prodejce: VISO

VanaVitaVegan Protein, choco & berries
2 187,27 Kč/1kg
1 401,55 Kč
-89,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 312,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Polleo Protein Woppers, 25 g
1 357,20 Kč/1kg
33,93 Kč
Prodejce: PolleoSport

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Whey Protein 80 (908 g) - 908 g, jahoda
1 110,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

BrainMax Performance Protein Dark Knight 1000 g
1 700,44 Kč/1l
1 700,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Impact Whey Protein - 1000 g, vanilka
1 008,99 Kč/1l
1 008,99 Kč
Prodejce: Ready4Life

Mutant Whey - 2270 g, čokoláda
679,64 Kč/1kg
1 542,79 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

100% SYROVÁTKOVÝ PROTEIN ADVANCED (900 g)
3 424,83 Kč/1l
3 082,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Power System Protein Bar Bite Power Coconut 24 x 35g
3 791,00 Kč/1kg
3 184,44 Kč
Prodejce: Store-Germany

Barebells Protein Milkshake (8x330ml)
505,31 Kč/1l
1 334,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jedná se o směs 4 vybraných, biologicky velmi kvalitních zdrojů bílkovin (mléko, sója, syrovátka a vejce). Každá ze čtyř složek ve for you eiweiß power má jiný poměr esenciálních aminokyselin. Optimální kombinace různých bílkovin zvyšuje biologickou hodnotu. Chemické skóre je 156. for you eiweiß power je velmi kvalitní a chutná proteinová směs vhodná pro sportovce a lidi, kteří chtějí jíst zdravou stravu bohatou na bílkoviny.
- Výrobce
- For You eHealth GmbH
- Objem
- 1500 ml
- Seznam přísad
- MLÉČNÝ PROTEIN, IZOLÁT SOJOVÉHO PROTEINU, KONCENTROVANÝ SYROVÁTKOVÝ PROTEIN (obsahuje emulgátor: lecitin (slunečnice)), L-karnitin (1,7 %), VAJIČNÝ BÍLKOVÝ PRÁŠEK, KARBONÁT MĚDI, VITAMÍN C, CITRÁT ZINKU, VITAMÍN E, NIACIN, KYSELINA PANTOTENOVÁ, VITAMÍN B6, VITAMÍN B2, VITAMÍN B1, FOLOVÁ KYSELINA, VITAMÍN B12.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty, chuť "Čistá" pro 100 g prášku % DDD* pro 100 g pro jednu porci (30 g prášku / 200 ml vody) % DDD* pro jednu porci (30 g prášku / 200 ml vody) ** Energie 1529 kJ / 361 kcal 459 kJ / 108 kcal Tuky 2,9 g 0,9 g z toho nasycené tuky 1,4 g 0,4 g Sacharidy 2,4 g 0,7 g z toho cukry 2,2 g 0,7 g Bílkoviny 81 g 24 g Sůl 1,2 g 0,37 g Minerální látky Vápník 641 mg 80 % 192 mg 24 % Hořčík 257 mg 69 % 77,2 mg 21 % Zinek 11 mg 110 % 3,3 mg 33 % Vitamíny** Vitamin C 150 mg 188 % 45 mg 56 % Vitamin E 38 mg 318 % 11 mg 95 % Niacin 32 mg 197 % 9,5 mg 59 % Pantothenová kyselina 12,0 mg 199 % 3,6 mg 60 % Vitamin B6 5,0 mg 355 % 1,5 mg 107 % Riboflavin (=Vitamin B2) 3,0 mg 211 % 0,89 mg 63 % Thiamin (=Vitamin B1) 2,2 mg 204 % 0,67 mg 61 % Kyselina listová 492 µg 246 % 148 µg 74 % Vitamin B12 13 µg 502 % 3,8 µg 151 % Procento doporučených denních dávek podle nařízení LMIV (=výživové hodnoty). ** U příprav, které se nepřipravují s vodou, je třeba zohlednit změněné hodnoty energie a živin. Distribuce aminokyselin na 100 g čistého proteinu Glycin 2,9 g L-Alanin 4,4 g L-Arginin 5,3 g L-Asparagin / L-Asparagová kyselina 11,0 g L-Cystein 1,6 g L-Glutamin / L-Glutamová kyselina 21,4 g L-Histidin 3,1 g L-Isoleucin* 5,8 g L-Leucin* 10,4 g L-Lysin* 8,5 g L-Methionin* 2,3 g L-Phenylalanin* 5,1 g L-Prolin 7,7 g L-Serin 5,9 g L-Threonin* 5,4 g L-Tryptophan* 1,8 g L-Tyrosin 4,5 g L-Valin* 6,1 g *=nezbytné aminokyseliny**=aminokyseliny s částečně nezbytnou funkcí
- Doporučená spotřeba
- Pro každou porci nalijte 200 ml studené vody nebo mléka do nádoby mixéru, přidejte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polévkové lžíce) a 20 sekund dobře protřepávejte. Přípravek lze také připravit pomocí elektrického mixéru. pijte jednu porci 1-2krát denně.
- Potravinářský podnik
- for you eHealth
- Prodejní název
- pro vás power protein double pack
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 4260538094513
- Výrobce
- For You eHealth GmbH
- Objem
- 1500 ml
- Seznam přísad
- MLÉČNÝ PROTEIN, IZOLÁT SOJOVÉHO PROTEINU, KONCENTROVANÝ SYROVÁTKOVÝ PROTEIN (obsahuje emulgátor: lecitin (slunečnice)), L-karnitin (1,7 %), VAJIČNÝ BÍLKOVÝ PRÁŠEK, KARBONÁT MĚDI, VITAMÍN C, CITRÁT ZINKU, VITAMÍN E, NIACIN, KYSELINA PANTOTENOVÁ, VITAMÍN B6, VITAMÍN B2, VITAMÍN B1, FOLOVÁ KYSELINA, VITAMÍN B12.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty, chuť "Čistá" pro 100 g prášku % DDD* pro 100 g pro jednu porci (30 g prášku / 200 ml vody) % DDD* pro jednu porci (30 g prášku / 200 ml vody) ** Energie 1529 kJ / 361 kcal 459 kJ / 108 kcal Tuky 2,9 g 0,9 g z toho nasycené tuky 1,4 g 0,4 g Sacharidy 2,4 g 0,7 g z toho cukry 2,2 g 0,7 g Bílkoviny 81 g 24 g Sůl 1,2 g 0,37 g Minerální látky Vápník 641 mg 80 % 192 mg 24 % Hořčík 257 mg 69 % 77,2 mg 21 % Zinek 11 mg 110 % 3,3 mg 33 % Vitamíny** Vitamin C 150 mg 188 % 45 mg 56 % Vitamin E 38 mg 318 % 11 mg 95 % Niacin 32 mg 197 % 9,5 mg 59 % Pantothenová kyselina 12,0 mg 199 % 3,6 mg 60 % Vitamin B6 5,0 mg 355 % 1,5 mg 107 % Riboflavin (=Vitamin B2) 3,0 mg 211 % 0,89 mg 63 % Thiamin (=Vitamin B1) 2,2 mg 204 % 0,67 mg 61 % Kyselina listová 492 µg 246 % 148 µg 74 % Vitamin B12 13 µg 502 % 3,8 µg 151 % Procento doporučených denních dávek podle nařízení LMIV (=výživové hodnoty). ** U příprav, které se nepřipravují s vodou, je třeba zohlednit změněné hodnoty energie a živin. Distribuce aminokyselin na 100 g čistého proteinu Glycin 2,9 g L-Alanin 4,4 g L-Arginin 5,3 g L-Asparagin / L-Asparagová kyselina 11,0 g L-Cystein 1,6 g L-Glutamin / L-Glutamová kyselina 21,4 g L-Histidin 3,1 g L-Isoleucin* 5,8 g L-Leucin* 10,4 g L-Lysin* 8,5 g L-Methionin* 2,3 g L-Phenylalanin* 5,1 g L-Prolin 7,7 g L-Serin 5,9 g L-Threonin* 5,4 g L-Tryptophan* 1,8 g L-Tyrosin 4,5 g L-Valin* 6,1 g *=nezbytné aminokyseliny**=aminokyseliny s částečně nezbytnou funkcí
- Doporučená spotřeba
- Pro každou porci nalijte 200 ml studené vody nebo mléka do nádoby mixéru, přidejte 30 g prášku (= 2 vrchovaté polévkové lžíce) a 20 sekund dobře protřepávejte. Přípravek lze také připravit pomocí elektrického mixéru. pijte jednu porci 1-2krát denně.
- Potravinářský podnik
- for you eHealth
- Prodejní název
- pro vás power protein double pack
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 4260538094513
K tomu se hodí také

pro vás power protein double pack
1 378,27 Kč/1l
2 067,40 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

pro vás protein power pure
1 422,93 Kč/1l
1 067,20 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

pro vás protein power vanilka
1 925,32 Kč/1l
1 443,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

for you power – balení tří kusů
1 298,16 Kč/1l
2 920,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: foryou_eHealth

pro vás power protein double pack
1 378,27 Kč/1l
2 067,40 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

pro vás power protein double pack
1 378,27 Kč/1l
2 067,40 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

pro vás power protein double pack
1 378,27 Kč/1l
2 067,40 Kč
Prodejce: foryou_eHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
For you Protein
Tento proteinový prášek užívám už několik let a velmi mi prospívá. Obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a aminokyselin, což u jiných proteinových prášků nenajdete. Mohu ho jen doporučit!
Ohodnoceno dne 29. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro tebe – protein Power
Nejlepší protein, jaký jsem dosud vyzkoušel. Jak složením, tak chutí – i když se připravuje jen s vodou, je stále krémový a lahodný.
Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá cena a rychlé dodání, rád bych si koupil znovu.
Super proteinový prášek s vanilkovou příchutí, se spoustou dobrých minerálů, po cvičení chutná výborně. Není to levný výrobek se spoustou chemie. Velmi dobrá volba.
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Superrychlé doručení *****
Jako vždy - špičková třída
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání :))
Produkt je skvělý!
Ohodnoceno dne 11. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé a špičkové
top jako vždy
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 459,78 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 139,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 069,93 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 139,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 069,93 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
854,14 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 881,37 Kč/1l

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,80 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 046,19 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l

OstroVit | Syrovátkový proteinový izolát Vanilkové oplatky



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 206,68 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 723,83 Kč/1l