5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml4 934,65 Kč/1l
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml692,93 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse vyhlazující kondicionér 250 ml
3 514,56 Kč/1l
878,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Young.Again.Rinse Restorative Softening Conditioner 1000 ml
2 074,83 Kč/1l
2 074,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
5 196,85 Kč/1l
1 039,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy, Smooth Again Rinse, Hair Conditioner, For Smoothening, 40 ml
9 399,00 Kč/1l
375,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse vyhlazující kondicionér 40 ml
5 153,75 Kč/1l
206,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 40 ml
5 629,50 Kč/1l
225,18 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
1 996,74 Kč/1l
1 996,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml
1 950,41 Kč/1l
1 950,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Killer.Curls Rinse Nourishing Curl Conditioner 1000 ml
1 987,53 Kč/1l
1 987,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy Angel Rinse Volumising Conditioner 1000 ml
1 731,43 Kč/1l
1 731,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Blow.Dry Rinse Nourishing and Repairing Conditioner 250 ml
2 793,64 Kč/1l
698,41 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Ultimate Smooth Conditioner 1000 ml
1 019,00 Kč/1l
1 019,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy Young Again Rinse 250 ml
4 134,76 Kč/1l
1 033,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Staying.Alive Leave-In Conditioner 1000 ml
2 337,12 Kč/1l
2 337,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Penetraitt Conditioner 250 ml
2 008,48 Kč/1l
502,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér proti krepatění vlasů No Frizz (Conditioner), 236 ml
3 495,72 Kč/1l
824,99 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kondicionér pro uhlazení nepoddajných a krepatých vlasů
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner 1000 ml – Uhlazující kondicionér pro nepoddajné vlasyHledejte řešení pro husté, hrubé a nepoddajné vlasy s Kevin.Murphy Smooth.Again.Rinse. Tento uhlazující kondicionér obsahuje keratinový protein, který napodobuje přirozenou strukturu vlasů, a díky tomu cíleně opravuje poškozená vlasová vlákna. Obohacen o oleje a másla, pomáhá eliminovat krepatění, zjemňuje vlasy a udržuje jejich hydrataci. Výsledkem jsou vlasy, které jsou hladké, lesklé a hebké na dotek.VlastnostiObsahuje keratinový protein, který rekonstruuje a posiluje vlasovou strukturu.Oleje a másla zajišťují hydrataci a jemnost vlasů.Redukuje krepatění a uhlazuje nepoddajné vlasy.Zanechává vlasy hebké, pružné a snadno upravitelné.Vhodný pro husté, hrubé a suché vlasy, které potřebují intenzivní péči.Klíčové benefityPoskytuje cílenou opravu poškozených vlasů.Eliminuje krepatění a zjemňuje nepoddajné vlasy.Udržuje vlhkost a chrání vlasy před vysoušením.Zanechává vlasy lesklé, hladké a příjemné na dotek.Ideální pro každodenní použití u náročných typů vlasů.PoužitíNaneste přiměřené množství kondicionéru na čisté, vlhké vlasy.Jemně vmasírujte do délek a konečků vlasů.Nechte působit 1–2 minuty, aby se aktivní složky vstřebaly.Důkladně opláchněte teplou vodou.Pro maximální účinek kombinujte se šamponem Kevin.Murphy Smooth.Again.Wash.S Kevin.Murphy Smooth.Again.Rinse dosáhnete krásně uhlazených, vyživených a na dotek příjemných vlasů, které budou chráněné a hydratované po celý den.
- Model
- Rinses
- Hmotnost
- 1115 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- WATER (AQUA) (EAU), DIMETHICONE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PPG-3 BENZYL ETHER MYRISTATE, BERTHOLLETIA EXCELSA SEED OIL, KERATIN AMINO ACIDS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER, MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED BUTTER, ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, ALEURITES MOLUCCANUS SEED OIL, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, PEG-8, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE PEG-8 MEADOWFOAMATE, TRIMETHYLSILOXYAMODIMETHICONE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, SODIUM POLYACRYLATE, PPG-1 TRIDECETH-6, C11-15 PARETH-7, C12-16 PARETH-9, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-37, PEG-8/SMDI COPOLYMER, BENZOPHENONE-4, TETRASODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, CITRONELLOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 9339341060048
- Číslo produktu
- 12056
- Model
- Rinses
- Hmotnost
- 1115 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- WATER (AQUA) (EAU), DIMETHICONE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PPG-3 BENZYL ETHER MYRISTATE, BERTHOLLETIA EXCELSA SEED OIL, KERATIN AMINO ACIDS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER, MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED BUTTER, ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, ALEURITES MOLUCCANUS SEED OIL, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, PEG-8, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE PEG-8 MEADOWFOAMATE, TRIMETHYLSILOXYAMODIMETHICONE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, SODIUM POLYACRYLATE, PPG-1 TRIDECETH-6, C11-15 PARETH-7, C12-16 PARETH-9, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-37, PEG-8/SMDI COPOLYMER, BENZOPHENONE-4, TETRASODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, CITRONELLOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 9339341060048
- Číslo produktu
- 12056
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Kevin Murphy Smooth.Again.Wash Smoothing Shampoo 1000 ml
1 556,27 Kč/1l
1 556,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Colour-Safe Shampoo 1000 ml
1 614,72 Kč/1l
1 614,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 1000 ml
2 192,99 Kč/1l
2 192,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Angel Rinse kondicionér pro zvětšení objemu 1000 ml
2 069,31 Kč/1l
2 069,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse vyhlazující kondicionér 250 ml
3 514,56 Kč/1l
878,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Colour Enhancing Shampoo 1000 ml
1 808,96 Kč/1l
1 808,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 1000 ml
1 914,87 Kč/1l
1 914,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Young.Again.Rinse Restorative Softening Conditioner 1000 ml
2 074,83 Kč/1l
2 074,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy Killer.Curls Wash Nourishing Curl Shampoo 1000 ml
2 250,83 Kč/1l
2 250,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
5 196,85 Kč/1l
1 039,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml
4 934,65 Kč/1l
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kevin Murphy Angel Wash 250 ml
3 039,96 Kč/1l
759,99 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy - Bedroom Hair Flexible Texturing Hairspray 250ml
4 091,88 Kč/1l
1 022,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml
2 003,96 Kč/1l
2 003,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy - Angel Rinse Conditioner 250ml
801,11 Kč/1kg
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
1 996,74 Kč/1l
1 996,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 250 ml
3 614,56 Kč/1l
903,64 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Young.Again.Wash Restorative Softening Shampoo 1000 ml
2 015,70 Kč/1l
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Angel Rinse Volumising Conditioner 1000 ml
1 731,43 Kč/1l
1 731,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Everlasting.Colour Leave-In bezoplachová péče pro barvené vlasy 1000 ml
1 920,86 Kč/1kg
2 122,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml
911,90 Kč/1kg
911,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml
1 950,41 Kč/1l
1 950,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml
5 426,90 Kč/1l
1 085,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér pro barvené vlasy Everlasting.Colour Rinse (Colour Protect Conditioner), 250 ml
4 461,80 Kč/1kg
1 115,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 200 ml
4 834,25 Kč/1l
966,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kondicionér pro barvené vlasy Everlasting.Colour Rinse (Colour Protect Conditioner), 40 ml
6 038,25 Kč/1l
241,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 200 ml
4 433,25 Kč/1l
886,65 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Blow.Dry Rinse Nourishing and Repairing Conditioner 1000 ml
1 989,86 Kč/1l
1 989,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Fresh Hair Dry Shampoo 250 ml
3 393,72 Kč/1l
848,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy, Staying Alive, Hair Leave-In Conditioner, Restores, 150 ml
4 789,33 Kč/1l
718,40 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg