Pšeničná chlebová mouka typ 750 5kg - Tota

262,59 Kč

251,04 Kč-11,55Kč

49,71 Kč / 1kg

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
407,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,17 Kč/1kg
405,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
333,60 Kč/1kg
340,27 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PLANET špaldová mouka typ 7001kg
PLANET špaldová mouka typ 7001kg
243,13 Kč/1kg
247,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Aurora - Pšeničná mouka typ 1050 - 1kg
Aurora - Pšeničná mouka typ 1050 - 1kg
64,02 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
25,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
129,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
25,36 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
25,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
24,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
128,68 Kč
-5,48 Kč
123,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
21,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
20,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
20,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
20,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
22,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
23,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 1050 5kg
Pšeničná mouka typ 1050 5kg
57,31 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
29,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
29,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 550 5kg
Pšeničná mouka typ 550 5kg
73,70 Kč/1kg
368,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Špaldová mouka typ 630 5kg
Špaldová mouka typ 630 5kg
104,71 Kč/1kg
523,57 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 550 2,5 kg
Pšeničná mouka typ 550 2,5 kg
62,42 Kč/1kg
156,05 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná chlebová mouka T-750 5kg
Pšeničná chlebová mouka T-750 5kg
21,39 Kč/1kg
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro W - Pšeničná mouka typ 1050 1kg
W - Pšeničná mouka typ 1050 1kg
60,75 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 405 1kg
Pšeničná mouka typ 405 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Seznamte se s naším novým produktem: Pšeničná mouka chlebová typ 750 od společnosti Tota, která je k dispozici v praktickém 5kg balení. Tato vysoce kvalitní mouka byla pečlivě vybrána, aby zajistila ideální výsledky pečení. Typ 750 je středně hrubá mouka, která je ideální pro přípravu tradičního chleba s křupavou kůrkou a měkkým vnitřkem. Díky vyváženému obsahu bílkovin poskytuje tato mouka vynikající vaznost a pružnost těsta, což je při domácím pečení nezbytné. Mouka značky Tota je synonymem kvality a splňuje očekávání amatérských i profesionálních pekařů. Vyberte si naši pšeničnou mouku a poznejte rozdíl ve svém pečivu.
Seznam přísad
Složení: 100% pšeničné zrno, lepek Čistá hmotnost: 5kg Nutriční hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1427kj/ 341kcal Tuky 1,8g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4g Sacharidy 68,4g z toho cukr 0,5g Vláknina 2,9g Bílkoviny 11,6g Sůl <0,01g Země původu: Polsko Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
5050 g
Potravinářský podnik
Tota
Prodejní název
Pšeničná chlebová mouka typ 750 5kg - Tota
Výrobce
TOTA!
Kód EAN
5907996360819

Seznam přísad
Složení: 100% pšeničné zrno, lepek Čistá hmotnost: 5kg Nutriční hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1427kj/ 341kcal Tuky 1,8g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4g Sacharidy 68,4g z toho cukr 0,5g Vláknina 2,9g Bílkoviny 11,6g Sůl <0,01g Země původu: Polsko Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
5050 g
Potravinářský podnik
Tota
Prodejní název
Pšeničná chlebová mouka typ 750 5kg - Tota
Výrobce
TOTA!
Kód EAN
5907996360819
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
27,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
27,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
27,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
27,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
25,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
129,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
25,36 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
25,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
28,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bigos 8l profesionální zemina pro monstery a filodendrony
Bigos 8l profesionální zemina pro monstery a filodendrony
24,91 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
199,24 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
-15,45 Kč
297,39 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
29,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
29,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 776
1 097,99 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 450 dortová mouka 5kg - Tota
Pšeničná mouka typ 450 dortová mouka 5kg - Tota
25,75 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
129,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná žitná mouka 1kg - Tota
Celozrnná žitná mouka 1kg - Tota
27,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
28,05 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
22,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
23,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
26,59 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
26,59 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
20,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
24,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
128,68 Kč
-5,48 Kč
123,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
21,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
20,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
20,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
27,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
28,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná špaldová mouka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová mouka 1kg - Tota
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
91,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,84 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
27,32 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Severin 2589, 2 krajíců, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Knoflíky, 800 W, 318 mm
Severin 2589, 2 krajíců, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Knoflíky, 800 W, 318 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 48
719,00 Kč
Prodejce: Apollo_store
Obrázek produktu pro DeLonghi  Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
748,22 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
374,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro BBQ-Toro Litinový pekáč | 4,3 l | červený, oválný | Smaltovaný litinový pekáč
BBQ-Toro Litinový pekáč | 4,3 l | červený, oválný | Smaltovaný litinový pekáč
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 26
1 340,62 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,17 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
80,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Planetární kuchyňský robot 1700W
Planetární kuchyňský robot 1700W
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano
Obrázek produktu pro Litinová pánev wok BBQ-Toro Ø 35,5 cm, již zapečená, litinová pánev
Litinová pánev wok BBQ-Toro Ø 35,5 cm, již zapečená, litinová pánev
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 11
975,22 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Caputo Saccorosso 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
Caputo Saccorosso 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
71,58 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
357,90 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 8 hodnocení
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super produkt nejvyšší kvality
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Mouka 100% co jiného
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. října 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. října 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TTCarp tuňáková moučka 1 kg
TTCarp tuňáková moučka 1 kg
509,05 Kč
Doprava zdarma
2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
509,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg
KUZU SZARE (SKROBIA Z KORZENIA) BEZGLUTENOWA BIO 125 g - TERRASANA
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
407,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
405,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora 405
Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg
MĄKA GRYCZANA BIAŁA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mandlová mouka 1 kg
Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg
MĄKA JAGLANA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg