Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota

29,74 Kč

29,74 Kč / 1kg

plus 364,14 Kč za dopravu

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
51,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
20,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
20,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
21,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
20,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
28,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
27,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
28,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
26,57 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
26,57 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
25,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
129,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
22,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
23,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
24,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
128,68 Kč
-5,55 Kč
123,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Světlá špaldová pšeničná mouka 1 kg – Tota
Světlá špaldová pšeničná mouka 1 kg – Tota
82,76 Kč/1kg
86,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná mouka z einkornu 500 g
Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
84,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 405 1kg
Pšeničná mouka typ 405 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro W - Pšeničná mouka typ 1050 1kg
W - Pšeničná mouka typ 1050 1kg
60,75 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 1050 demeter 1kg
Pšeničná mouka typ 1050 demeter 1kg
62,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,72 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 1050 5kg
Pšeničná mouka typ 1050 5kg
57,31 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 550 1kg
Pšeničná mouka typ 550 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Celozrnná pšeničná mouka Tota, typ 1850, je ideální volbou pro každého, kdo hledá zdravější alternativu pro své vaření. Obsahuje všechny přirozené složky zrna, takže je bohatým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. Díky způsobu mletí nabízí tato mouka jedinečnou strukturu a intenzivní chuť, ideální pro přípravu chleba, koláčů a dalšího pečiva, které vyžaduje pevnou strukturu. Výrobek je k dostání v 1kg baleních, která zaručují pohodlné skladování a delší čerstvost. Když si vyberete mouku Tota, volíte kvalitu, tradici a udržitelnou volbu pro celou rodinu.
Seznam přísad
Složení: Obsahuje pšeničný lepek Čistá hmotnost: 1kg Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1294kj/ 309kcal Tuky 2,3g vč. nasycených mastných kyselin 0,5g Sacharidy 70g vč. cukru 0,5g Vláknina 10,8g Bílkoviny 11,9g Sůl <0,1g Země původu: Polsko Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Tota
Prodejní název
Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
Výrobce
TOTA!
Kód EAN
5907996360826

Seznam přísad
Složení: Obsahuje pšeničný lepek Čistá hmotnost: 1kg Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1294kj/ 309kcal Tuky 2,3g vč. nasycených mastných kyselin 0,5g Sacharidy 70g vč. cukru 0,5g Vláknina 10,8g Bílkoviny 11,9g Sůl <0,1g Země původu: Polsko Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Tota
Prodejní název
Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
Výrobce
TOTA!
Kód EAN
5907996360826
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
27,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
27,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
28,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
18,81 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
19,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
27,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
27,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
Žitná mouka pyrethrum typ 980 1kg - Tota
20,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Celozrnná žitná mouka 1kg - Tota
Celozrnná žitná mouka 1kg - Tota
27,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
28,04 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
21,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
26,57 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
26,57 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
27,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
28,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná mouka Krupczatka 1kg - Tota
22,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
23,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Světlá špaldová pšeničná mouka 1 kg – Tota
Světlá špaldová pšeničná mouka 1 kg – Tota
82,76 Kč/1kg
86,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnná špaldová mouka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová mouka 1kg - Tota
91,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
91,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
32,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
Žitná mouka typ 720 5kg - Tota
25,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
129,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Celozrnná mouka z einkornu 500 g
Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
84,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Aleppo Soap
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
20,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
20,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
27,30 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
Pšeničná mouka typ 500 5kg - Tota
24,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
128,68 Kč
-5,55 Kč
123,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Planetární kuchyňský robot 1700W
Planetární kuchyňský robot 1700W
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano
Obrázek produktu pro Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 Kč
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žitná mouka Aurora T1150 1000g
Žitná mouka Aurora T1150 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
64,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
25,92 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro 6ks Modrý talíř venkovský styl Ø27cm jídelní talíř 6 odstínů modré Sea/Ocean Optics kamenina
6ks Modrý talíř venkovský styl Ø27cm jídelní talíř 6 odstínů modré Sea/Ocean Optics kamenina
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 42
846,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

Hodnocení zákazníků

Na základě 14 hodnocení
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno je skvělé!
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobře
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TTCarp tuňáková moučka 1 kg
TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg
KUZU SZARE (SKROBIA Z KORZENIA) BEZGLUTENOWA BIO 125 g - TERRASANA
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora 405
Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg
MĄKA GRYCZANA BIAŁA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mandlová mouka 1 kg
Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg
MĄKA JAGLANA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg