4,6



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Super Dust 3x7g1 126,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml1,82 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g2 877,00 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

REUZEL Concrete Hold Matte Pomade 113 g
3 160,00 Kč/1kg
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade 35g
3 963,67 Kč/1kg
237,82 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Blue Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
1 531 300,04 Kč/1kg
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Oskia Vyhlazující masážní svíčka 200 g
2 824,00 Kč/1l
315,56 Kč
-47,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
268,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matující pomáda na vlasy s jílem (Clay Matte Pomade), 95 g
2 083,87 Kč/1kg
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
3 600,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Pomáda na vlasy se střední fixací (Green Pomade Grease), 95 g
1 558,06 Kč/1kg
482,58 Kč
-241,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
241,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Red Pomade Water Soluble 35 g
5 307,69 Kč/1kg
207,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Concrete Hold Matte Pomade pomáda na vlasy pro silnou fixaci 340 g
2 735,29 Kč/1kg
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Concrete Hold - Modelující Vosk pro Dokonalý Styl 35g
3 724 750,09 Kč/1kg
203,95 Kč
-54,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Grooming Cream stylingový krém pro lehkou fixaci 100 ml
2 660,00 Kč/1l
266,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pomáda pro lesk vlasů (Red Pomade Water Soluble), 95 g
1 678,97 Kč/1kg
307,93 Kč
-64,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
243,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel - Surf Tonic - Hair tonic for men 100ml
160,67 Kč/1kg
160,67 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pomáda na vlasy s jemnou vůní rumu poskytuje extra silnou fixaci. Vytvoří suchý, rozčepýřený a texturovaný vzhled. Díky složení na vodní bázi se lehce vymyje.
Extreme Hold Matte Pomade by Reuzel
Pomáda na vodní bázi nabízí extrémní fixaci, dokonale upravuje jemné až husté vlasy a dodává jim matný vzhled. Snadno se vymývá a nezanechává zbytky.
Použití
Přípravek rozetřete mezi dlaněmi, dokud se rovnoměrně nerozetře. Rozetřete ji ve vlasech a upravte vlasy jako obvykle.
Reuzel Pomade Extreme Hold Matte 95gr
- Hmotnost
- 140 g
- Objem
- 95 ml
- Složení
- Voda (Aqua), vosk včelí (Cera Alba), PVP, lanolinový vosk, propylenglykol, bis-diglycerinový polyacyladipát-2, vazelína, Ceteareth-25, cetylalkohol, stearylalkohol, PPG-20 methylglukóza ether, tribehenin, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, kopolymer VP/methakrylamid/vinylimidazol, vosk Copernicia Cerifera (karnaubský vosk), parfém (Parfum), fenoxyethanol, kaprylylglykol, sorbová kyselina, fenylpropanol, propanediol, glycerin, BHT, tokoferol, extrakt z listů Hamamelis Virginiana (hamamel), extrakt z listů Rosmarinus Officinalis (rozmarýn), benzoát sodný, sorbát draselný, kyselina citronová, extrakt z listů Urtica Dioica (kopřiva), extrakt z Equisetum Arvense (vrba), kumarin, limonen, linalool
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850064164022850064164022
- Číslo produktu
- REU-246
- Hmotnost
- 140 g
- Objem
- 95 ml
- Složení
- Voda (Aqua), vosk včelí (Cera Alba), PVP, lanolinový vosk, propylenglykol, bis-diglycerinový polyacyladipát-2, vazelína, Ceteareth-25, cetylalkohol, stearylalkohol, PPG-20 methylglukóza ether, tribehenin, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, kopolymer VP/methakrylamid/vinylimidazol, vosk Copernicia Cerifera (karnaubský vosk), parfém (Parfum), fenoxyethanol, kaprylylglykol, sorbová kyselina, fenylpropanol, propanediol, glycerin, BHT, tokoferol, extrakt z listů Hamamelis Virginiana (hamamel), extrakt z listů Rosmarinus Officinalis (rozmarýn), benzoát sodný, sorbát draselný, kyselina citronová, extrakt z listů Urtica Dioica (kopřiva), extrakt z Equisetum Arvense (vrba), kumarin, limonen, linalool
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850064164022850064164022
- Číslo produktu
- REU-246
K tomu se hodí také

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 654,70 Kč/1l
7 365,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade 35g
3 963,67 Kč/1kg
237,82 Kč
Prodejce: Tersorte

Pomáda na vlasy se silnou fixací (Blue Strong Hold Water Soluble), 95 g
327,37 Kč/1l
311,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Oskia Vyhlazující masážní svíčka 200 g
2 824,00 Kč/1l
315,56 Kč
-47,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
268,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
3 600,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
4 706,67 Kč/1kg
160,93 Kč
-5,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fotbalové ponožky 6 párů sportovních ponožek protiskluzové sportovní ponožky gr.39-46
720,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Matující pomáda na vlasy s jílem (Clay Matte Pomade), 95 g
2 083,87 Kč/1kg
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Green Pomade Grease Medium Hold 113 g
2 310,96 Kč/1kg
345,00 Kč
-30,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Philips Sonicare Optimal White HX6068/13 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Černá, Střední
1 087,65 Kč
Prodejce: esiteo

Pomáda na vlasy se silnou fixací (Pink Heavy Grease), 95 g
2 100,00 Kč/1kg
315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

REUZEL Concrete Hold Matte Pomade 113 g
3 160,00 Kč/1kg
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pomáda na vlasy se střední fixací (Green Pomade Grease), 95 g
1 558,06 Kč/1kg
482,58 Kč
-241,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
241,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
4 464,58 Kč/1kg
1 638,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Matující pomáda na vlasy (Concrete Hold Matte Pomade), 95 g
3 618,21 Kč/1kg
506,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Reuzel Concrete Hold Matte Pomade pomáda na vlasy pro silnou fixaci 340 g
2 735,29 Kč/1kg
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
516,18 Kč
Prodejce: Katomix

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
2 649,68 Kč/1l
251,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rayhaan – Pacifická aura 100 ml
7 237,80 Kč/1l
723,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Reuzel Blue Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
1 531 300,04 Kč/1kg
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Arabiyat Prestige Marwa EDP 100 ml M
9 650,00 Kč/1l
965,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
2 607,14 Kč/1kg
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Pánské, 200 ml, Jablko, Bergamot, Černý rybíz, Citrón, Ananas, Bříza, Jasmín, Růže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
5 863,65 Kč/1l
1 172,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%40% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
40%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originál a rychle dodán
Vše podle popisu a přání. Velmi doporučený produkt a velmi doporučený prodejce.
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Rohožka je skvělá, neklouže a vypadá dobře. Mám sice husté a dlouhé vlasy a myslela jsem si, že by mi tento produkt mohl vyhovovat. Je však vhodná pouze pro středně dlouhé vlasy.
Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré
Kvalita je skvělá, ale není tak matná, jak bych si přála
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26
1 638,50 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
4 464,58 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 126,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Clay Pomade 70 g – Matná Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Přirozená Textura



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Uppercut Deluxe Matte Pomade 30 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 330,43 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg