5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Bahlsen Deloba porcované balení máslových sušenek s ovocnou náplní 1040g533,96 Kč/1kg
672,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.683,43 Kč/1kg
675,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 6653082008 GRIESSON soft cake Kekse 300,0 g, 1 St.
843,87 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: somnia24

Měkký dort Griesson Strawberry
292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Soft Cake Cherry, 1 balení (1 x 300 g)
368,53 Kč/1kg
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake White Lemon s citronovou šťávou, balení 300 g
316,27 Kč/1kg
94,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
400,64 Kč/1kg
50,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Měkký koláč, příchuť pečených jablek, ovocná a kořeněná, 300g
315,63 Kč/1kg
94,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky Oreo Gingerbread s příchutí skořice v balení 154g
459,87 Kč/1kg
70,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkké cantuccini s kandovanými pomeranči, 200 g - Gilli
810,80 Kč/1kg
162,16 Kč
Prodejce: italia-genuss

Lambertz Balena chlebíčky hořká čokoláda 125g balení po 5 kusech
1 730,72 Kč/1kg
216,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,23 Kč/1kg
411,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Tyčinky Griesson Refreshment (150 g)
418,00 Kč/1kg
62,70 Kč
Prodejce: Katomix

Hafer Cookies 175g
527,37 Kč/1kg
92,29 Kč
Prodejce: taleoo

Lambertz Zimtsterne 202823 175g
576,65 Kč/1kg
108,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Beukelaer Prinzen Rolle Choco and Cream balení 352 g
272,98 Kč/1kg
96,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte kořeněný speculoos 80 balení po 2 kusech 1390g
525,43 Kč/1kg
756,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Pieguski Choco ciastka z kawałkami czekolady 135 g
388,57 Kč/1kg
54,40 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Griesson Soft Cake Maracuja měkký piškotový dort v balení 300g
Griesson Soft Cake Maracuja kombinuje vzdušné, měkké piškotové sušenky s ovocnou náplní z mučenky (55 %) vyrobené z koncentrátu mučenkové šťávy a křupavou polevou z hořké čokolády (17 %). Tato kombinace nabízí harmonický chuťový zážitek ze sladkých piškotů, exotického ovoce a hořké čokolády.
Vlastnosti výrobku:
Exotické, ovocné a vyvážené:
55% náplň z maracuji z koncentrátu maracujové šťávy
17% hořká čokoláda pro trpký kontrast
Vzdušné piškoty jako základ
Praktické a všestranné:
300 g balení - ideální na doma i na cesty
Ideální na přestávky na kávu nebo čaj, jako svačinka mezi jídly nebo na sdílení s přáteli
Vegetariánské
Chvíle potěšení:
Otevřete balení a vychutnejte si ovocnou vůni
Měkký piškotový koláč se setkává s ovocnou náplní z maracuji a křupavou hořkou čokoládou
Ideální k horkým nápojům nebo jako sladká svačinka mezi jídly
Výhody: Vychutnejte si sladkou čokoládu s marmeládou, která se hodí k ochutnávce:
Exotická příchuť mučenky pro výjimečné chvíle požitku
Harmonická kombinace piškotu, ovoce a čokolády
Praktické balení - ideální na cesty
od společnosti Griesson
O měkkém dortu Griesson Maracuja:
S měkkým dortem Maracuja nabízí Griesson exotickou verzi oblíbené klasiky. Kombinace ovocné maracujové náplně, jemného piškotového dortu a trpké hořké čokolády přináší výjimečný chuťový zážitek.
Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 2356751 PolchE-mail: [email protected]- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota°, tekuté KUŘECÍ CELÉ VEJCE (6 %), marakujová šťáva z koncentrátu marakujové šťávy (3,7 %), palmový tuk, kakaové máslo°, stabilizátor (sorbitol), PŠENIČNÝ škrob, želírující látka (pektiny), Okyselovadlo (kyselina citronová), aromata, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny (SOYA)), tapiokový škrob, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), regulátor kyselosti (citronany sodné), jedlá sůl. Může obsahovat stopy: MLÉKO. certifikováno Rainforest Alliance. Více na ra.org
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 381 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1607 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 69g Sacharidy včetně cukru: 52g Tuky: 10g Tuky včetně nasycených mastných kyselin: 6g Vláknina: 2g Bílkoviny: 3g Sůl: 0,1g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 23 56751 Polch
- Prodejní název
- Jemné sušenky s 55% ovocnou náplní (s marakujovou šťávou z koncentrátu marakujové šťávy) a hořkou čokoládou (17%)
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 77243820
- Kód EAN
- 4001518118023
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota°, tekuté KUŘECÍ CELÉ VEJCE (6 %), marakujová šťáva z koncentrátu marakujové šťávy (3,7 %), palmový tuk, kakaové máslo°, stabilizátor (sorbitol), PŠENIČNÝ škrob, želírující látka (pektiny), Okyselovadlo (kyselina citronová), aromata, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny (SOYA)), tapiokový škrob, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), regulátor kyselosti (citronany sodné), jedlá sůl. Může obsahovat stopy: MLÉKO. certifikováno Rainforest Alliance. Více na ra.org
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 381 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1607 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 69g Sacharidy včetně cukru: 52g Tuky: 10g Tuky včetně nasycených mastných kyselin: 6g Vláknina: 2g Bílkoviny: 3g Sůl: 0,1g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 23 56751 Polch
- Prodejní název
- Jemné sušenky s 55% ovocnou náplní (s marakujovou šťávou z koncentrátu marakujové šťávy) a hořkou čokoládou (17%)
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 77243820
- Kód EAN
- 4001518118023
K tomu se hodí také

GRIESSON Soft Cake Cherry, 1 balení (1 x 300 g)
368,53 Kč/1kg
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 6653082008 GRIESSON soft cake Kekse 300,0 g, 1 St.
843,87 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: somnia24

Měkký dort Griesson Strawberry
292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
400,64 Kč/1kg
50,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Měkký koláč mléčný pomeranč,300g
372,00 Kč/1kg
111,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
1 069,60 Kč/1kg
374,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake White Lemon s citronovou šťávou, balení 300 g
316,27 Kč/1kg
94,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lifetime Air Mini Air Cooler – přenosná klimatizace bez odvodní hadice, ventilátor s vodním chlazením – zvlhčovač vzduchu, ventilátor se 3 rychlostmi a 2 chladicími prvky – 16 x 16 x 16,5 cm
846,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

HERDING 4459257050, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
871,02 Kč
-26,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
844,60 Kč
Prodejce: kk-shopping

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Kinder křupavé oplatky s kakaovou a oříškovou náplní 34 G
1 000,00 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: YUMZA

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
198,37 Kč/1kg
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 286,36 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: somnia24

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chytré hodinky Smart Watch 45mm náramkové s dotykovým displejem Sportovní pásmo Fitness náramek Černé hodinky Dárkové volání Android iOS Retoo
570,99 Kč
-53,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,89 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg