5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Čisticí pěna na obličej The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml2 393,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Čisticí gel pro problematickou pleť (Blemish Control Cleanser) 473 ml719,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Čisticí pleťový gel (The Energizing Gel Cleanser) 200 ml11 728,00 Kč/1l
2 345,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
1 338,98 Kč/1l
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čistící gel s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
1 291,06 Kč/1l
304,69 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Čisticí gel pro mastnou pleť 236 ml
1 197,54 Kč/1l
282,62 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uriage čistící pěna Cleansing Make-Up Remover Foam 150 ml
261,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lierac čistící pěna The Cleasing Foam 150 ml
274,33 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Dermalogica čistící pěna Daily Glycolic Cleanser 295 ml
1 328,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zklidňující čisticí pěna pro citlivou pleť Intral (Air Mousse Cleanser) 125 ml
696,98 Kč
Prodejce: VISO

Filorga Skin-Prep čistící pěna Enzymatic Cleansing Foam 150 ml
514,38 Kč
Prodejce: somnia24

Guinot Microbiotic Cleansing Foam 150 ml
928,07 Kč
Prodejce: somnia24

Bioderma Sébium čistící gel Purifying Cleansing Foaming Gel 400 ml
406,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bioderma Sébium čistící gel Purifying Cleansing Foaming Gel 200 ml
1 775,85 Kč/1l
355,17 Kč
Prodejce: PolisElectro

Rozjasňující čisticí pěna Dépiwhite (Brightening Cleansing Foam) 200 ml
555,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tocobo čisticí pěna z kokosu, 15 ml
346,98 Kč
Prodejce: somnia24

Mixsoon Centella Cleansing Foam 150 ml
3 976,67 Kč/1l
596,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky CeraVe se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!
Kupte si CeraVe CeraVe Air Foam Cleanser 148ml teď na Beauty Plaza.
Cerave balanční čisticí pěna 148 ml - Téma: Čištění pleti
Kupte si CeraVe CeraVe Air Foam Cleanser 148ml teď na Beauty Plaza.
Cerave balanční čisticí pěna 148 ml - Téma: Čištění pleti
- Hmotnost
- 213 g
- Objem
- 0.15 l
- Složení
- AQUA/VODA/EAU, GLYCERIN, CHLORID SODNÝ, GLYKOLIPIDY DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, NIACINAMIDE, ALLANTOIN, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP CARBOMER, TRIETHYL CITRATE, KYSELINA SALICYLOVÁ KOKOYL GLUTAMANU SODNÉHO, BENZOAN SODNÝ, LAUROYL LACTYLÁT SODNÝ, CHOLESTEROL, COCO-BETAIN, KYSELINA KOKONOVÁ, KAPRYLYL GLYKOL, KYSELINA CITROVÁ, FYTOSFINGOSIN, XANTHANOVÁ HUMA, POLYEPSILON-LYSIN, KYSELINA BENZOVÁ (kód F.I.L N70055245/1)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 333787592533403337875925334
- Číslo produktu
- 19854621
- Hmotnost
- 213 g
- Objem
- 0.15 l
- Složení
- AQUA/VODA/EAU, GLYCERIN, CHLORID SODNÝ, GLYKOLIPIDY DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, NIACINAMIDE, ALLANTOIN, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP CARBOMER, TRIETHYL CITRATE, KYSELINA SALICYLOVÁ KOKOYL GLUTAMANU SODNÉHO, BENZOAN SODNÝ, LAUROYL LACTYLÁT SODNÝ, CHOLESTEROL, COCO-BETAIN, KYSELINA KOKONOVÁ, KAPRYLYL GLYKOL, KYSELINA CITROVÁ, FYTOSFINGOSIN, XANTHANOVÁ HUMA, POLYEPSILON-LYSIN, KYSELINA BENZOVÁ (kód F.I.L N70055245/1)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 333787592533403337875925334
- Číslo produktu
- 19854621
K tomu se hodí také

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
488,01 Kč/1kg
488,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml
691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opalovací fluid s vysokou UV ochranou 50ml
9 908,60 Kč/1l
495,43 Kč
Prodejce: VISO

Moisturizing tělový krém pro ženy 50 - CeraVe
4 211,40 Kč/1l
210,57 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe čistící gel Blemish Control Cleanser 473 ml
431,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
1 338,98 Kč/1l
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave, Hydratační mycí krém, 236 ml
1 236,61 Kč/1l
291,84 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Čisticí gel pro mastnou pleť 236 ml
1 197,54 Kč/1l
282,62 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
9 580,00 Kč/1l
479,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
890,06 Kč/1l
421,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čistící gel s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
1 291,06 Kč/1l
304,69 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
419,00 Kč/1kg
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
1 327 777,80 Kč/1kg
597,50 Kč
Prodejce: apohealth

Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (Foaming Cleanser), 88 ml
225,83 Kč
Prodejce: MANADA

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
382,00 Kč/1kg
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Celimax Retinol Shot Tightening Serum For Firm Skin 30 ml
13 566,67 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
487,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

CeraVe hydratační krém - pro suchou až velmi suchou pokožku obličeje a těla
4 780,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Orthomol Immun - mikroživiny na podporu imunitního systému - s vitaminem C, vitaminem D a zinkem - ampule/tablety na pití, 30 denních dávek
1 309,49 Kč/1kg
1 551,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
1 381,36 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Linola pleťové mléko pro suchou pokožku se sklonem k neurodermatitidě, 500 ml pleťová voda
1 356,10 Kč/1l
678,05 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo šampon a kondicionér proti lupům 200 ml
572 879,97 Kč/1kg
572,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
1 001 419,95 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: apohealth

Medipharma Cosmetics Hyaluron Gentle Tan Face, 30 ml krém
10 688,46 Kč/1kg
555,80 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Intensive Moisturising Lotion pro velmi suchou a svědivou pokožku, 236 ml krém
1 439,03 Kč/1kg
401,49 Kč
Prodejce: apohealth

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 137,59 Kč/1kg
1 303,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší přípravek na mytí obličeje
Velmi vhodný pro mastnou pleť
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejvyšší kvalita
přesně podle popisu
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr. Grandel čisticí pěna 200 ml
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Foaming Cleanser 127g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
824,97 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Čisticí gel pro problematickou pleť (Blemish Control Cleanser) 473 ml
719,07 Kč
Prodejce: Serica

Noxzema Čisticí krém na obličej bez oleje a eukalyptu 170 ml
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Mary Kay TimeWise Cleanser 4 v 1 Čisticí mléko 127g Normální/suchá pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
779,08 Kč
Prodejce: lithuaniashop

MARY KAY Čisticí pěna na obličej Volu-Firm Foaming Cleanser Čisticí pěna 127g
824,97 Kč
Prodejce: lithuaniashop
6 495,83 Kč/1kg

Čisticí pěna na obličej The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 393,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Čisticí pleťový gel (The Energizing Gel Cleanser) 200 ml
2 345,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 728,00 Kč/1l

Harmonizující a zklidňující tonikum pro citlivou pleť (Soothing Lotion) 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
560,65 Kč
Prodejce: Serica

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
691,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
527,50 Kč
Prodejce: Serica

MARY KAY Matující čisticí pěna na obličej 127g
649,45 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 640,59 Kč/1kg

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
1 684,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 369,36 Kč/1kg

SVR Sebiaclear Gel Moussant čistící gel s matujícím účinkem 400 ml
500,07 Kč
Prodejce: Serica
1 250,17 Kč/1l

Pharmaceris T Sebo-Micellar Micelární Roztok 200 ml
628,36 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Anua 8 Hydratační jemný čisticí gel s kyselinou hyaluronovou



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
330,75 Kč
Prodejce: Azjasklep
2 205,00 Kč/1l

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Čisticí gel, Pánské, Univerzální pleť, Rozzařující, Čisticí, Čisticí, Vyhlazující, Zklidňující, Tuba, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
1 701,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Medicube ZERO Foam Cleanser 120 g - jemná čisticí pěna
330,75 Kč
Prodejce: Azjasklep

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
477,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
421,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,06 Kč/1l