4,0



Na základě 24 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Relaxdays Tlakový postřikovač 10 l s nastavitelnou tryskou Příslušenství pro zavlažování s měřítkem830,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Další informace o reklamě
Aku postřikovač Procraft AS-10832,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Procraft

Další informace o reklamě
Plonos PL-601 Akumulátorový postřikovač 18l, 12 V, 8 Ah1 065,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Postřikovač Strend Pro Garden Goodfarm, na rameno, 10 l309,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Postřikovač MTF WSM 12L BP
1 131,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Postřikovač pod tlakem ProGarden, plast, 8l, bílá/zelená
744,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Batohový tlakový postřikovač 18l 01865
681,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom

Tlakový postřikovač 5 l
386,54 Kč
Prodejce: Enero

KWAZAR TELESKOP LANCE 5 m BLISTER
1 488,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní tlakový postřikovač 5 l
399,00 Kč
Prodejce: TVSHOP

Postřikovač tlakový ruční 5 l Stocker
863,70 Kč
-93,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
770,65 Kč
Prodejce: VISO

Tlakový postřikovač for_q 5 l
559,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Verk 11427 Tlakový ruční postřikovač 5 L oranžový
212,00 Kč
Prodejce: LED21

Ruční postřikovač Wuber W24010, 5 l
356,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

Tlakový postřikovač 1,5 l
237,70 Kč
Prodejce: VISO

Verk 11427 Tlakový ruční postřikovač 8 L oranžový
240,00 Kč
Prodejce: LED21

Postřikovač ruční, 1 L
118,80 Kč
Prodejce: VISO

Postřikovač Kingjet 5 l tlakový
571,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Postřikovač zahradní 2 l
188,93 Kč
Prodejce: VISO

Tlaková stříkačka 5 l, zahradní postřikovač, zavlažování
608,76 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ruční zahradní tlakový postřikovač, dlouhý dosah + hadice 140 cm 8 l GARDLOV!
pohodlný ramenní popruh – postřikovač je vybaven nastavitelným ramenním popruhem , který umožňuje pohodlné nošení přístroje „přes rameno“
Objem 8 l - dává vám volnost pracovat i na větší ploše, bez nutnosti neustále přemisťovat zařízení
dlouhý pracovní dosah - díky 40 cm dlouhé trysce a flexibilní 100 cm hadici získáte plnou mobilitu a pohodlí při práci i na těžko dostupných místech, postřik vysokých rostlin, zákoutí skleníků nebo hustých záhonů nevyžaduje přemisťování celé nádrže
Specifikace postřikovače:
- 40cm tryska - dosáhnete na vyšší a těžko dostupná místa
- dlouhá gumová hadice 100 cm - větší dosah bez nutnosti přemisťování zařízení
- tlak 2,76 baru - optimální postřik bez přetečení
- zelená barva - dobře viditelná a ladí s okolím zahrady
- široký a trychtýřovitý vstup do nádrže
- těsná konstrukce
- silnostěnná nádrž
- profilovaný postřikovač
- pracovní dosah: 140 cm
- velká kapacita: 8 l
- rozměry: 53 x 18 x 18 cm
- hmotnost: 1,1 kg
- hmotnost v balení: 1,45 kg
- značka: GARDLOV
- barva: zelená
- materiál: PP, PVC, nerezová ocel, železo, nylon
Obsah sady:
- 8l nádrž na postřikovač
- nastavitelný ramenní popruh
- sada těsnění
- podrobný uživatelský manuál
- hnědý přepravní karton
VÝROBCE:
ISO TRADE Spółka z o.o.
ul. Hangarowa 15
59-220 Legnica, Polska
[email protected]
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE
OBSAH VAROVÁNÍ:
- Používejte dle určení.
- Před prvním použitím si přečtěte návod k použití.
- Před použitím vždy zkontrolujte, zda postřikovač netěsní.
- Skladujte postřikovač na suchém, chladném a bezpečném místě, mimo dosah zdrojů tepla a ohně.
- Při výměně trysek nikdy nepoužívejte nadměrnou sílu, abyste je nepoškodili nebo nezranili.
- Uchovávejte rozprašovač a jeho příslušenství mimo dosah dětí.
GARDLOV 8l Ruční tlakový postřikovač se silným dosahem
Výkonný zahradní postřikovač o objemu 8 litrů s nastavitelným ramenním popruhem je ideální volbou pro pohodlnou a efektivní péči o rostliny. Díky dlouhé trysce a flexibilní hadici dosáhnete i do těžko přístupných míst bez nutnosti přemisťovat nádrž.
Hlavní výhody
- Velká kapacita 8 l – ideální pro větší plochy
- 40cm tryska a 100cm hadice pro dlouhý pracovní dosah
- Nastavitelný ramenní popruh pro pohodlné nošení
- Tlak 2,76 baru – rovnoměrný postřik bez přetékání
- Silnostěnná a těsná nádrž s širokým vstupem
- Zelený design ladící s prostředím zahrady
Technické údaje
- Objem: 8 l
- Délka trysky: 40 cm
- Délka hadice: 100 cm
- Tlak: 2,76 baru
- Pracovní dosah: 140 cm
- Rozměry: 53 × 18 × 18 cm
- Hmotnost: 1,1 kg (v balení 1,45 kg)
- Materiál: PP, PVC, nerezová ocel, železo, nylon
- Barva: zelená
- Značka: GARDLOV
Obsah balení
- Postřikovač s nádrží 8 l
- Ramenní popruh
- Sada těsnění
- Uživatelský manuál
- Přepravní karton
Vhodné použití
- Postřik zahradních a balkonových rostlin
- Péče o záhony, skleníky a ovocné stromy
- Dezinfekce a mytí venkovních ploch
- Využití v hobby i poloprofesionálních zahradách
- Hmotnost
- 1.1 kg
- Objem
- 8000 ml
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5900779955394
- Výrobce
- Gardlov
- Hmotnost
- 1.1 kg
- Objem
- 8000 ml
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5900779955394
- Výrobce
- Gardlov
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

2x baterie 4SR44 pro fotoaparáty, značka PoundMax, 6,2V, ekvivalent V28PX, PX28, 544, s oxidem stříbra, balené v blistru
769,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Strunový vyžínač, 1,6 mm, Nylonová struna, Černá, Metalická, Červená, AC, 500 W
1 157,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní tlakový postřikovač 16 l s tryskou – postřikovač na rostliny pro péči o zahradu a rostliny
303,45 Kč
Prodejce: ALLBAG

Postřikovač Strend Pro Garden Goodfarm, na rameno, 10 l
309,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Tlakový postřikovač Zahradní ruční rozprašovač 10 l
208,89 Kč/1kg
282,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

XMaster úhlová bruska, 21V akumulátorová úhlová bruska s 2x 3000Mah baterií, bezkartáčovým motorem, velkou sadou brusných kotoučů, 1x nabíječka
1 433,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Relaxdays Tlakový postřikovač 10 l s nastavitelnou tryskou Příslušenství pro zavlažování s měřítkem
830,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Postřikovač 5L postřikovač plevele, tlakový postřikovač čerpadlo postřikovač, tlakový postřikovač tryska hadice 1,2 pro kyselinu octovou, voda, hnojivo, ochrana rostlin Orange Retoo
536,99 Kč
-203,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,29 Kč
Prodejce: Retoo

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Dvojitá zásuvka Schuko 230V, řada QUADRA, bílá
61,48 Kč
Prodejce: Katomix

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
11 161,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Pelikan 720250, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Růžová, Purpurová, Červená, Fialová, Bílá, Žlutá, Vodová barva, Tvrdý, 1 kusů
1 333,46 Kč/1kg
373,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

DIXIE STORE: Tyče pro rostliny, podpěry pro rostliny, pomůcky pro popínání rostlin, vhodné pro rajčata, délka 120 cm, průměr 9 mm, balení 10 kusů
1 265,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Mattel Games GDR44, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky
295,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Trendy-Shop

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

KOTARBAU® Nádoba na vodu s kohoutkem 10 litrů Kanystr na vodu Kanystr na vodu Nádrž na vodu Plastový kanystr Příslušenství pro přežití Kempování Kanystr na vodu Dávkovač vody Kovový kohoutek
554,57 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

100 ks 15CM knot s nohou knot svíčky plochý knot svíčky knoty voskované
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
54% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
54%29% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
29%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%17% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
17%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé doručení
Tlakový postřikovač jsme zatím nevyzkoušeli, ale působí dojmem, že je robustní a promyšlený. Bylo by však hezké, kdyby byl návod k použití trochu uživatelsky přívětivější, je totiž vytištěn velmi malým písmem.
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mnohokrát děkujeme za vše. Vše dorazilo v pořádku a bez problémů
S kvalitou jsem určitě spokojená, ale bohužel má malou nevýhodu (hřeben nemá přesný popis) musíte hledat na youtu.be jak nejlépe sestavit jinak je vše v pořádku a doporučuji ostatním
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Na první pohled vypadá robustně
Dodávka byla trochu zpožděná, montáž byla trochu nepohodlná, protože nebyly přiloženy žádné pokyny k montáži, vypadá dobře pro tuto chvíli s velkou nádrží.
Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lepší, než se očekávalo
Snadná montáž a pozitivní test. Při potřebě servisu bylo nalezeno rychlé a bezproblémové řešení.
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysokotlaký postřikovač
Všechno je v pořádku, funguje skvěle
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tlakový rozprašovač je skvělá věc, montáž šla rychle od ruky
Poměr cena/výkon je dobrý
Ohodnoceno dne 21. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tlaková stříkačka
Všechno super. Znovu a znovu!!
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobrý produkt
Vysoký výkon a dobrý poměr ceny a kvality
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Čtyřkolový postřikovač ATV Postřikovač hnojiv 100L
11 245,84 Kč
Prodejce: MonsterShop

60L postřikovač přívěsný 12V postřikovač rostlin



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 650,58 Kč
Prodejce: MonsterShop

Keramický stolní doplněk na máslo
841,03 Kč
-53,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
787,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Čtyřkolový postřikovač ATV Postřikovač hnojiv 60L
8 650,58 Kč
Prodejce: MonsterShop

Ruční Postřikovací, Láhev S Rozprašovačem Atomizérem Na Rostliny, Postřikovač Pro Zahradu Domácnost 2 Kusy Červená.
227,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Aku postřikovač Procraft AS-10



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
832,00 Kč
Prodejce: Procraft

Aku postřikovač Procraft AS-12



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
899,00 Kč
Prodejce: Procraft

Aku postřikovač Procraft AS-16



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
999,00 Kč
Prodejce: Procraft

Aku postřikovač Procraft AS2-5
1 099,00 Kč
Prodejce: Procraft

3x Arendo láhev na vodu s bublinkami 1l, 1000 ml, nerezová ocel/PET, náhradní láhev, vodní kámen, max. objem bublinek 900 ml, příslušenství k bublinkám, pro bublinkovače Arendo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 233,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Relaxdays 10030041



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
488,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10030040



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
513,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 3 l, nastavitelná mosazná tryska, voda a herbicid, zahradní rozprašovač, oranžová/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
562,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 2 litry, nastavitelná mosazná tryska, na vodu a herbicidy, zahradní rozprašovač, bílá/zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
537,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 2 litry, nastavitelná mosazná tryska, voda a herbicid, zahradní rozprašovač, bílá/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
537,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays postřikovač 2 litry, nastavitelná tryska, na vodu a herbicidy, láhev s pumpičkou a přetlakovým ventilem, zelená/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
586,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 2 litry, nastavitelná mosazná tryska, voda a herbicid, zahradní rozprašovač, bílá/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
562,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10030039



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
513,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Profesionální zahradní postřikovač Orion 12L s tlakovým ovládáním?
2 020,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Orion cestovní lahvička s rozprašovačem kosmetická lahvička 15 ml, kterou si můžete vzít s sebou při cestování letadlem, vyrobená z plastu
29,00 Kč
Prodejce: Vilde