Nápoj – Hafer Naturell, 1 litr, balení 12 kusů

581,36 Kč

46,58 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
1 102,81 Kč/1kg
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kölln– 5-zrnná celozrnná ovesná kaše, balení 250 g
Kölln– 5-zrnná celozrnná ovesná kaše, balení 250 g
363,04 Kč/1kg
90,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Žito velké balení 2,5 kg
Žito velké balení 2,5 kg
62,47 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bircher Müsli, 750 g, balení 2 kusů
Bircher Müsli, 750 g, balení 2 kusů
226,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
340,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pšeničné otruby 500g
Pšeničné otruby 500g
86,96 Kč/1kg
43,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nestlé Clusters Mandlové cereálie 63% celozrnnéPolyuretan(balení 8x325g)
Nestlé Clusters Mandlové cereálie 63% celozrnnéPolyuretan(balení 8x325g)
1 341,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 970,59 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Einkorn, 500 g, balení po 6 kusech
Einkorn, 500 g, balení po 6 kusech
144,11 Kč/1kg
432,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
834,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,29 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Haferflocken Großblatt 500g
Haferflocken Großblatt 500g
103,76 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dinkel Muzli - Schokozart 425g
Dinkel Muzli - Schokozart 425g
241,51 Kč/1kg
102,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ovesné křupky - bobule 300g balení po 2 kusech
Ovesné křupky - bobule 300g balení po 2 kusech
493,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,01 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Barnhouse 136237, Ovesná kaše, 375 g
Barnhouse 136237, Ovesná kaše, 375 g
1 044,26 Kč/1kg
396,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Barnhouse 136239, Ovesná kaše, 375 g
Barnhouse 136239, Ovesná kaše, 375 g
416,45 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Jalová kaše Melvit 400 g
Jalová kaše Melvit 400 g
109,40 Kč/1kg
43,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Müsli bez přidaného cukru, s borůvkami a vanilkou, 400g | ROSENGARTEN
Müsli bez přidaného cukru, s borůvkami a vanilkou, 400g | ROSENGARTEN
247,67 Kč/1kg
99,07 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schoko müsli 2 kg
Schoko müsli 2 kg
130,23 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Barnhouse 136243, Ovesná kaše, 375 g
Barnhouse 136243, Ovesná kaše, 375 g
284,05 Kč/1kg
107,94 Kč
Prodejce: taleoo
A bag of oat flakes labeled as 'Hafer wie Reis' (Oats like Rice).
Oves jako rýže demeter 500g
216,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
108,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ovesné müsli - Ovoce bez lepku Demeter 425g
Ovesné müsli - Ovoce bez lepku Demeter 425g
374,35 Kč/1kg
159,10 Kč
Prodejce: taleoo
MUSLI ŚNIADANIOWE BIO 300 g - NATURAVENA
RAŇAJKOVÉ MUSLI 300 g - NATURAVENA
298,27 Kč/1kg
89,48 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ve společnosti Allos se snažíme usnadnit vám zdravé a přirozené stravování. Proto vyrábíme chutné produkty, které vám nejen chutnají, ale jsou také . Všechno to děláme, abyste řekli: Allos – přirozeně dobré pro mě.
Seznam přísad
Voda, OVES* (16%), slunečnicový olej* za studena lisovaný, mořská sůl.Obsahuje následující alergeny: lepek.*z ekologického zemědělství.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 ml:Energie: 215 kJ / 51 kcalTuky: 1,0 gz toho nasycené tuky: 0,2 gSacharidy: 9,0 gz toho cukry: 4,2 gVláknina: 1,0 gBílkoviny: 1,0 gSůl: 0,08 gNutriční hodnoty byly stanoveny: analýzou
Hmotnost
12480 g
Potravinářský podnik
ALLOS
Prodejní název
Nápoj – Hafer Naturell, 1 litr, balení 12 kusů
Výrobce
Allos
Kód EAN
4069199026174

Seznam přísad
Voda, OVES* (16%), slunečnicový olej* za studena lisovaný, mořská sůl.Obsahuje následující alergeny: lepek.*z ekologického zemědělství.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 ml:Energie: 215 kJ / 51 kcalTuky: 1,0 gz toho nasycené tuky: 0,2 gSacharidy: 9,0 gz toho cukry: 4,2 gVláknina: 1,0 gBílkoviny: 1,0 gSůl: 0,08 gNutriční hodnoty byly stanoveny: analýzou
Hmotnost
12480 g
Potravinářský podnik
ALLOS
Prodejní název
Nápoj – Hafer Naturell, 1 litr, balení 12 kusů
Výrobce
Allos
Kód EAN
4069199026174
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lucky Charms (10 x 422 g)
Lucky Charms (10 x 422 g)
570,90 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
240,92 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
868,95 Kč/1kg
238,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro GO ON Proteinová granola s čokoládou a ořechy 300 g
GO ON Proteinová granola s čokoládou a ořechy 300 g
234,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
73,71 Kč
-4%
70,46 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
347,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
164,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam – Hiobovy slzy (semena koixu), 250 g
GymBeam – Hiobovy slzy (semena koixu), 250 g
590,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,27 Kč
-51,67 Kč
147,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Oero Oðs
Oero Oðs
2 193,09 Kč/1kg
767,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Těstoviny – sladké brambory, skleněné tagliatelle, 250 g | JUST TASTE
Těstoviny – sladké brambory, skleněné tagliatelle, 250 g | JUST TASTE
410 879,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
102,72 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Sezamová semínka, Německo, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Sezamová semínka, Německo, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
243,29 Kč/1kg
364,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holie's Granola Low Carb Crunch ořechy a semínka, 350 g – Nízkosacharidové müsli
Holie's Granola Low Carb Crunch ořechy a semínka, 350 g – Nízkosacharidové müsli
607,74 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovesné müsli s lesními plody, extra velké balení, 900 g | BAUCK MÜHLE
Ovesné müsli s lesními plody, extra velké balení, 900 g | BAUCK MÜHLE
229,66 Kč/1kg
206,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kölln Křupavé křupavé ovesné otruby s křupavými kreáliemi 250g
Kölln Křupavé křupavé ovesné otruby s křupavými kreáliemi 250g
441,68 Kč/1kg
110,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dinkel müsli - Guten Morgen 375g
Dinkel müsli - Guten Morgen 375g
226,64 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
84,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Eat Natural Super Granola bez lepku 400 g – křupavé, bezlepkové müsli
Eat Natural Super Granola bez lepku 400 g – křupavé, bezlepkové müsli
558,42 Kč/1kg
223,37 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
784,86 Kč/1kg
255,08 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
1 205,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
1 300,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro San Granola brownie z wiśniami 300 g
San Granola brownie z wiśniami 300 g
234,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,71 Kč
-4%
70,46 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis ovesná kaše s pekanovými ořechy a mandlemi 61g
Dr. Oetker Vitalis ovesná kaše s pekanovými ořechy a mandlemi 61g
656,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
383,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
431,11 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
973,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Weetabix 24 Celozrnných Pšeničných Forem 430 G
Weetabix 24 Celozrnných Pšeničných Forem 430 G
290,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
125,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Veganské marcipánové mrkvičky, 12ks
Veganské marcipánové mrkvičky, 12ks
2 250,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro RUF Kaše brusinková Kokos 65g
RUF Kaše brusinková Kokos 65g
366,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
2 132,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
395,64 Kč/1kg
98,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fitness snídaňové cereálie s mléčnou čokoládou, celozrnnou pšenicí, ovesem a čokoládovými vločkami 375 g
Fitness snídaňové cereálie s mléčnou čokoládou, celozrnnou pšenicí, ovesem a čokoládovými vločkami 375 g
175,00 Kč/1kg
136,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
269,15 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grain fix ze špaldy 500g
Grain fix ze špaldy 500g
170,38 Kč/1kg
85,19 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lion Wildcrush Cerealien 600g
Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 Kč
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg