5,0



Na základě 1 hodnocení
Sonic cake topper 20cm Ø oplatkový papír narozeniny
77,00 Kč
9 625,00 Kč / 1kg
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
3h 56m 46s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Knorr Aromat universal4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cukrová posypka CHRISTMAS CLAUS MIX 50 g9 732,60 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Cukrová posýpka Gingerbread 50 g486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dortové oplatky MOTILS mix vzor4304,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jedlý papír Spiderman v pavučině 20cm
9 860,00 Kč/1kg
986,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jedlý papír prasátko Pepa a jednorožec 20cm
1 740,74 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dortový topper Spidey, 16 kusů, výška: 4,5 cm
14 367,50 Kč/1kg
300,58 Kč
-13,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
287,35 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Tlapková patrola Muffin Cupcake Samolepky 20ks - 6,5 x 4cm oplatkový papír
1 777,78 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Vložky do muffinových košíčků Justice League 6,5 x 4 cm
60,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker okouzlující motýli ve třech barvách 12 kusů
3 564,67 Kč/1kg
106,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oplatky na velikonoční dort - velikonoční zajíček
304,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jedlý papír Lví Král 20cm
3 428,57 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bezlepkové kostky chleba Leimer
841,09 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oplatka na dort UNICORN UNICORN vzor1
304,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dr. Oetker Bílá cukrová posypka 80 g
422,22 Kč/1kg
72,07 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Čokoládová poleva Dr. Oetker 100 g
531,50 Kč/1kg
53,15 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dortová zátka o průměru 20 cm z oplatkového papíru s motivem Sonic.
Topper na dort s motivem Sonica je ideální dekorací na narozeninový dort.
- Seznam přísad
- Olivový olej, bramborový škrob, voda; barviva: E102, E122, E133, E151; zahušťovadla: maltodextrin E102, E122: Může zhoršit činnost a pozornost dětí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Olivový olej, bramborový škrob, voda; barviva: E102, E122, E133, E151; zahušťovadla: maltodextrin E102, E122: Může zhoršit činnost a pozornost dětí.
- Hmotnost
- 8 g
- Potravinářský podnik
- DEKORA INNOVA S.A.U., C/ Florin, Parcelas 30-39 Pol. Ind. Las Atalayas 03114 Alicante (SPANIEN)
- Prodejní název
- Topper na dort
- Výrobce
- Dekora
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 160205
- Kód EAN
- 8435599770065
- Seznam přísad
- Olivový olej, bramborový škrob, voda; barviva: E102, E122, E133, E151; zahušťovadla: maltodextrin E102, E122: Může zhoršit činnost a pozornost dětí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Olivový olej, bramborový škrob, voda; barviva: E102, E122, E133, E151; zahušťovadla: maltodextrin E102, E122: Může zhoršit činnost a pozornost dětí.
- Hmotnost
- 8 g
- Potravinářský podnik
- DEKORA INNOVA S.A.U., C/ Florin, Parcelas 30-39 Pol. Ind. Las Atalayas 03114 Alicante (SPANIEN)
- Prodejní název
- Topper na dort
- Výrobce
- Dekora
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 160205
- Kód EAN
- 8435599770065
K tomu se hodí také

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

dekora – Sonic Cake Topper – ozdoby na dort – 16 ks, 10,5 x 7 cm
807,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Jedlý papír na dort Avengers - Marvel 20cm
80,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý papír Superman, Flash, a Batman 20cm
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
719,46 Kč/1kg
5 899,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Matrace Tribesigns 160x200 cm výška 25 cm, H3, 7zónová, taštičková pružinová matrace s certifikací Oeko-TEX, pružinová matrace s gelovou paměťovou pěnou
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Fotbalová branka s plachtou 170 × 240 × 85 cm
1 228,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultralehký kompaktní nylon s podkladem Retoo
360,99 Kč
Prodejce: Retoo

VEVOR RC robotická hračka pro děti, programovatelný inteligentní robot s rozpoznáváním gest a dálkovým ovládáním, interaktivní chodící, zpívající a tančící robot pro chlapce a dívky
601,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Pečící forma čísla velká, hliníkové formy na pečení číslo pečení formy, písmeno dort forma, číslo dort pečení formy nastavitelný nepřilnavý pro DIY pečení formy set, svatba narozeniny křtiny
556,54 Kč
-11,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
545,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Trampolína SS-GT24431, Ø 244 cm, zelená, venkovní, do 150 kg
Použité
3 868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,7 V, Černá, Bílá
953,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Jedlý papír Spiderman v pavučině 20cm
9 860,00 Kč/1kg
986,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Herlitz UltraLight Plus Blue Shark, Pouzdro na tužky, Pencil pouch, Taška do školy, Sportovní taška, Chlapec, První stupeň základní školy, Batoh, 16 l, Přední kapsa, Postranní kapsa
1 923,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Balancovací koloběžka Vento Unicorn Kidwell
1 014,06 Kč
Prodejce: Seleo

Zápich do dortu paw patrol, 16ks
79,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Čalouněná postel Flieks 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická skříňová pružinová postel s úložným prostorem, sametová manželská postel s úložným prostorem, funkční postel, šedá barva
9 324,75 Kč
-437,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 887,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Razor Power Core E90, Klasické skútr, Černá, 16 km/h, 9,9 kg, Jakékoliv pohlaví, 8 rok/roky
4 890,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scood

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ortopedická matrace ze studené pěny se 7 zónami | 140x200 H2 & H3 - optimální zážitek ze spánku díky vynikajícímu rozložení tlaku
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
852,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
5 213,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Položka je v souladu s popisem
Barva, velikost atd. přesně odpovídají popisu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg

HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg

Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l

Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg

RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l

Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg