4,9



Na základě 24 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Petmex ovčí bachor, 500g, přírodní žvýkací pamlsky pro psy906,45 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Petmex Hovězí bachorový žvýkací přírodní pamlsek pro psy 500g625,47 Kč/1kg
318,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
Mražené sušené kousky kuřecích jater pro psy a kočky Mersjo 50 g486,80 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kachní prsíčka 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 2 x 300 g
317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 75 g
360,00 Kč/1l
36,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Piškoty s vápníkem pamlsek pro psy 120 g
47,90 Kč/1l
47,90 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kuřecí kostičky s karotkou 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Vápníkové MINI kostičky pamlsek pro štěňata 12 x 60 g
324,00 Kč
Prodejce: Akinu

PETITTO Telecí žaludek - pochoutka pro psy - 1kg
565,34 Kč/1kg
570,99 Kč
Prodejce: Dragtek-com

PETMEX pamlsky pro psy kuřecí tlapka -1000g
247,21 Kč/1kg
252,15 Kč
Prodejce: velmontask

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 8 x 75 g
324,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Hovězí dršťky pamlsek pro psy 500 g
114,00 Kč
Prodejce: Akinu

PETMEX Trenerki mięsne z jelenia 500g
552,29 Kč/1kg
281,67 Kč
Prodejce: velmontask

Akinu Játrové tyčinky s L-carnitinem pamlsek pro psy 12 x 60 g
324,00 Kč
Prodejce: Akinu

Dokas Psí pamlsek Kuřecí prsa s kachnou 220 g
3 340,50 Kč/1kg
734,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 8 x 75 g
324,00 Kč
-48,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
275,40 Kč
Prodejce: Akinu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PŘÍRODNÍ PAMLSEK PRO PSY -KOSTIČKY S VÁPNÍKEM A KACHNOU
Zdravé, lahodné a křupavé.
- Značka: Mersjo
- Hmotnost: 500 g
Při nákupu přírodních pamlsků MERSJO si můžete být jisti, že saháte po těch nejzdravějších pamlscích pro vašeho psa - pro rozmazlování i jako doplněk zdravé stravy.
- Perfektní složení - ideální poměr masa a vápníku v každé kostičce.
- 100% přírodní složky - žádné umělé přísady, barviva ani konzervační látky
- Čisté složení - bez obilovin, lepku, cukru a zlepšujících látek
- Křupavý snack bohatý na vápník - podporuje silné kosti a zuby a navíc pomáhá odstraňovat zubní kámen
- Jemně sušené na vzduchu - zachovává přirozenou chuť a vůni i všechny výživové hodnoty
- Ideální na trénink i jako svačina - motivuje, chutná a podporuje správné návyky!
- Přírodní doplněk stravy - ideální doplněk každodenního jídelníčku s lahodnou porcí masa
- Uspokojí žvýkací instinkt - podporují přirozený instinkt žvýkání, pomáhají snižovat stres a pečují o zdravé zuby a dásně
- Bez zbytečných kalorií - nízký obsah tuku (≤3,5 %), ideální pro psy, kterým je potřeba hlídat váhu
- Vysoká nutriční hodnota - bohaté na bílkoviny (≥38 %), minerály a vitamíny
MERSJO - prémiový pamlsek pro náročné domácí mazlíčky
MERSJO není jen pamlsek - je to prémiová kvalita, vytvořená pro psy, kteří si zaslouží to nejlepší. Vysoký obsah masa, pečlivě vybrané suroviny a žádné umělé přísady odlišují MERSJO od běžných pamlsků. Je to ideální volba pro majitelé psů, kteří si cení čistých surovin, funkčnosti a chuti, kterou psi milují.
100% PŘÍRODNÍ
Naše chutná šťavnatá sousta jsou splněným psím snem. Sáhněte po nich bez obav - jsou bezlepkové a bez umělých barviv a konzervačních látek. Jen to nejlepší z přírody - pro zdraví a potěšení vašeho psa.
VÝROBA POD VETERINÁRNÍM DOHLEDEM
Pamlsky MERSJO jsou vyráběny s nejvyšším důrazem na kvalitu a bezpečnost. Celý výrobní proces probíhá pod přísným veterinárním dohledem, který zajišťuje, že každá fáze - od výběru surovin až po balení hotového výrobku - splňuje nejvyšší zdravotní standardy. Díky tomu si můžete být jisti, že nabízené pamlsky jsou pro vašeho psa zcela bezpečné a zdravé a že jejich složení neobsahuje škodlivé látky.
PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM
Žvýkání, kousání a okusování jsou návyky, které pramení z prvotních instinktů našich psů. Naše pamlsky nejen čistí zuby a posilují čelistní svaly našich čtyřnohých přátel, ale také snižují jejich pocity úzkosti ve stresových situacích. Jsou také zábavné - umožňují jim zabrat čas strávený o samotě. Běžně se také používají při pozitivním výcviku. Jsou ideálním zdrojem motivace.
LAKTÁT VÁPENATÝ - KLÍČ K SILNÝM KOSTEM VAŠEHO PSA
Naše kostičky s vápníkem a sušeným masem jsou kombinací lahodné chuťi s vlastnostmi podporujícími kosterní systém a ústní hygienu.
Laktát vápenatý je dobře vstřebatelná forma vápníku používaná v doplňcích stravy a funkčních pamlscích. Podporuje zdraví kostí, zubů a nervové soustavy psa a je obzvláště důležitý ve výživě rostoucích štěňat, kojících fen a starších psů.
Klíčové výhody:
- posiluje kosti a zuby - klíčový minerál pro správnou mineralizaci kosterního systému
- Podporuje nervový a svalový systém - vápník se podílí na vedení nervových vzruchů a funkci svalů.
- Pomáhá předcházet osteoporóze - zejména u starších psů a plemen náchylných k problémům s klouby
- Dobřese vstřebává - laktát vápníku má vysokou biologickou dostupnost, snadno se vstřebává, má mnohem lepší vstřebatelnost než běžný vápník
- Bezpečný doplněk stravy - často se používá v pamlscích, krmivech a doplňcích stravy jako přírodní zdroj vápníku
MERSJO - ZDRAVÁ ODMĚNA BEZ RIZIKA NADVÁHY
Naše kostičky s vápníkem a sušeným kachním masem jsou ideální volbou pro psy v každé fázi života - od štěněte po seniora. Díky vysokému obsahu lehce stravitelných živočišných bílkovin (≥38 %) a nízkému obsahu tuku (≤3,5 %,) podporují budování svalové hmoty a zároveň nezatěžují trávicí systém.
- Pro štěňata - podporují zdravý vývoj a dodávájí energii ve formě lehce stravitelné svačinky.
- Pro dospělé psy - ideální jako odměna nebo doplněk stravy o bílkoviny a přírodní živiny.
- Pro seniory - měkká textura a přírodní složení nedráždí trávicí trakt
- Pro psy na eliminační dietě - jednoduché přírodní složení minimalizuje riziko alergických reakcí, vysoká výživová hodnota bez zbytečných kalorií
VÝHODY KRMENÍ KACHNÍM MASEM:
Kachní maso je jedním z nejlépe snášených zdrojů bílkovin, a proto je tento pamlsek vynikající alternativou pro psy s intolerancí na obiloviny, lepek nebo drůbež.
- Zdroj bílkovin - kachní maso je bohaté na vysoce kvalitní bílkoviny, které jsou nezbytné pro stavbu a regeneraci tkání a podporu zdraví svalů.
- Vitamíny a minerální látky - kachna poskytuje cenné vitamíny, jako je B12, niacin (vitamin B3), a minerální látky včetně železa a zinku, které podporují imunitní systém vašeho psa.
- Mastné kyseliny - kachní maso obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které podporují zdraví kůže a srsti a pomáhají udržovat zdravé klouby.
SLOŽENÍ:
- kachní maso 60%
- kukuřičný škrob 30,5%
- laktát vápenatý 5%
- hrachový proteín 2,5%
- glycerin 2%
ANALYTICKÉ SLOŽKY:
- bílkoviny ≥38%
- hrubá vláknina ≤2,5%
- tuk ≤3,5%
- popel ≤2,5%
- vlhkost ≤18%
BALENÍ:
Balení: 500 g strunový sáček, který udrží výrobek čerstvý až do poslední pochoutky.
SKLADOVÁNÍ:
Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. Po otevření doporučujeme spotřebovat do 14 dnů.
- Rozměry
- 6 x 27 x 22 cm
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 0.5 l
- Model
- CALCIUM BONES IN DUCK MEAT
- Obsah vlhkosti
- 18%
- Prodejní název
- Vápenné kostky s kachnou, přírodní pochoutka pro psy, bez obilovin, Mersjo, 500g
- Složení krmiva
- Popis
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Doplňkové látky
- Kachna 60 % Kukuřičný škrob 30,5 % Mléčnan vápenatý 5 % Hráškový protein 2,5 % Glycerin 2 %
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904553965791
- Číslo produktu
- Nicht zutreffend
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- 4200PF436
- Rozměry
- 6 x 27 x 22 cm
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 0.5 l
- Model
- CALCIUM BONES IN DUCK MEAT
- Obsah vlhkosti
- 18%
- Prodejní název
- Vápenné kostky s kachnou, přírodní pochoutka pro psy, bez obilovin, Mersjo, 500g
- Složení krmiva
- Popis
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Doplňkové látky
- Kachna 60 % Kukuřičný škrob 30,5 % Mléčnan vápenatý 5 % Hráškový protein 2,5 % Glycerin 2 %
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904553965791
- Číslo produktu
- Nicht zutreffend
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- 4200PF436
K tomu se hodí také

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké jehněčí proužky 200g
370,00 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Duo pro srdce psů a koček – hovězí maso s mrkví Mersjo 50 g
486,80 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Psí pamlsek Duo Flavors – kachna s králičí ušima Mersjo 300 g
365,80 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Pamlsek pro psy - Mersjo králičí kabanosy 500g
208,00 Kč/1kg
104,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Pochoutka pro psy - tyčinky z hovězí kůže obalené kachním masem Mersjo 500g
316,00 Kč/1kg
158,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mersjo hovězí kabanosky s játry 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny pro psy, přírodní maso, hovězí maso
445,49 Kč/1kg
688,93 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pochoutka pro psy - Mersjo Králíčí masové trenažéry 500g
244,00 Kč/1kg
122,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mersjo měkké kuřecí proužky 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin s nízkým obsahem tuku, psí snacky, tréninkové pamlsky, kuře, odměna, přírodní maso
485,41 Kč/1kg
728,85 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Psí pamlsky – kabanos z kachny, zdravý doplněk stravy, pamlsky, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá i velká zvířata, 1000 g
688,93 Kč/1kg
688,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy - Mersjo kachní kabanosy, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
220,00 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Pamlsky pro psy - Kabanosy s kachnou a rýží, doplněk zdravé výživy, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
182,00 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mersjo Kabanosy z lososa 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, omega-3, bez lepku, odměna pro psy, přírodní ryba, rybí snack
662,40 Kč/1kg
662,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Reflexní výcvikové vodítko 3m Purlov 21654
175,34 Kč
Prodejce: SLEVIR

Přenosné rádio Síťové Kuchyňské Retro Rádio na baterie Pro rodinnou venkovní zahradu Dárek pro rodinu Dárky pro seniory FM Stereo Retoo
291,99 Kč
-112,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,19 Kč
Prodejce: Retoo

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hygienické podložky pro zvířata XL 90x60 (50 ks).
286,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mersjo jemné kuřecí filety 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin s nízkým obsahem tuku, psí snacky, tréninkové pamlsky, kuře, odměna, přírodní maso
728,85 Kč/1kg
728,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bea H. Dog-A-Dent Zahnpasta 100g 6
1,79 Kč/1l
823,20 Kč
-644,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,52 Kč
Prodejce: TR8

Zmile Kosmetický kufřík Beauty Case Velvety
1 126,44 Kč
Prodejce: Bambule

Schody pro domácí mazlíčky Timmy 51701, se 3 stupni, plyšový potah, pratelný, šedý, 46 x 36 x 34 cm
466,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Mersjo měkké kousky z kachního masa 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin, žvýkací pamlsky pro psy, pamlsky na výcvik, pamlsky pro psy, přírodní maso
742,24 Kč/1kg
742,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GTPLAYER herní židle Ergonomické herní křeslo Židle k psacímu stolu Závodní židle pro hráče PC s látkovým povrchem, péřový sedák s podnožkou černá
3 499,99 Kč
-500,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Psí pamlsek Duo Flavors – jehněčí s treskou Mersjo 300 g
284,47 Kč/1kg
85,34 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Chytré hodinky s plnou dotykovou obrazovkou Sportovní fitness hodinky Ip67 Vodotěsné Bluetooth pro Android Ios Muži Žena Smartwatche,
979,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Koupil jsem to poprvé a mému psovi se to moc líbí. Budu to kupovat častěji.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc dobré
Můj pes je velmi spokojený a vždy mu to chutná.
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
.
MEIN HUND UND ICH SIND SEHR ZUFRIEDEN.
Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super článek
Mohu jen doporučit.
Ohodnoceno dne 16. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pamlsky pro psy - Hovězí Kabanos doplněk zdravé výživy, pamlsky,
Mému psovi chutná, nemůžu si stěžovat.
Ohodnoceno dne 1. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
pamlsky pro psy
Jsem velmi spokojená
Ohodnoceno dne 5. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá svačina
Můj pes byl opravdu šťastný
Ohodnoceno dne 30. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Skvělé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant