Ursalz 1kg 2er Pack
189,81 Kč
94,91 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g704,20 Kč/1kg
422,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alpensalz 500g33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sauerkraut 680g
76,29 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Sonamova ječmenná tsampa 1kg
407,23 Kč/1kg
407,23 Kč
Prodejce: taleoo

Sonnentor 00788
892,40 Kč/1kg
133,86 Kč
Prodejce: taleoo

Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
4 385,43 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Hirschhornsalz 20g
1 692,00 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo

Atlantik Meersalz - Fein 1Kg
76,05 Kč/1kg
76,05 Kč
Prodejce: taleoo

Ursalz – Karton s 5 kg soli | ERNTESEGEN
6 136,50 Kč/1l
613,65 Kč
Prodejce: taleoo

Schwarzwälder kouřová sůl 100g | NATURATA
2 083,10 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
71,82 Kč/1kg
35,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ursalz - grob 300g
206,53 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: taleoo

Sonnentor 07717
1 133,44 Kč/1kg
102,01 Kč
Prodejce: taleoo

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CYK Sól Czosnkowa 40 g
359,50 Kč/1kg
14,38 Kč
Prodejce: Katomix

Sůl na chléb – Farmářská kvalita, 19 g | HERBARIA
4 377,37 Kč/1kg
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Tahini se solí 500g
468,78 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Snídaňová směs nepražené kakao1 x 300 g
590,83 Kč/1kg
177,25 Kč
Prodejce: Labeta
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ERNTESEGEN Ur-Salz ist ein naturbelassenes und unbehandeltes Steinsalz, ohne Zusätze.
- Seznam přísad
- přírodní, neupravená kamenná sůl
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- ERNTESEGEN
- Prodejní název
- Ursalz, 1 kg, balení po 2 kusech
- Výrobce
- Erntesegen
- Kód EAN
- 4069199027942
- Seznam přísad
- přírodní, neupravená kamenná sůl
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- ERNTESEGEN
- Prodejní název
- Ursalz, 1 kg, balení po 2 kusech
- Výrobce
- Erntesegen
- Kód EAN
- 4069199027942
K tomu se hodí také

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Bad Reichenhall Alpy Sůl z hlubin Alp 15000g
37,46 Kč/1kg
2 388,72 Kč
-1 826,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
561,83 Kč
Prodejce: somnia24

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
1 627,68 Kč/1l
203,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi hunter omáčka ideální na řízky a steaky 2er za 2x 250ml
198,08 Kč/1l
49,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Piranske Soline Piranská sůl s chráněným označením původu 1 kg - nemletá, nejodovaná sůl
414,51 Kč/1l
414,51 Kč
Prodejce: Fine-experience

Fuchs Foodservice kořenící sůl na hranolky pikantně-slané balení 2000g
230,90 Kč/1kg
461,80 Kč
Prodejce: somnia24

Maldon Sea Salt Flakes přírodní jemná mořská sůl vločky koření 250g
638,40 Kč/1kg
159,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
32,18 Kč
Prodejce: Katomix

Sonamova ječmenná tsampa 1kg
407,23 Kč/1kg
407,23 Kč
Prodejce: taleoo

Kala Namak, sůl, 1 kg
567,10 Kč/1kg
567,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
2 666,10 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

GiDeli mořicí sůl 1 kg v kbelíku - Prémiová mořicí sůl pro konzervaci masa vhodná pro výrobu uzenin, nakládání a marinování (1 x 1 kg)
261,12 Kč/1kg
261,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Mořská sůl Atlantiku – jemná, 1 kg | NATURATA
53,32 Kč/1kg
53,32 Kč
Prodejce: taleoo

Montosco Sale Bianco Sicilia 640 g mlýnek (sicilská bílá sůl)
2 039,61 Kč/1kg
1 305,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Escates del Mediterrani Grobe Meersalzkristalle 250g
1 240,00 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Fuchs Professional Gyros kořenící sůl Středomořské koření 1000g
344,85 Kč/1kg
344,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
12,00 Kč/1l
12,00 Kč
Prodejce: foodperium

Jemná sůl Jozo 450 g, nízký obsah sodíku, jemná zrna, vysoká kvalita
354,24 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Prémiová lanýžová sůl s 5 % lanýžů | Gurmánské lanýžové koření Fleur de Sel | Pravý letní lanýž | Tuber aestivum - 50 g
5 133,40 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Herbamare® bylinná sůl - originální náplň 500g
371,02 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: apohealth

Maldon Sea Salt Flakes přírodně čistá mořská sůl vločky koření 1400g
630,31 Kč/1kg
882,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo

Sůl Klene Puur 180 g – Přírodní, čistá kuchyňská sůl na dochucení
885,61 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
1,54 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mettwurst, vařená - sklenice 160g | ÖKOLAND
607,13 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Jodovaná hrubá sůl Italkali italská 1 kg
15,81 Kč/1l
15,81 Kč
Prodejce: foodperium
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg