5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BULT – psí pamlsky Kabanossi z hovězího žaludku – psí pamlsek Kabanossi 120 g – Kabanossi pro psy – pamlsek z hovězího žaludku – sušený psí pamlsek852,25 Kč/1l
102,27 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
BULT – Psí pamlsek Sušené hovězí maso – Psí pamlsky – Hovězí maso – Sušené maso – Žvýkací pamlsky pro psy1 239,50 Kč/1l
123,95 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Petmex ovčí bachor, 500g, přírodní žvýkací pamlsky pro psy906,45 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mr. Pretzel 1kg Přírodní pamlsek pro psy Hovězí dršťky 12-15 cm435,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

50 ks Sušené prasečí uši žvýkat pes snack žvýkat pes jídlo snack
1 000,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

1kg králičí uši s kožešinou psí svačina žvýkací krmivo pro psy sušené
496,42 Kč/1kg
496,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Sušený hovězí skalp cca 15 cm žvýkací pamlsek pro psy žvýkací pamlsek pro psy
899,32 Kč/1kg
224,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Petmex Croquette z vepřové kůže 25 cm přírodní žvýkací pamlsek pro psy 1 ks.
1 944,33 Kč/1kg
174,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petmex Hovězí pamlsek 1 ks Přírodní žvýkací pamlsek pro psy
275,77 Kč/1kg
270,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Přírodní žvýkací pochoutka pro psy: Sušené kachní krky, Petmex 100 g
174,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tyčinky Muflon + Krůta - sušené maso pro psy
1 980,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Bibifood

500 g Sušené vepřové střeva, pamlsky pro psy, krmivo pro psy, sušené kousací pamlsky, 15 cm, tyčinky pro štěňata, sušené hovězí střevo, psí pamlsky
899,82 Kč/1kg
449,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Petmex Hovězí bachorový žvýkací přírodní pamlsek pro psy 1kg
571,72 Kč/1kg
571,72 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Petmex Hovězí bachorový žvýkací přírodní pamlsek pro psy 500g
625,47 Kč/1kg
318,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Přírodní žvýkací pamlsek pro psy Petmex – sušené telecí penisy, 15 cm, 20 kusů
693,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX žvýkací pamlsky pro psy, vepřová plec, 1 ks.
1 106,60 Kč/1kg
165,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Akinu Vepřové sušené ucho pamlsek pro psy 1 ks
52,90 Kč
Prodejce: Akinu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Volský kel 12 cm - Přírodní žvýkací prostředek pro psy Dopřejte svému psovi kvalitní žvýkací prostředek, který nejen dobře chutná, ale je i užitečný! Naše volská žvýkačka je vyrobena ze 100 % hovězího masa a zpracována šetrným sušením. Výsledkem je přírodní, obzvláště chutné žvýkadlo, které neobsahuje žádné přídatné látky, obilí ani cukr. S délkou cca 12 cm je tento pamlsek ideální pro střední až velké psy. Pevný materiál posiluje žvýkací svaly, tvorbu zubního kamene a uspokojuje přirozenou potřebu žvýkat zdravým způsobem. Vaše výhody v kostce: 100 % hovězí maso - bez přídatných látek Podporuje péči o zuby Dlouhá doba žvýkání - ideální pro zabavení psa Pro střední a velké psy V praktickém 500 g skladovacím sáčku Dopřejte svému psovi druhově vhodné, přírodní žvýkání s čistým svědomím, které ho potěší a zároveň podpoří.
- Rozměry
- 12 cm
- Model
- Ochsenziemer
- Obsah vlhkosti
- 8,07%
- Prodejní název
- Koňské kosti
- Složení krmiva
- 100% bičík
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1x bičík 500g
- Návod k použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Kód EAN
- 4056431104875
- Číslo produktu
- 10487
- Výrobce
- mascota vital
- Schvalovací číslo
- DE03456000413
- Rozměry
- 12 cm
- Model
- Ochsenziemer
- Obsah vlhkosti
- 8,07%
- Prodejní název
- Koňské kosti
- Složení krmiva
- 100% bičík
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1x bičík 500g
- Návod k použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Kód EAN
- 4056431104875
- Číslo produktu
- 10487
- Výrobce
- mascota vital
- Schvalovací číslo
- DE03456000413
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

123... Pes s sebou! – Přírodní sušená vepřová uši pro psy – 100% čistá radost z žvýkání, šetrně sušená na vzduchu, bez přísad – ideální pamlsek pro psy na čištění zubů a zabavení
268,52 Kč
Prodejce: mascota

Dokas 180gx7 sušených králičích uší
18 980,28 Kč/1kg
3 416,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Pochoutka pro psy - Tyčinky ze syrové kůže s filetem z kachních prsou Mersjo 500g
152,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Petstyle Living žvýkací tyčinka s kuřecím a hovězím masem - svačinka pro psy - 100 kusů
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Animille Králičí uši s chlupem, 1 kg sušených pamlsků pro psy, monoproteinkový produkt
460,35 Kč/1kg
460,35 Kč
Prodejce: Animille_com

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Elektrický vysavač na listí 3v1
989,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Petstyle Living žvýkací tyčinka s kachnou - svačinka pro psy - 100 kusů
680,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

123... Pes s vámi! - Žvýkací rolky XXL 50er Tray Rabbit - Dentální žvýkací rolky - Grain Free - Advantage Package - Žvýkací tyčinky pro psy - Péče o zuby
222,64 Kč/1kg
846,04 Kč
Prodejce: mascota

REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Masážní přístroj na nohy s vyhříváním
1 349,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Bomann DKP 5028 CB, Bílá, Pracovní deska, 2 zóna/zón, 2 zóna/zón, Pravidelný, Kulatý
1 267,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Klec pro psy Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, skládací, se 2 dvířky
2 320,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Homelody baterie Koupelnová Vodopád Koupelnové baterie Černá Umyvadlová baterie Umyvadlová baterie Vysoká páková baterie do koupelny, černá
1 175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

pro skříňku na žehlicí prkno Skládací výsuvné žehlicí prkno otočné o 180° 81*31*15cm Grey
2 000,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

REAVET extrakt z mušle zelenoústé v prášku 1kg pro psy a koně I prášek z mušle zelenoústé pro psy, extrakt z mušle zelenoústé ve vysoké dávce I po léčbě artrózy, artritidy - doplněk krmiva na zvracení
3 504,90 Kč/1kg
3 504,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Nintendo Ring Fit Adventure, Nintendo Switch, E10+ (starší 10 let)
1 939,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ak-trade

Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
949,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový křovinořez s 2x 5200mAh baterií, průměr sečení 26 cm, bezkartáčový přední motor, bezpečnostní ochrana, 3 typy nožů pro zahradu, dvůr
3 184,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Jsem velmi spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant