5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Oetker vanilková směs na pečení croissantů pro vánoční sezónu 360g318,58 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker směs na pečení Cheesecake Brownies extra vlhké 446g727,37 Kč/1kg
378,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Oetker Teplý čokoládový dort 0,138Kg83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker čokoládový koláč s pomerančovou příchutí balení 480g285,63 Kč/1kg
137,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vánoční pečený jablečný koláč zimní směs na pečení balení 415g
139,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Inspiriert von Bienenstich směs na pečení 250g balení
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení třešňový dort
193,89 Kč/1kg
85,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Kokosová směs na pečení makronek - 375g
301,82 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Zimní skořicová pěna slavnostní vánoční dezert 63g
1 568,50 Kč/1kg
94,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vánoční směs na pečení se sýrem a třešněmi 655g
139,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker mandarinkový dort s kysanou smetanou balení 460g
346,33 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Baking Time Dino Adventure vzrušující směs na pečení 300g
592,23 Kč/1kg
177,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jahodový časový dort s krtkem limitovaná edice 345g
342,26 Kč/1kg
119,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Jemný makový koláč 465 g
90,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrová drobenka na pečení máslově-křupavé balení 370g
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker vánoční směs na pečení sněhových vloček 357g balení
Proměňte vánoční období v kulinářský vrchol: se směsí na pečení sněhových vloček vykouzlíte lehký a nebeský bezový dort během chvilky. Křupavý sušenkový základ se setkává s krémovou, svěží tvarohovou a mascarpone náplní, kterou doplňují jemné kousky pusinek - ideální k adventní kávě a na sváteční období.
Speciality výrobku
All-inclusive směs na dortový okraj a krém: Obsahuje piškotový základ a přísady na tvarohovo-mascarpone náplň včetně želatinové fixy, cukru a vanilkového aroma
Bez pečení - ideální pro nekomplikovaný požitek: základní sušenkovou směs použijte studenou, krém smíchejte a vychlaďte v pružinové formě - není třeba pracovat s troubou
Ozdobná zábava v ceně - kousky pusinek vytvoří zimní vzhled "sněhové vločky" bez jakékoli další námahy
Chvíle potěšení
Ideální pro slavnostní příležitosti a zimní kávu: lehké, vzdušné a vizuálně vynikající - ideální pro rodinu, hosty nebo jako dárek.
Pro začátečníky & znalce: klasický dort se skvělou povrchovou úpravou, bez nutnosti trouby - ideální jako vánoční aktivita.
Tradice se snoubí s lehkostí: každá porce nabízí krémovou strukturu, jemnou sladkost a zimní křupavý zážitek.
Závěr
Směs na pečení sněhových vloček Dr. Oetker kombinuje sezónní estetiku s jednoduchým a jistým požitkářským zážitkem - bez nutnosti pečení, s wow efektem. Ideální pro útulné svátky, slavnostní příležitosti nebo jako zimní dezert.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 1433617 BielefeldE-mail: [email protected]- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, 11 % sušeného strouhaného kokosu, škrob (PŠENIČNÝ), modifikovaný škrob, kypřící látky (difosforečnany, uhličitany sodné), aroma, skořice, emulgátory (E 475, E 471). Může obsahovat: VEJCE, SÓJU, MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 376 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1559 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 23g Sacharidy, z toho cukr: 15g Tuky: 29g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 16g Vláknina: -g Bílkoviny: 4,2g Sůl: 0,5g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na pečení skořicového piškotu s mascarpone krémem a strouhaným kokosem
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 864464
- Kód EAN
- 4000521043179
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, 11 % sušeného strouhaného kokosu, škrob (PŠENIČNÝ), modifikovaný škrob, kypřící látky (difosforečnany, uhličitany sodné), aroma, skořice, emulgátory (E 475, E 471). Může obsahovat: VEJCE, SÓJU, MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 376 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1559 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 23g Sacharidy, z toho cukr: 15g Tuky: 29g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 16g Vláknina: -g Bílkoviny: 4,2g Sůl: 0,5g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na pečení skořicového piškotu s mascarpone krémem a strouhaným kokosem
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 864464
- Kód EAN
- 4000521043179
K tomu se hodí také

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vánoční pečený jablečný koláč zimní směs na pečení balení 415g
139,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení Eierschecke
155,11 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení třešňový dort
193,89 Kč/1kg
85,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker čokoládový koláč s pomerančovou příchutí balení 480g
285,63 Kč/1kg
137,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové kapky Dr. Oetker, balení po 10 ks (10 x 75 g)
994,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dort Dr. Oetker s 30 % pudinkového krému 512g
241,62 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bestway Steel Pro 56411, 3300 l, Rámový bazén, Modrá, 20,7 kg
2 909,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buffalo

Dr. Oetker mandarinkový dort s kysanou smetanou balení 460g
346,33 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém Sýrový krém s cukrem na zdobení
128,27 Kč/1kg
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruský tvarohový koláč Ruf
131,36 Kč/1kg
91,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Jahodový časový dort s krtkem limitovaná edice 345g
342,26 Kč/1kg
119,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr Oetker Inspiriert von Bienenstich směs na pečení 250g balení
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker vanilková směs na pečení croissantů pro vánoční sezónu 360g
318,58 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Zimní skořicová pěna slavnostní vánoční dezert 63g
1 568,50 Kč/1kg
94,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sušenky řezací sušenky pečení směsi receptů 500g
249,60 Kč/1kg
124,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
297 689,99 Kč/1kg
297,69 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker - Kokosová směs na pečení makronek - 375g
301,82 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Dr. Oetker Brownies s pečicí formou na 16 koláčků 456 g
304,17 Kč/1kg
139,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dr. Oetker směs na pečení Cheesecake Brownies extra vlhké 446g
727,37 Kč/1kg
378,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
365,71 Kč
Prodejce: PolleoSport
731,42 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

RUF mramorový dort bez lepku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies