5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD2 386,15 Kč/1kg
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Oetker Müsli s čokoládou a ořechy 0,4 kg496,87 Kč/1kg
198,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln 493848 Kölln Honig-Nuss Müsli 500,0 g251,70 Kč/1kg
125,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g220,03 Kč/1kg
132,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
484,56 Kč/1kg
242,28 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
755,90 Kč/1kg
377,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ovesné müsli - Protein neslazené 425g
241,51 Kč/1kg
159,10 Kč
-56,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,64 Kč
Prodejce: taleoo

Barnhouse Bio Krunchy, vysoký obsah bílkovin, 1x450g
960,89 Kč/1kg
432,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Kölln Banana Bread Style Ovesné müsli s nižším obsahem cukru Balení 400 g
283,10 Kč/1kg
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Allos 378189, 450 g, Gluten, Mléko, Ořechy, Pšenice, Německo, 1609 kJ, 384 kcal, 13 g
332,42 Kč/1kg
149,59 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky - malé listové bezlepkové 1kg
108,20 Kč/1kg
108,20 Kč
Prodejce: taleoo

turtle 5425038430424, Křupavá čokoláda, 300 g, Cocoa
364,37 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 4750013006 Kölln Balance Kernige Haferflocken 500 g, 1 St.
519,94 Kč/1kg
259,97 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
699,31 Kč/1kg
262,24 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
871,31 Kč/1kg
239,61 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
784,87 Kč/1kg
313,95 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 6193276004 Kölln Flocken Blütenzarte Haferflocken 1,25 kg, 1 St.
504,00 Kč/1kg
630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 3157652009 KöllnDinkel Flocken ZART 450 g, 1 St.
566,96 Kč/1kg
255,13 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln Müsli Schoko 2.0 Vegan, 400g
11 149,12 Kč/1kg
4 459,65 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kölln High Protein Köllnflocken Oat Vanilla Flavor balení 450 g
Kölln High Protein Köllnflocken Oat Vanilla Flavor kombinují vysoce kvalitní celozrnné ovesné vločky s přídavkem ovesného proteinového prášku a jemnou vanilkovou příchutí. Jsou ideální pro všechny, kteří chtějí pokrýt svou potřebu bílkovin rostlinnými zdroji a zároveň si vychutnat jemně sladkou, vyváženou snídani.
Vlastnosti produktu
Vysokoproteinové vločky Kölln s příchutí vanilky od společnosti Kölln jsou vyrobeny z pečlivě vybraných celozrnných ovesných vloček a obsahují navíc ovesný proteinový prášek. Díky tomu dodávají o 50 procent více bílkovin než klasické vločky Kölln. Jemná vanilková příchuť zajišťuje příjemnou přirozenou sladkost. Produkt je veganský a je ideální pro vědomou rostlinnou stravu.
Chutné okamžiky
Ať už s mlékem nebo rostlinným nápojem, jako krémová kaše, v jogurtu, tvarohu nebo alternativách ke skyru, nebo jako základ pro proteinové misky a recepty na pečení – vysokoproteinové vločky Kölln Vanilla nabízejí mnoho možností použití a jemnou vanilkovou chuť kdykoli během dne.
Výhody
Kombinace celozrnného ovsa a přidaného ovesného proteinu podporuje stravu bohatou na bílkoviny a dodává dlouhodobou energii. Jemná vanilková příchuť harmonicky doplňuje chuť, aniž by byla příliš výrazná. Vlákniny jsou veganské, bohaté na bílkoviny a mají mnoho možností použití, takže jsou ideální pro každodenní stravování, sport a zdravou výživu.
Často kladené otázky
Pro koho jsou vločky Kölln High Protein Köllnflocken Vanilla vhodné?
Jsou vhodné zejména pro sportovně aktivní lidi, pro stravu s vysokým obsahem bílkovin a pro vegany a vegetariány.
Jak intenzivní je vanilková chuť?
Vanilková příchuť je jemná a přirozená a decentně doplňuje chuť ovsa.
Lze vločky připravovat i teplé?
Ano, jsou vynikající do kaše a teplých snídaní.
Westerstraße 22-24
D-25336 ElmshornE-mail: [email protected]
Nastartujte svůj den s naší veganskou ovesnou proteinovou směsí! Kombinace vysoce kvalitních Köllnflakes a rostlinného ovesného proteinu vám poskytne extra porci bílkovin - zjemněnou přírodní vanilkovou příchutí a zcela bez umělých sladidel. Ideální pro všechny milovníky vanilky, kteří si cení přírodních ingrediencí.
Kölln 6750813004 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Celozrnné OVESNÉ vločky (69 %), OVESNÝ proteinový prášek (24 %), datlové granule, přírodní aroma. Může obsahovat mandle, lískové ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy a mléko.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 365 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 1537 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 49 g sacharidů, z toho cukry: 5,6 g Tuky: 7,3 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,5 g Vláknina: 8,6 g Bílkoviny: 21 g Sůl: 0,03 g
- Hmotnost
- 450 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaAWesterstraße 22-24 D-25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Celozrnné ovesné vločky s ovesným proteinovým práškem a příchutí vanilky
- Výrobce
- Kölln
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KOE/10022401
- Kód EAN
- 4000540010220
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Celozrnné OVESNÉ vločky (69 %), OVESNÝ proteinový prášek (24 %), datlové granule, přírodní aroma. Může obsahovat mandle, lískové ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy a mléko.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 365 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 1537 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 49 g sacharidů, z toho cukry: 5,6 g Tuky: 7,3 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,5 g Vláknina: 8,6 g Bílkoviny: 21 g Sůl: 0,03 g
- Hmotnost
- 450 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaAWesterstraße 22-24 D-25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Celozrnné ovesné vločky s ovesným proteinovým práškem a příchutí vanilky
- Výrobce
- Kölln
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KOE/10022401
- Kód EAN
- 4000540010220
K tomu se hodí také

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
248,96 Kč/1kg
112,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 6750814007 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
582,76 Kč/1kg
262,24 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
484,56 Kč/1kg
242,28 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
755,90 Kč/1kg
377,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Ovesné müsli - Protein neslazené 425g
241,51 Kč/1kg
159,10 Kč
-56,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,64 Kč
Prodejce: taleoo

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Oetker Müsli s čokoládou a ořechy 0,4 kg
496,87 Kč/1kg
198,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

turtle 5425038430424, Křupavá čokoláda, 300 g, Cocoa
364,37 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g
226,92 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Allos 378189, 450 g, Gluten, Mléko, Ořechy, Pšenice, Německo, 1609 kJ, 384 kcal, 13 g
332,42 Kč/1kg
149,59 Kč
Prodejce: taleoo

Oetker Vitalis křupavé müsli bez přidaného cukru v čokoládovém balení 400g
441,05 Kč/1kg
176,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář 2024, Vánoční kalendář pro děti, Adventní kalendář se šperky DIY, - ADVENTBRACE
259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Merax komoda s 2 dvířky z ratanového proutí a 2 zásuvkami, dřevěný příborník, 60x40x120cm, dub
3 570,99 Kč
-160,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 410,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Ovesné vločky - malé listové bezlepkové 1kg
108,20 Kč/1kg
108,20 Kč
Prodejce: taleoo

Běžecký pás s 1400W, se sklonem, Bluetooth reproduktor pro běžecké pásy, nastavitelný 1-12KM/H s funkcí APP, LCD obrazovka pro domácnost / kancelář
4 324,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: md-premium-e-commerce

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 13 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 497,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Kölln Banana Bread Style Ovesné müsli s nižším obsahem cukru Balení 400 g
283,10 Kč/1kg
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Topchances Dětské chytré hodinky hudebním přehrávačem, SOS hrami, kamerou, kalkulačkou, budíkem, a hlasovým chatem pro chlapce a dívky, Modrý
924,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Jablečná granola se skořicí 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 295,80 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg

Nerano Choco Balls Jerry snídaňové cereálie bez cukru vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
90,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
241,84 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,15 Kč/1kg

Ovesné vločky s kávou a bílými moruškami bez přidaného cukru, 70 g – zcela příběh
477,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 828,43 Kč/1kg