5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg657 039,97 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ferrero Rocher 30 ks, 375 g1 267,76 Kč/1kg
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Kuličky z plnotučné mléčné čokolády Lindt v polštářkovém balení 325g1 261,38 Kč/1kg
409,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4030387758153, 530 kcal, 44 g, 33 g, 17 g, 5,9 g, 0,11 g1 250,00 Kč/1kg
262,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Adventskalender 402452-00 263g
2 197,60 Kč/1kg
577,97 Kč
Prodejce: somnia24

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech
1 333,17 Kč/1kg
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Solidarnosc čokoláda třešeň v čokoládě 190g / Wisnia w czekoladzie
890,79 Kč/1kg
169,25 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Vegolino - nugátové pralinky 180g
1 511,11 Kč/1kg
272,00 Kč
Prodejce: taleoo

Lacoa, plnotučné mléčnéčokoládové tyčinky, 100 g, balení 10 kusů (10 x 100 g)
482,59 Kč/1kg
723,40 Kč
-240,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,59 Kč
Prodejce: taleoo

Goplana Pistáciové pralinky 192 g
1 081,91 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: Katomix

Schoko-Ingwer - Zartbitterschokolade 80g 6er Pack
1 518,52 Kč/1kg
728,89 Kč
Prodejce: taleoo

Nuxor Mléčná čokoláda 150 g
1 526,67 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: YUMZA

merci® 177008 merci® společně čokolády 175 g
949,31 Kč/1kg
166,13 Kč
Prodejce: VISO

Niederegger Nougaterie pralinky s mléčnou čokoládou 100g
1 114,80 Kč/1kg
111,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka čokolády s mléčnou náplní 110 G
1 092,73 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Erdbeeren in Vollmilchschokolade 50g | LANDGARTEN
1 089,80 Kč/1kg
54,49 Kč
Prodejce: taleoo

Ferrero Rocher Czekoladki 100 g
1 603,40 Kč/1kg
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trufle – směs čokoládových pralinek, 100 g | VIVANI
3 169,20 Kč/1kg
390,82 Kč
-73,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,92 Kč
Prodejce: taleoo

LINDOR limitovaná edice 200g
3 421,90 Kč/1kg
684,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ferrero The Best Adventní kalendář balení lahodné čokolády 251g
Objevujte každý den čokoládové zajímavosti s adventním kalendářem "The Best from Ferrero". Za 24 dvířky se skrývají exkluzivní klasické čokolády Ferrero - ideální pro lahodné prosincové očekávání.
Vlastnosti výrobku
24 prémiových čokolád, včetně Ferrero Rocher, Ferrero Küsschen (klasická a hořká), Ferrero Küsschen White a Mon Chéri - jemný výběr čokolád, které si můžete vychutnávat každý den znovu a znovu
Obsah cca 251 g - ideální porce pro jednu osobu nebo ke sdílení
Vysoce kvalitní dárkové balení s vánočním motivem - stylové a elegantní k darování nebo k vlastnímu vychutnání
Chvíle potěšení
Prožijte advent každý den znovu - se speciální pralinkou, která probouzí očekávání Vánoc
Čokoládová rozmanitost deluxe - nejlepší čokoládové kreace, jako je Mon Chéri (s třešňovým likérem), Rocher (mléčný nugátový oříšek se zajíčkem), Küsschen a další
Tradice a - Ferrero znamená obzvláště vysokou kvalitu, jemné ingredience a ikonické okamžiky potěšení
Závěr
Adventní kalendář Ferrero The Best (251 g) je nezbytným doplňkem pro milovníky čokolády: 24 vysoce kvalitních klasických čokolád ve stylovém balení, každodenní dárek pro radost a potěšení - elegantní a lahodný způsob, jak oslavit předvánoční období.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad MohanemE-Mail:[email protected]- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- MON CHERI Ingredience: Hořká čokoláda (49 %) (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecithin, vanilin), cukr, višně (18 %), likér (13 %) (glukózový sirup, voda, alkohol, cukr, aroma), kakaové máslo. Může obsahovat mléčné složky. #FERRE
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 455 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1902 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 52,8g Sacharidy včetně cukru: 48,3g Tuky: 20,3g Tuky včetně nasycených tuků: 13,2g Vláknina: -g Bílkoviny: 3g Sůl: 0g
- Hmotnost
- 251 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Prodejní název
- Likérové třešňové pralinky.
- Výrobce
- Die Besten
- Číslo produktu
- 6956
- Kód EAN
- 8000500455173
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- MON CHERI Ingredience: Hořká čokoláda (49 %) (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecithin, vanilin), cukr, višně (18 %), likér (13 %) (glukózový sirup, voda, alkohol, cukr, aroma), kakaové máslo. Může obsahovat mléčné složky. #FERRE
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 455 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1902 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 52,8g Sacharidy včetně cukru: 48,3g Tuky: 20,3g Tuky včetně nasycených tuků: 13,2g Vláknina: -g Bílkoviny: 3g Sůl: 0g
- Hmotnost
- 251 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Prodejní název
- Likérové třešňové pralinky.
- Výrobce
- Die Besten
- Číslo produktu
- 6956
- Kód EAN
- 8000500455173
K tomu se hodí také

Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
2 496,43 Kč/1kg
287,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 011,80 Kč/1kg
602,36 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt 774786 LINDOR Adventskalender 109,0 g
424,85 Kč
Prodejce: somnia24

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Franzis Verlag 67220, Experimentální sada, 8 rok/roky, Vícebarevný
1 073,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

PLAYMOBIL 9486, Krabice, Volně stojící, Vícebarevný
4 577,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
1 812,34 Kč/1kg
534,64 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
1 960,80 Kč/1kg
443,14 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
2 426,78 Kč/1kg
504,77 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lindt Vánoční tradice Adventní kalendář Delicious Moments 253g
716,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Nobby StarSnack pro psy
516,72 Kč
Prodejce: Katomix

Merci Adventskalender 402452-00 263g
2 197,60 Kč/1kg
577,97 Kč
Prodejce: somnia24

BOXILAND® mletá káva adventní kalendář 2026, 24 druhů, Fairtrade & bio
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

24denní dřevěný adventní kalendář s mini držákem na nápoje - slavnostní stojan na víno a dekorativní dárek (bez lahví)
1 672,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Adventní kalendář Lindor 290g
2 855,90 Kč/1kg
828,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 766,70 Kč/1kg
530,01 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Milka Adventní kalendář 18356 Čokoláda 200g
2 416,60 Kč/1kg
483,32 Kč
Prodejce: somnia24

Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
7 154,36 Kč/1kg
1 788,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

PLAYMOBIL 71472, Krabice, Volně stojící, Vícebarevný
744,05 Kč
Prodejce: Brickcomplete_com

Dopřejte tomuto adventnímu kalendáři odpočinek!
313,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ritter Sport Adventní kalendář Jedle s plněnými kostkami čokolády 208g
2 356,01 Kč/1kg
490,05 Kč
Prodejce: somnia24

Landgarten Merry Fitness adventní kalendář 2026, 24 slaných bio snacků
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
790,99 Kč
Prodejce: Easytoys

BOXILAND® nostalgický adventní kalendář 2026, 24 retro sladkosti, klasika
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi atraktivní adventní kalendář
Adventní kalendář vypadá velmi krásně a elegantně. Dá se otevřít a můžete ho postavit. Dvířka se snadno otevírají. Náplň je samozřejmě velmi jemná - jsou nejlepší.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Wawel Michałki Białe s ořechy 1 kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový likér s třešněmi 105g 4 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
786,14 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 871,76 Kč/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivě balených třešňových pralinek Piedmont skladovací balení 315g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
373,09 Kč
-39,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 058,10 Kč/1kg

Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 224,76 Kč/1kg

Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 362,26 Kč/1kg

Ferrero Rocher 30 ks, 375 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 267,76 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g třešňová vodka a cassis v polosladké čokoládě
275,91 Kč
-39,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
235,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 502,74 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g pistáciová náplň a Kadayif (andělské vlasy) ORIGINÁL BEZPEČNÁ A CHUTNÁ (hořká čokoláda 170g)



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(117)Počet hodnocení: 117
611,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 781,32 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg