5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy13 159,72 Kč/1l
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Aliver Batana kondicionér pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 116,67 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Tresemmé | Kondicionér na vlasy Revitalized Color - 828 ml - Ochrana barvy - Esence ibišku - Péče o vlasy338,15 Kč/1l
584,99 Kč
-305,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Kondicionér Pantene – 200 ml – regenerace a ochrana
3 835,50 Kč/1l
767,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Care Colour Kondicionér na vlasy s vitaminem E pro ochranu barvy 250 ml
544,56 Kč/1l
136,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Byphasse, Pro Color, kondicionér, na vlasy, pro zachování barvy, 400 ml
426,95 Kč/1l
170,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Intenzivní regenerace pro barevné tmavé vlasy, 150 ml
1 486,60 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kondicionér pro zachování barvy vlasů OGX 385 ml
837,09 Kč/1l
322,28 Kč
Prodejce: somnia24

Syoss Regenerace 440 ml - Kondicionér pro regeneraci poškozených vlasů
509,30 Kč/1l
224,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kondicionér pro trvalou hydrataci a ochranu Caviar Anti-Aging (Replenishing Moisture Conditioner), 250 ml
3 495,88 Kč/1l
873,97 Kč
Prodejce: somnia24

Schauma Balzám 250 ml Regenerace & Péče
1 397,24 Kč/1kg
349,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sempre | Moisture Glow - Hydratační - Dvoufázový kondicionér - pro suché vlasy - 285 ml
694,63 Kč/1l
197,97 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | No Yellow Conditioner 500 ml - Fialové mikropigmenty - neutralizace barvy - intenzivní péče o vlasy
348,82 Kč/1l
174,41 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Kyorganic Conditioner regenerační a hydratační kondicionér na vlasy 1000ml
361,83 Kč
-30,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
331,33 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pantene Kondicionér pro vlasy Intenzivní regenerace 275 ml
367,49 Kč/1l
101,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kondicionér na ochranu barvy 250ml
2 289,76 Kč/1l
572,44 Kč
Prodejce: Tersorte

Kondicionér pro vlasy Ziaja Intenzivní péče 200 ml
578,10 Kč/1l
115,62 Kč
Prodejce: MANADA

M:C Kondicionér Horse Marrow C 1000 ml barvené/namáhané vlasy
242,00 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

SYOSS Color Intensive Conditioner 20x silnější kondicionér pro barvené vlasy 250ml
483,96 Kč/1l
120,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Arkemusa | Care Conditioner Color Plus - 500 ml - Ochrana barvy - Intenzivní péče - Ochrana proti vlhkosti
- Objevte dokonalou ochranu pro své barvené vlasy s kondicionérem Arkemusa Color Plus!
Intenzivní péče pro ochranu barvy barvených vlasů
- Kondicionér Arkemusa Color Plus je profesionální řešení pro barvené vlasy a melír. Díky speciálně vyvinutému složení poskytuje tento kondicionér nejen ochranu barvy, ale také intenzivní péči a ochranu proti vlhkosti. Zajišťuje, aby barvy zůstaly zářivé a vlasy vypadaly zdravě. Tento vyživující kondicionér je nezbytnou součástí vaší péče o vlasy a pomáhá regenerovat strukturu vlasů.
Podrobnosti o výrobku a specifikace
- Vyživující kondicionér Arkemusa Colour Plus je dodáván v praktické 500ml lahvičce, která je ideální pro pravidelné používání. Mezi hlavní složky patří:
- Obsah: 500 ml
- Aktivní látky:barevný komplex, kyselina hyaluronová
- Účinek:ochrana barvy, výživa, intenzivní hydratace
- Složení: Lehký, nezatěžující
Jak kondicionér Arkemusa funguje?
- Použití je jednoduché: Naneste kondicionér na mokré vlasy, jemně jej vmasírujte a důkladně opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje používat jej společně s dalšími produkty z řady Arkemusa Colour Plus. Lehké složení zajišťuje, že vlasy nejsou po použití zatížené, ale zůstávají hebké a lesklé.
Výhody výrobku: - Složení výrobku je vhodné pro vlasy, které jsou v pořádku
- Ochrana barvy: Zabraňuje blednutí barevných pigmentů a udržuje barvy zářivé.
- Intenzivní hydratace: Kyselina hyaluronová poskytuje vlasům dlouhotrvající hydrataci a péči.
- Antioxidační účinek: Neutralizuje volné radikály a chrání vlasy před poškozením.
- Posiluje strukturu vlasů: Komplex barev podporuje regeneraci a rekonstrukci vlasových vláken.
- Lehké složení: Intenzivně vyživuje vlasy, aniž by je zatěžoval, a dodává jim nádherný, lehký pocit.
Nejlepší výhody používání výrobku
- Kondicionér Arkemusa Color Plus není jen kondicionér, ale komplexní péče o vaše barvené vlasy. Poskytuje nejen ochranu barvy, ale také nezbytné živiny, které vlasy posilují a dodávají jim lesk. Díky svému lehkému složení je ideální pro každodenní použití a zajišťuje zdravý a zářivý vzhled. Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, a užívejte si výhod dlouhotrvající barvy a hebkosti!
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Muster & Dikson
- Kód EAN
- 8000836148275
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Muster & Dikson
- Kód EAN
- 8000836148275
K tomu se hodí také

Arkemusa | Keratinový regenerační krém 75 ml - Intenzivní péče - pro poškozené vlasy - bez oplachování
2 866,40 Kč/1l
214,98 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
1 491,47 Kč/1l
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Uhlazující sprej na vlasy 150 ml - proti krepatění - tepelná ochrana - intenzivní hydratační sérum
1 510,93 Kč/1l
226,64 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče
215,22 Kč/1l
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Arganový šampon 500 ml - intenzivní péče - hydratace - lesk - bez silikonů
159,34 Kč/1l
79,67 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Keratin Regenerační kondicionér 500 ml - Intenzivní regenerace - Hydratace - Ochrana proti roztřepeným konečkům
348,82 Kč/1l
174,41 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
383,32 Kč/1l
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Vyhlazující šampon 500 ml - proti krepatění vlasů - intenzivní péče o vlasy - hedvábně jemné
337,16 Kč/1l
168,58 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Argan Nourishing - 500 ml - Intenzivní péče - Hydratace a lesk
337,16 Kč/1l
168,58 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení
313,84 Kč/1l
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa Milano Lamination Wonder + Shine Shampoo 400ml
510,12 Kč/1l
204,05 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Vyhlazující kondicionér SMOOTH - 500 ml - Proti krepatění vlasů - Intenzivní péče - Ochrana proti horku
337,16 Kč/1l
168,58 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Laminátová maska na vlasy 400 ml - Intensivpflege - Glanz & Volumen - Für alle Haartypes
685,02 Kč/1l
274,01 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy ARGAN - 500 ml - Intenzivní péče - Hydratace - Regenerace - Lesk
383,32 Kč/1l
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Oceanic AA Make Up Matt Podkład matująco wygładzający 105 Sand, 30 ml
5 466,33 Kč/1l
163,99 Kč
Prodejce: MANADA

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratace a lesk - Profesionální péče pro suché vlasy
3 724,67 Kč/1l
279,35 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Healthy Mix makeup Clean & Vegan Radiant Foundation pro ženy 30 - 54N Beige - BOURJOIS Paris
10 174,50 Kč/1kg
406,98 Kč
Prodejce: somnia24

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg