5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Malabarský kardamom, loupaná zrna, 1 kg41 441,00 Kč/1l
2 072,05 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Uzená vanilková pasta 1kg Koncentrovaný uzený vanilkový extrakt43 391,40 Kč/1l
2 169,57 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca37 540,20 Kč/1l
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Cejloan skořice tyčinky 1kg Čerstvé aromatické koření17 548,60 Kč/1l
877,43 Kč
Prodejce: PHRoyal

Sušené česnekové vločky 100g
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal

Granulovaný česnek 100 G
2 023,40 Kč/1l
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal

Vločky melasového droždí 200g
585,30 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Česnek granulovaný, 50 g
1 456,80 Kč/1kg
72,84 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Erythritol, 1 kg
3 915,80 Kč/1l
391,58 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Kamis granulovaný česnek 590 g
582,61 Kč/1kg
490,67 Kč
-117,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
372,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pšenice 1kg
104,02 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Kotanyi Rozmarýn nasekaný 16 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

Kurkuma granulovaná 40G
2 023,40 Kč/1l
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal

Przyprawa Kotanyi Harissa 215 g
633,21 Kč/1kg
251,25 Kč
-67,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krájená přírodní citronová kůra BEZ CUKRU 50G
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
593,43 Kč/1kg
403,53 Kč
Prodejce: somnia24

kurkuma mletá 300g
3 037,80 Kč/1l
151,89 Kč
Prodejce: PHRoyal

Przyprawa Kotanyi Majeranek otarty 150 g
627,36 Kč/1kg
202,69 Kč
-64,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
138,02 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Majorán sušený, 100 g
752,76 Kč/1kg
79,04 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Przyprawa do grzańca Kamis 40 g
526,60 Kč/1kg
53,78 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,33 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ČIŠTĚNÉ POTRAVINY Hydrogenuhličitan sodný 1kg
Jedlá soda 1kg Na praní Na pečení
O produktu: Soda bikarbona je vhodná pro všechny, kteří chtějí používat sodu:
Jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný ) je přírodní chemická sloučenina s širokým spektrem použití. Nejznámější je jako regulátor kyselosti, kypřící prostředek a organický čisticí prostředek. Díky svým neutralizačním, absorpčním a čisticím vlastnostem se používá jak v kuchyni, tak v každodenní domácnosti.
Použití prášku do pečiva:
Vkuchyni - jako přísada do prášku do pečiva, jako regulátor kyselosti v potravinách a jako neutralizátor zápachu.
Při čištění - k čištění povrchů, odstraňování vodního kamene, odmašťování a osvěžování vzduchu.
V kosmetice - jako přírodní složka masek, peelingů nebo domácí zubní pasty.
V péči o textil - k praní a změkčování oděvů a neutralizaci nepříjemných pachů.
V zahradnictví - jako přírodní fungicid a odpuzovač hmyzu pro rostliny.
Složení:
složení: 100% jedlá soda.
Kvalita:
Výrobek je označen a dodáván v doypacku se zipem (jak je uvedeno na obrázku) nebo v plastovém sáčku.
Upozorňujeme, že barva výrobku se může lišit od barvy uvedené na fotografiích. To závisí na roční sklizni.
Zaručená dlouhá doba skladovatelnosti.
Výrobek je vyroben řemeslně a s mimořádnou péčí.
️️️️️
Prášek do pečiva 1 kg - nepostradatelný v domácnosti!
Prášek do pečiva 1 kg - Nepostradatelný v domácnosti!
100% čistý prášek do pečiva- bez přísad a konzervačních látek, .
Ideální do kuchyně- ideální jako přísada do prášku do pečiva a k regulaci kyselosti potravin.
Přírodní čisticí prostředek- vynikající pro čištění povrchů, odstraňování pachů a změkčování vody.
Dlouhotrvající čerstvost- výrobek je balen v silném doypackovém obalu se zipem, který zajišťuje čerstvost a pohodlí.
Dlouhá trvanlivost ⏳ - zaručuje dlouhou dobu skladování a účinnost.
Rozhodněte se pro přírodní řešení - objednávejte nyní!
Prášek do pečiva - přírodní a všestranný!
100% čisté složení - přírodní jedlá soda bez umělých přísad a konzervačních látek.
Všestranný - dobře se uplatní v kuchyni, domácnosti i při osobní hygieně.
Bezpečná a šetrná k životnímu prostředí - účinně nahrazuje chemické čisticí prostředky.
Nepostradatelná v kuchyni i při pečení!
Ideální na pečení - díky němu koláče a chléb vykynou a jsou nadýchané.
Neutralizuje pachy - ideální pro osvěžení lednice a odstranění nepříjemných pachů.
Reguluje kyselost - skvělá přírodní přísada při vaření.
Přírodní čisticí prostředek -
Odstraňuje mastnotu a vodní kámen - účinně čistí kuchyň, koupelnu a příbory.
Pohlcuje vlhkost a pachy - ideální pro osvěžení místností.
Bezpečný pro zdraví a životní prostředí - ekologická alternativa k domácí chemii.
Dlouhotrvající svěžest a praktické balení!
Silný obal"doypack " - zip chrání před vlhkostí.
Dlouhá trvanlivost - můžete jej skladovat po dlouhou dobu, aniž by ztratil svůj účinek.
Snadné skladování a používání - pohodlné, praktické balení.
Sáhněte po přírodním řešení - objednejte ještě dnes!
P. H. Royal Brand sp. z o. o. je polská rodinná firma.
️ Společnost byla založena v roce 1991. Od té doby nepřetržitě pracuje na naplňování svého poslání a nabízí zákazníkům výrobky nejvyšší kvality z celého světa.
Společnost vyvinula mnoho vlastních patentů a patentovaných užitných vzorů.
Od roku 2015 je společnost členem Polského ho sdružení.
Společnost Royal Brand je držitelu shody č.: PL-EKO-01-008913.
️ V roce 2019 společnost provedla investici a začlenila do svého provozu laboratoř na výrobu bylinných extraktů a past.
- Objem
- 0.05 l
- Seznam přísad
- v popisu produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 350 kcal/100 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- P.H. ROYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WOLSKA 84/86, 01-141 WARSCHAU
- Prodejní název
- GEREINIGTE NAHRUNGSMITTEL Natriumbicarbonat 1kg
- Výrobce
- Biogo
- Kód EAN
- 5905858610669
- Objem
- 0.05 l
- Seznam přísad
- v popisu produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 350 kcal/100 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- P.H. ROYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WOLSKA 84/86, 01-141 WARSCHAU
- Prodejní název
- GEREINIGTE NAHRUNGSMITTEL Natriumbicarbonat 1kg
- Výrobce
- Biogo
- Kód EAN
- 5905858610669
K tomu se hodí také

Arm & Hammer Soda bikarbona 454g
1 315,00 Kč/1kg
597,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Holste Kaiser prášek do pečiva pro kuchyni a domácnost jemně alkalický 250g
396,46 Kč/1kg
114,18 Kč
Prodejce: apohealth

Nákupní vozík, 2 kolečka, s chladicí taškou
1 872,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Univerzální pšeničná mouka typ 650 1kg - Tota
18,81 Kč/1kg
19,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256GB šedý
10 368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Methi Seeds 2x 100g
239,90 Kč/1kg
23,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelů, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, šedá
Zrepasovaný
6 527,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iPaddy

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l